SB Nation چهره تیره آینده پس از Vox Media furloughs ملی نویسندگان برای سه ماه

Bankoff افزود: “مناطق نامتناسب نهفته شامل درآمد مناطق که در کوتاه مدت تقاضا پایین تر خواهد بود از جمله فروش, پشتیبانی فروش و تولید و رویدادها; سرمقاله مناطق از جمله SB Nation ملی پوشش ورزشی.”

SB Nation بهترین و شناخته شده برای خود شبکه ای از بیش از 300 تیم محور و وبلاگ ها که در حال اجرا بیشتر پایین پرداخت می شود پیمانکاران و یا داوطلبان. اما این سایت همچنین حدود 100 تمام وقت کارکنان و روز جمعه furloughs که گذشته از 1 تا 31 جولای از بین برود خیلی از تیم تحریریه که می نویسد و برای ویرایش سایت ملی.

در میان کسانی که مبتلا شدند سابق مدیر تحریریه و نویسنده اسپنسر سالن برجسته بسکتبال نویسنده مایک پرادا نویسنده از ویژگی های ناتالی وینر و یک تیم فوتبال کالج خبرنگاران و سردبیران. در تمام حدود 20 نفر بودند furloughed تقریبا یک پنجم از کارکنان تمام وقت و تقریبا تمام سایت کارکنان است که تمرکز بر روی نوشتن.

“من یکی از مردم @voxmedia خواهد بود furloughing برای 3 ماه شروع در مارس 1,” پرادا توییتی صبح جمعه. “من نمی دانم آنچه که در آینده نگه می دارد برای من یا @SBNation است, اما من بسیار افتخار از کار ما انجام می دهیم.”

Vox Media اتحادیه توییتی که از آن مخالفت با furloughs با این استدلال که صدها نفر از Vox Media کارکنان تا به حال ارائه شده و به کاهش پرداخت در ازای آنها. این اتحادیه گفت: آن را به حال برنده تضمین اضافی اخراج furloughs و یا کاهش پرداخت از طریق پایان ماه ژوئیه.

با توجه به چهار نفر آشنا با وضعیت furloughed SB Nation کارکنان ارائه شد قطع بسته است که آنها می توانند قبول توسط مه 31, که چندین کارکنان گفت: نگرانی در مورد آینده از سایت, آیا این شرکت می خواهد آنها را به عقب و اینکه آیا آنها باز خواهد گشت.

“این سخت است به این نگاه و فکر می کنم sbnation.com ادامه خواهد داد به وجود داشته باشد که هر خواننده شناخته شده آن” یکی furloughed نویسنده گفت.

در یک بیانیه Vox Media ناشر ملیسا بل نوشت: “ما می دانیم عدم اطمینان از بودن در کردند در طول این زمان است که قابل تصرف است برای برخی از مردم است بنابراین اگر برخی از کارمندان ما نیاز به قطع در حال حاضر ما در حال بحث در مورد آن با آنها.”

ملی SB Nation سایت ایستاده برای سالن, مقالات در مورد فوتبال کالج; مبتکر ویدئوها و تعامل تولید شده توسط Jon Bois که همچنان در سایت; و آن, دانشکده فوتبال, عمودی, بنر جامعه است.

روز جمعه furloughs ضربه دیگر جنبه های بورسی رسانه ای از جمله تکنولوژی های وب سایت the Verge و املاک و مستغلات-محور انتشار پیشتر. (Vox رسانه ها نیز منتشر یک eponymous سایت خبری و دره سیلیکون متمرکز Recode و آن را به تازگی با هم ادغام نیویورک, رسانه های, ناشر مجله نیویورک.) اما بیشتر تحت تاثیر قرار بود SB Nation, تاسیس در سال 2005 و اصلی وب سایت چه شد Vox Media وسیع نمونه کارها.

چند SB Nation کارکنان در توصیف این وضعیت به عنوان زمان بازگشت چندین سال. در حالی که این شرکت گسترش یافت و در مناطق دیگر از کسب و کار کوچک سرمایه گذاری ساخته شده در SB Nation گفتند. زمانی که برجسته نویسندگان و ویراستاران در سمت چپ سایت آنها تقریبا هرگز جایگزین شد.

در کارکنان-تماس گسترده ای با باقی مانده Vox Media کارمندان در صبح روز جمعه بل توضیح داد که بخشی از دلیل این تغییرات در SB Nation بود چرا که تیم فروش تا به حال یک زمان سخت در توضیح این سایت ترکیبی از تیم جوامع و ملی سایت برای تبلیغ با توجه به متن تماس بگیرید.

“درک ما این است که یک شرکت سازماندهی مجدد و چیزی که آنها می خواستند به هر حال انجام” یک furloughed نویسنده گفت. “و در حال حاضر آنها در حال انجام آن تحت پوشش جهانی همه گیر.”

در این بیانیه بل نوشت: “در حالی که این درست SB Nation و SBNation.com شده اند برخورد با یک بحران هویت برای برخی از زمان ما است می خواهم به دنبال راه هایی برای تغییر ساختار و رویکرد استراتژیک. … در حالی که ما امیدوار به کار در تغییر استراتژی با کل تیم ما نمی تواند — با توجه به کاهش در ورزش ملی و نیاز به اقدامات تهاجمی صرفه جویی در هزینه مراحل. ما به حفظ یک تیم کوچک و تمرکز بر reimagining سایت چگونه می تواند در خدمت کل شبکه به این معنی که در حالی که ما امیدواریم به مردم را به SB Nation, ما خواهد شد در نظر گرفتن روش های مختلف به ما تنظیم استراتژی ما در ماه های آینده.”

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

دانلود رایگان مقالات