تحت شرایط عادی نمایندگان مجلس و برخی از کارکنان فدرال که درخواست برای کسب و کار کوچک بودجه در برخی از موارد باید به دنبال تصویب کمی شناخته شده SBA بدن به نام استانداردهای رفتار کمیته. این قاعده در مورد به مقامات که صاحبان کسب و کار افسران مدیران یا سهامداران با بیش از 10 درصد منافع کسب و کار به علاوه هر “اعضای خانواده” از آن دسته از مقامات.

اما در یک حکومت دولت صادر مارس 13, دولت فاش کرد که تصویب شرط معلق شده بود برای همه اشخاص به دنبال بودجه از $660 میلیارد برنامه “به طوری که بیشتر عمل توسط [کمیته اخلاق] لازم است.”

کارشناسان سیاست دولت و ناظران گفت: پتو چشم پوشی می تواند اجازه می دهد تا مقامات به نوشتن قوانین به نفع خود. جاش Gotbaum یک موسسه بروکینگز گفت که کار کرده است در سیاست های اقتصادی تحت دموکرات و جمهوری خواه دولت گفت که او “وحشت زده” با چشم پوشی.

“ایده این است که مدیریت کسب و کار کوچک می تواند بدون هیچ گونه نقد یا تبلیغ مخفیانه اجازه دهید همه کارکنان خود ترتیب وام برای خود و اعضای خانواده و یا همکاران ظالمانه” Gotbaum گفت.

چرا که دولت هنوز رتبهدهی نشده است منتشر شد هر گونه اطلاعات در مورد وام گیرندگان آن است که مشخص نیست چگونه بسیاری از اعضای کنگره و یا SBA مقامات بهره مند شده اند از نزدیک به 700 میلیارد دلار برنامه اما چند تن از نمایندگان را با توجه به گزارش های رسانه ها و سوابق مالی.

Rep. سوزی لی (D-Nev.) نقش مهمی در شکل دادن به PPP زمانی که او پیوست و دیگر نوادا قانونگذاران به اصرار مغلوب ساختن پیشی جستن دولت به قمار واجد شرایط برای کمک های مالی. به استثنای قمار از وام به عنوان SBA شده انجام می شود “ناعادلانه اثرات بی شماری کسب و کارهای کوچک در سراسر نوادا” قانونگذاران استدلال در مارس انتشار اخبار.

چه Lee نیست ذکر است که در میان کسب و کار محروم از تقاضا برای منابع مالی شوهرش لاس وگاس, کازینو شرکت, کامل, استراحتگاه خانه. زمانی که دولت با پیروی لی درخواست و اجازه قمار به درخواست خانه کامل دریافت دو وام جمعا به مبلغ 5.6 میلیون, با توجه به اوراق بهادار براده.

لی آگاه بود از شوهرش علاقه به استفاده از PPP وام در زمان او بود که اصرار دولت اجازه می دهد تا قمار به دریافت کمک های مالی با توجه به سخنگوی جخوزس Espinoza.

“کنگره لی پیوست بقیه نوادا هیئت نمایندگان کنگره که شامل اعضای از هر دو طرف در مبارزه با به عقب است که تصمیم گیری و به دولت ما منابع مورد نیاز در یک بحران” اسپینوزا گفت. او افزود که لی هیچ نقشی خانه کامل را درخواست وام و یا در وزارت خزانه داری تصمیم به صدور یک پتو چشم پوشی برای اعضای کنگره و خانواده خود را.

خانه کامل که در آن لی, شوهر, Daniel R. Lee, است, رئيس جمهور و مدیر اجرایی, دریافت وام خود را پس از پتو چشم پوشی در محل قرار داده شد. این شرکت بازگشت نیست درخواست برای نظر.

SBA سخنگوی جیم Billimoria گفت: دولت صادر پتو چشم پوشی از آنجا که آن را درمان PPP به طور مشابه به برنامه های وام است که سازمان را فراهم می کند در پی بلایای طبیعی و از آنجا که آژانس مقامات نگران بودند که وجود دارد می تواند حجم زیادی از درخواست چشم پوشی.

استانداردهای رفتار کمیته تشکیل شده است معاون مشاور عمومی اقدام افسر ارشد عامل و کاردانی مدیر منابع انسانی است.

“استاندارد کمیته انجام داد و یک پتو تصویب به جای مورد نظر در به رسمیت شناختن است که PPP وام در برخی از جهات شبیه به فاجعه وام (که نمی کند نیاز به هر گونه استانداردهای رفتار تصویب کمیته) و در پیش بینی حجم زیادی از موارد بالقوه که ممکن است قبل از کمیته” Billimoria در بیانیه ای گفت:.

سناتور. مارکو روبیو (R-Fla.), که صندلی های کنگره کمیته نظارت بر SBA گفت: او به طور خاص آگاه از پتو تصویب قانون اما که کنگره نمی کند تصمیم می گیرید که وام متقاضیان دریافت کمک های مالی. متقاضیان ملزم به اعمال می شود از طریق بانک خود را که پس از آن ارسال وام SBA برای تصویب نهایی است.

اگر چه دور اول بودجه به سرعت فرار بیش از 100 میلیارد دلار در دسترس است در دور دوم برای هفته ها. به عنوان طولانی به عنوان وام استفاده مناسب از آنها به کمک های مالی و ببخشند.

“کنگره هیچ نقشی در که می شود یک وام و که نمی,” او گفت:. “اگر شما واجد شرایط برای وام شما یکی رو. اگر کسب و کار شما واجد شرایط برای وام شما یکی رو. آن را مانند کنگره تصمیم گیری شد که وام و چه کسی نیست.”

لی است که نه تنها عضو کنگره بهره مند شوند. یکی از ثروتمندترین پارچه مبلی. راجر ویلیامز (R-Tex.), گفت: در مارس 5 پست وبلاگ که خود dealerships خودرو تا به حال دریافت وام. Rep. ویکی Hartzler (R-Mo.) گفت که کسب و کار متعلق به خانواده اش دریافت کرده بود PPP وام پس از آنها فاش شد در کلمبیا تریبیون.

کانکتیکات هنرمند جودیت برکه Kudlow کاربردی برای PPP بودجه با توجه به سخنان را در مصاحبه با ABC توسط شوهرش لری Kudlow کاخ سفید رئیس مشاور اقتصادی و مدیر شورای اقتصاد ملی. برنامه خود را احتمالا نمی نیاز به یک چشم پوشی به خاطر کار شوهرش نیست تحت پوشش ارائه. لری Kudlow حمایت در برابر افشای نام PPP وام گیرندگان.

“لری Kudlow است یک صاحب کسب و کار و خصوصی شهروند” گفت: Kudlow سخنگوی جاد Deere, در بیانیه ای. او به هر گونه حدس و گمان است که چیزی نامناسب در حال وقوع بود “نادرست است.” جودیت برکه Kudlow بازگشت نیست یک درخواست برای نظر.

اقتصاددانان از هر دو طرف باید بیشتر قدردانی SBA برای گرفتن پول از درب به میلیون ها نفر از کسب و کارهای کوچک و کارمندان خود buttressing اقتصاد در برابر سرسام آور بیکاری است.

اما این حرکت به چشم پوشیدن از اخلاق قوانین یکی از چندین سطح بالا تصمیم گیری است که می تواند مانع موثر نظارت از برنامه است. مغلوب ساختن پیشی جستن دولت گفت: کنگره نظارت کمیته های آن مورد نیاز است به ارائه اطلاعات در مورد وام گیرندگان. همچنین اعلام شده است که بازرس ویژه پیشرو مراقبت در عمل نظارت نمی تواند ارائه گزارش به کنگره بدون “ریاست جمهوری نظارت.”

SBA خاص شده است به طور خاص توسط ناظر گروه ها و اعضای کنگره برای شفافیت ضعیف. این حزبی دولت دفتر پاسخگویی در نوشته های اخیر, حسابرسی دولت-شبکه مراقبت در عمل هزینه های است که آن را تا به حال مشکل گرفتن اطلاعات از SBA از هر سازمان دیگر. و آژانس از فاجعه کمک کرده است موفق به برقراری ارتباط مهم سیاست تغییرات تاثیر متقاضیان وام مانند $150,000 کلاه coronavirus فاجعه وام.

ریچارد نقاش یک وکیل است که در خدمت به عنوان برترين اخلاق مشاور در دولت جورج دبلیو بوش به سوال که آیا “پتو چشم پوشی” خواهد بود حقوقی در وهله اول.

“ما به تماشای [SBA] بسیار نزدیک به زمانی که من در کاخ سفید از آنجا که مردم همیشه در تلاش برای دریافت انگشتان دست خود را در پای بیش از وجود دارد” نقاش گفت. “این یکی از مناطقی است که بسیار حساس است که در آن شما باید به یک دوستان و خانواده’ مشکل است. SBA شده است که اغلب یک نقطه کانونی که مشکل است بنابراین ما نگه داشته ام یک چشم بر روی آن.”

او گفت: SBA از نگرانی های خاص برای اخلاق ناظران.

“هنگامی که شما راه اندازی یک سیستم است که می گوید این است که تضاد منافع وجود دارد می تواند یک چشم پوشی از تمام نقطه از این سیستم این است که آن مورد خاص. اگر شما یک پتو چشم پوشی سپس شما اساسا لغو قانون” نقاش گفت. “این است که خروج از هنجار و من هرگز دیده می شود قبل از آن که در آن شما باید یک قاعده و سپس شما مسئله چشم پوشی است که اساسا لغو آن است.”

اسکات Amey مشاور عمومی با پروژه های غیر انتفاعی در نظارت دولت ابراز نگرانی کرد که SBA waiving طبیعی آن اخلاق و قوانین آن را به عنوان سراسیمه به صرف صدها میلیارد دلار است.

“این است که زمان دقیق زمانی که ما باید نگران مقامات دولتی و حتی اعضای کنگره به گرفتن پول از دست دیگران در نیاز” Amey گفت: در یک ایمیل. “بیایید امیدوار باشیم که کسی دیگری است minding the store به دلیل SBA به نظر می رسد بیشتر در مورد سرعت و کمتر در مورد حسابداری برای مالیات دهندگان دلار است.”

SBA قبلا گفت: این امر آزادی “فردی وام داده ها” برای PPP دریافت کنندگان راه را برای دیگر برنامه های وام از سال 1991. آن را نیز مطلع وام گیرندگان در فرم درخواست که نام وام گیرندگان خواهد بود منتشر شده است.

با وجود مختصر ادعای وزیر خزانه داری استیون Mnuchin که PPP وام گیرندگان نمی خواهد فاش SBA هفته گذشته اعلام کرد که قصد دارد به افشای نام از وام گیرندگان دریافت حداقل 150.000 دلار. که حساب برای حدود 15 درصد از 4.5 میلیون PPP وام با توجه به دولت داده است.

یک قانون آزادی اطلاعات طرح دعوی در دادگاه واصل 11 اخبار سازمان های, از جمله واشنگتن پست به دنبال کسب نام و مقدار وام برای همه PPP گیرندگان از جمله کسانی که دریافت مقادیر کمتر از بودجه.

اریکا ورنر کمک به این گزارش.

دانلود رایگان مقالات