یکی از کشور های پیشرو دانشمندان دارای برچسب پیشنهادات بازی لیورپول در لیگ قهرمانان بازی با اتلتیکو مادرید با حامیان می تواند کمک به گسترش coronavirus بیشتر در انگلستان یک “جالب فرضیه”.

آخرین-16 ثابت برگزار شد در آنفیلد در تاریخ 11 مارس گذشته برای بازی در انگلستان با طرفداران اروپا قبل از نخبگان فوتبال رقابت به طور نامحدود به حالت تعلیق در آمد.

Diego Simeone طرف شکست لیورپول 3-2 برای تضمین پیشرفت خود به مرحله یک چهارم نهایی در مقابل 3000 Atleti هواداران که اجازه داده شد برای سفر به مادرید.

مسابقات در دو بخش در اسپانیا در حال حاضر در حال بازی در پشت درهای بسته که در آن نقطه در زمان در حالی که کودکان در مدارس و دانشگاهها بسته شدند.

این کشور گزارش شده بود 1,646 موارد این ویروس با 782 ناشی از سرمایه است. تمام وقایع عمومی شامل بیش از 1000 نفر ممنوع شده است.

این تصمیم به مرحله بازی در همه این افزایش نظارت با موارد و مرگ و میر در لیورپول خونتان در هفته های اخیر.

وقتی پرسیده شد که آیا بازی کمک به گسترش این ویروس بیشتر معاون مشاور علمی آنجلا مک لین حاضر به انکار امکان.

“من فکر می کنم آن را بسیار جالب برای دیدن در آینده زمانی که همه علوم انجام شده است چه رابطه ای وجود دارد بین ویروس ها که گردش در لیورپول و ویروس ها است که گردش در اسپانیا.

“این قطعا جالب فرضیه شما جمع آوری وجود دارد.”

صحبت در همان جلسه توجیهی روزانه صدراعظم Rishi Sunak نگهداری می شود که دولت “تصمیم گیری درست در زمان مناسب” در طول بحران.

نظرات آمده پس از شهردار مادرید به نام تصمیم به مرحله بازی “یک اشتباه”.

“این هیچ معنی ندارد که 3,000 اتلتیکو طرفداران می تواند سفر به آنفیلد در آن زمان” خوزه لوئیس مارتینز-Almedia گفت اسپانیایی ایستگاه رادیویی Onda Ceroبیش از آخر هفته.

“این یک اشتباه بود. به دنبال بازگشت با ادراک, البته, اما من فکر می کنم حتی در آن زمان وجود دارد باید بیشتر احتیاط.

“از روز قبل از بازی به دولت های منطقه ای و شورای مادرید در حال حاضر به تصویب رسید اقدامات مهم در کاهش اجتماعات بزرگ از مردم است.”

در اوایل این ماه لیورپول مدیر Jurgen Klopp اعتراف کرد آن را دشوار است برای آماده شدن برای بازی در زمینه Covid-19 و وضعیت بازی در اسپانیا.

“در صبح روز دوشنبه از خواب بیدار شدم و شنیدم در مورد وضعیت در مادرید است که آنها را نزدیک به مدارس و دانشگاه ها از روز شنبه پس از آن واقعا عجیب و غریب به آماده شدن برای این بازی به صداقت” او گفت:, باشگاه, وب سایت رسمی.

“من معمولا نمی مبارزه با همه چیز در اطراف من. من می ساخت موانع راست و چپ زمانی که من آماده شدن برای یک بازی است, اما در آن لحظه در آن واقعا دشوار است.”

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

دانلود رایگان مقالات