کلاهبرداری robocalls زمین ویروس جعلی آزمون به آسیب پذیر

یکی از این پیام های ذخیره شده توسط YouMail این هفته شروع با پرسیدن اگر شخص در انتهای دیگر خط دیابتی با استفاده از انسولین است.

“ما می توانیم شما واجد شرایط برای دریافت رایگان دیابتی نظارت و افتخاری کیت تست برای coronavirus” صدای زن آغاز می شود, اصرار مردم به مطبوعات دو در تلفن های خود را برای یادگیری بیشتر.

در حال حاضر وجود ندارد چنین نگاهی-صفحه اصلی آزمون برای کوروناویروس. تلاش برای رسیدن به نیوجرسی-بر اساس شماره که در آن robocall سرچشمه ناموفق بود چهارشنبه.

هنوز هم این و دیگر کلاهبرداری شدت در روزهای اخیر به وقوع بدتر شده در ایالات متحده تهدید به فریب و آسیب آمریکایی ها در خود را بیشتر آسیب پذیر از جمله افراد مسن ممکن است بیشتر در معرض خطر ابتلا به بیماری شدید.

“که در واقع می تواند کشتن کسی گفت:” الکس Quilici مدیر اجرایی YouMail. “این است که نمی دلخوری. آن را تبدیل به واقعا خطرناک است.”

مشابه coronavirus مربوط به کلاهبرداری را هدف آمریکایی ها بیش از پیام های متنی و عمده اجتماعی-رسانه, سایت, تبادل جعلی درمان جعلی تنفسی ماسک و یک میزبان از دیگر مشکوک محصولات و ادعا می کند از جمله یک متن دوشنبه به اشتباه گفت: رئیس جمهور تهمت دستور داده بود یک ملی شده است. در پاسخ به مقامات ایالتی و فدرال هشدار داده اند در مورد گسترش مضر اطلاعات غلط در مورد شیوع بیماری مرگبار.

ماه گذشته صاحبان گوشی های هوشمند دریافت حدود 4.8 میلیون خودکار, تماس, با توجه به YouMail از جمله مشروع یادآوری به پرداخت صورتحساب و انتخاب کنید تا نسخه و همچنین بیشتر تماس جعلی که نزدیک به نیمی از تمام robocalls شرکت ثبت شده در ماه فوریه ، در پاسخ مخابرات شرکت کرده اند ادامه داد: با قرار دادن در جای خود تکنولوژی جدید است که نشان می دهد مشتریان اپل و دستگاه های آندروید هنگامی که یک تماس است که به احتمال زیاد واقعی یا دادن هر چند هر حامل به تصویب رسید سیستم به طور کامل.

در کنگره و در عین حال دموکرات ها و جمهوری خواهان موفق به اعتصاب نادر توجه داشته باشید از توافق در تصویب قانون در سال گذشته کمک خواهد کرد که اجرای قانون فدرال سرکوب غیر قانونی تماس گیرنده. اما بسیاری از کسانی که تلاش ها هنوز هم در حال اجرا به معنی فولر رهایی از robocalls است که بیشتر دور در افق.

کلاهبرداری تلفنی در خصوص تمایل به افزایش در اطراف عمده رویدادهای ملی و از جمله سالانه دوره زمانی که آمریکایی ها را انتخاب کنید و سلامت خود را بیمه و 15 آوریل مهلت که مردم باید فایل خود را مالیات. ملی بحران بهداشت عمومی ساخته شده توسط coronavirus متفاوت بوده است. کارشناسان که آهنگ robocalls می گویند که آنها را دیده اند یک چشم انداز مثبت در ناخواسته, تماس جعلی به عنوان شیوع بدتر شده در ایالات متحده که در روز چهارشنبه وجود دارد بیش از 7,300 مورد تأیید و 108 مرگ و میر.

یکی مشکوک مجموعه تماس به نظر می رسد به رابجای دیگری جا زدن شرکت 3M که باعث می شود ماسک های است که می تواند کمک به جلوگیری از گسترش coronavirus. لس آنجلس همراه با شماره تلاش شده 20,000 خواستار تبادل “coronavirus ایمنی و تجهیزات پزشکی” با توجه به معامله شبکه خدمات Reston, Va.-بر اساس شرکت است که کمک حامل های بی سیم و آهنگ robocall عملیات بر روی شبکه خود را.

دیگر robocalls به طور خاص به نظر می رسد به شکار آمریکایی ها در زمانی که اخذ آزمون در سراسر کشور شده است دشوار است. “با تشکر از شما برای تماس coronavirus خط” شروع یک تماس ثبت شده در اوایل این ماه توسط Nomorobo یکی دیگر از گوشی های هوشمند تماس ها-مسدود کردن برنامه. مرد سخنران سپس می پرسد: “آیا در خانه تست بود فقط برای شما و یا برای شما و همسر خود را?”

یکی دیگر از شبیه robocall این هفته ادعا می کند که خانواده اولین Coronavirus پاسخ عمل اندازه گیری معرفی شده در کنگره به آدرس گسترده مضرات شکل دراورده شده توسط شیوع “ساخته شده است coronavirus تست قابل دسترس بیشتر را بلافاصله.” سپس دستور مردم پاسخ دادن به تلفن به “مطبوعات” اگر آنها می خواهم یک “رایگان تست کیت تحویل شبانه به خانه خود را.” این لایحه که تا به حال نشده است به تصویب رسید در کنگره در زمان robocall را شامل نمی شود مستقیم به مصرف کننده کیت های آزمایش.

تلاش برای تماس با کارولینای شمالی و ایندیانا-بر اساس اعداد پشت آن تماس ناموفق بودند. اغلب robocallers ماسک تعداد آنها به نظر می رسد آنها در حال تماس از نزدیک محل سکونت گاهی دوچرخه سواری را از طریق یک سری از اعداد — تاکتیک های است که آن را دشوار است برای ردیابی کمپین مبدا.

“این فقط آغاز از آنچه که ما در حال رفتن به دیدن” گفت: هارون فاس بنیانگذار Nomorobo.

USTelecom یک گروه تجارت برای صنعت گفت: در این هفته آن را آغاز کرده است بررسی بهره برداری از ارائه دهندگان تلفن برای ردیابی منشاء تقلبی غیر قانونی robocalls. این گروه به طور خاص به دنبال کشف ریشه های کمپین های مربوط به تست گفت: Brian Weiss, یک سخنگوی این گروه است. او گفت: USTelecom نیز همکاری با دولت در این موضوع اما کمیسیون ارتباطات فدرال کاهش یافته است به نظر که آیا آن را باز کرده است یک کاوشگر.

تشکر. فرانک Pallone (D-N. J.) که کمک کرد به نوشتن قانون فدرال جدید شناخته شده به عنوان ترسیم شده عمل می کنند گفت: FCC “مراجعه کنید باید این تماس به [وزارت دادگستری] برای پیگرد قانونی به عنوان به سرعت به عنوان امکان پذیر است.”

“آن را نفرت انگیز — اما شاید تعجب آور نیست — که robocallers در حال تلاش برای استفاده از آمریکایی ها در طول شیوع COVID-19” او گفت:.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>