بودجه محدود خواهد شد به انجمن توسعه موسسات مالی و یا CDFIs که بانک های خصوصی است که تمرکز بر کم درآمد, کم ثروت و دیگر غفلت کسب و کار. SBA نیز آنها را می بیند به عنوان یک وسیله نقلیه برای رسیدن به اقلیت متعلق به کسب و کار.

“CDFIs ارائه بسیار مهم سرمایه و کمک های فنی به کسب و کارهای کوچک روستایی از اقلیت و دیگر جوامع محروم به خصوص در طول این چالش های اقتصادی زمان” SBA مدیر Jovita کررنزا گفت: در انتشار اخبار.

دموکرات کنگره به نام جمعه اعلام “یک گام به پیش” به سوی حصول اطمینان فدرال امداد دلار برسد نیازمندترین افراد جوامع است. در بیانیه ای در مدت کوتاهی پس از SBA در اطلاعیه ای رهبر اقلیت سنا Charles E. شومر (D-n. y.) تحسین تصمیم به حک کردن وجوه بلکه فشرده وزارت خزانه داری را به انجام بیشتر. SBA تا کنون برگزار می شود در تعیین بودجه برای اقلیت موسسات سپرده گذاری وام دهندگان است که به طور خاص در مالکیت و یا کنترل توسط اقلیت.

“من می خواهم برای تشکر از وزیر Mnuchin برای غذای ما تماس به کنار استخر بودجه به طور خاص تعیین شده برای اعطای وام توسط CDFIs و در حال حاضر ما با اصرار او را به حرکت می کند و شامل اقلیت موسسات سپرده گذاری و همچنین از آنجایی که آنها بیش از حد مهم برای گسترش دسترسی به جوامع رنگ” شومر گفت: در انتشار اخبار.

چک Protection Program is a $669 میلیارد فدرال کسب و کار کوچک وام تلاش است که به کسب و کار بخشایش, فدرال, پشتوانه وام های ارائه شده آنها را پرداخت کارکنان. وام پردازش و پرداخت توسط بانک های خصوصی در حالی که SBA و وزارت خزانه داری بازی در یک نقش نظارتی.

SBA گزارش کرده است که 4.4 میلیون وام پردازش شده بودند از طریق این برنامه به عنوان از آوریل 23, به اضافه کردن $511 میلیارد دلار صرف شده است.

اگر چه وام رسیده اند میلیون ها نفر از کسب و کارهای این برنامه شده است گل نشسته سوالات انصاف. در اولیه $349 میلیارد دلار دور از کمک های مالی کسب و کارهای بزرگ و خوبی تامین مالی سازمان به طور مستمر availed خود را از کسب و کار کوچک وام باعث SBA به تغییر قوانین خود را.

و SBA بازرس عمومی به این نتیجه رسیدند SBA نیست مستقیم وام دهندگان خصوصی به اولویت بندی اقلیت و زنان متعلق به کسب و کار زمانی که آنها با عجله به اجرای این برنامه است. SBA شکست به ارائه راهنمایی به وام دهندگان خصوصی در این موضوع ممکن است باعث جوامع محروم به دست در دریافت سهم عادلانه از وام بازرس کل به این نتیجه رسیدند.

برنامه وام هنوز هم شامل نمی شود هر گونه سهمیه و یا مجموعه کلمات قصار به طور خاص برای اقلیت های متعلق به وام دهندگان اگر چه SBA گزارش می دهد که میلیاردها دلار را به جریان از طریق آن سازمان.

همانطور که از شنبه, SBA گزارش اقلیت متعلق به وام دهندگان پردازش شده بود در مورد 105,000 وام به اضافه کردن حدود 10.1 میلیارد دلار تقریبا 2 درصد از کل چک های حفاظت از برنامه بودجه است. CDFIs باید فرآوری حدود 7.2 میلیارد دلار در کسب و کار کوچک وام با توجه به SBA.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

دانلود رایگان مقالات