عربستان رسمی به 9/11 حملات به طور تصادفی شناسایی شده توسط FBI

نام رسمی عربستان مشغول به کار در ایالات متحده است که ممکن است کمک مستقیم 9/11 حملات تروریستی شده است به طور تصادفی به بیرون درز توسط اف بی آی است.

نام مرد نازل شد در یک سند ظ توسط ارشد FBI رسمی در دادگاه فدرال در پاسخ به طرح دعوی در دادگاه است که در آن خانواده ها از 9/11 قربانیان متهم کردن دولت عربستان از همدستی در حملات تروریستی.

سند ثبت شده در ماه گذشته بود اما unsealed هفته گذشته است.

برای خانواده ها در پشت دعوی وحی تایید می کند که FBI را باور وجود دارد یک لینک بین 9/11 هواپیماربایان و سفارت عربستان در واشنگتن, DC.

برت Eagleson سخنگوی خانواده ها که پدر شد, کشته در حملات, گفت اخبار یاهو خبرنگاران گفت که شکست داستان است که در این سند ثابت می کند دولت شده است در تلاش برای پنهان کردن هر گونه بالقوه عربستان دخالت در 9/11.

“این نشان می دهد که وجود یک حکومت کامل پوشش از عربستان دخالت. آن را نشان می دهد وجود یک سلسله مراتب فرماندهی است که در آینده از سفارت به وزارت امور اسلامی به هواپیماربایان” آقای Eagleson گفت.

آقای Eagleson و با همکاری شاکیان در حال حاضر آگاه از عربستان رسمی وکلا از پلیس آمریکا نشان داده بود که نام آنها را در ماه سپتامبر. خانواده های تحت حفاظتی منظور به افشای نام و یا اطلاعات عمومی.

اف بی آی عامل که ثبت سند redacted هر نمونه از عربستان رسمی نام در این مقاله با یک استثنا بود که برای اولین بار کشف توسط خبرنگاران از اخبار یاهو. به عنوان یک نتیجه از این خانواده در حال حاضر به نظر می رسد به طور رایگان به صحبت در مورد رسمی.

پس اشتباه آورده بود به وزارت دادگستری توجه اف بی آی است پس از اعلام از docket اما ارائه کرده است و نه نظر بیشتر در مورد این موضوع.

در یک پیچ و تاب و جالب این اسناد و مدارک که در آن عربستان رسمی نام به نظر می رسد در ابتدا به منظور حمایت دادستان کل ویلیام Barr و اقدام مدیر اطلاعات ملی ریچارد Grenell تلاش برای جلوگیری از انتشار رسمی که نام.

آقای Barr و آقای Grenell استدلال کرد که عربستان رسمی را به نام “دولت مخفی” که افشا می تواند “آسیب قابل توجهی به امنیت ملی است.”

به “امنیت ملی” استدلال شد تقویت توسط عامل که در زمینه کاغذ بازی جیل Sanborn. Ms Sanborn است دستیار مدیر اف بی آی عملیات تقسیم و پیشنهاد کرد که افشای داخلی FBI فایل را نشان می دهد جمع آوری اطلاعات روش ها و منابع و در نهایت ایجاد دولت های خارجی کمتر به احتمال زیاد برای کار با اف بی آی در آینده است.

امید کاذب

زمانی که خانواده ها برای اولین بار راه اندازی دعوی خود را فقط ممکن است با تشکر از عدالت در برابر حامیان تروریسم با تصویب قانون توسط رئیس جمهور باراک اوباما در سال 2016 – آنها به مبارزه برای افشای سوابق ضروری به مورد خود را در برابر عربستان است ،

در 11 سپتامبر, 2019, خانواده ملاقات با رئیس جمهور دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن در کاخ سفید و رئیس جمهور خواسته اگر او می تواند کمک به آنها را برش را از طریق نوار قرمز است که کم کردن سرعت دسترسی به اسناد بسیار مهم.

“ما به او گفت,” لطفا آقای رئیس جمهور به ما کمک کند تنزل رتبه دادن به اسناد و مدارک. دولت ما پوشش داده است تا عربستان نقش'” آقای Eagleson گفت.

خانواده ها گفت: زمانی که آقای ترامپ آموخته است که مدیران سابق اف بی آی, رابرت مولر و James Comey در میان مقامات بودند که مقاومت در برابر درخواست های خود را برای اسناد, او, متحرک, تماس با مردان “تفاله” و تعهد به کمک به این خانواده ها است.

“هی, Melania. گوش دادن به این بچه ها – همان سفیدی است که مبارزه من در حال حاضر مبارزه با 9/11 خانواده” آقای ترامپ گفت: با توجه به کسانی که در این نشست است. “نگران نباشید من قصد دارم به کمک شما بچه ها.”

آقای Eagleson گفت: خانواده های ترک جلسه احساس “وجد” است که آنها را در نهایت به دیدن اسناد و مدارک آنها جستجو برای اما در روز بعد به خانواده ها داده شد هویت مرد و به آنها گفتم به صورت عمومی آن را افشا و آقای Barr گفت: همه خانواده ها در صدد بودند “اسرار دولتی” و در نتیجه در دسترس به آنها.

“ما احساس ما شده بود چاقو در پشت” آقای Eagleson گفت.

مرد سوم

در این سند اشاره به Mussaed Ahmed Al-جراح سطح میانی عربستان وزارت خارجه آمریکا که مشغول به کار در سفارت عربستان در واشنگتن دی سی در سال 1999 و 2000. پیشین مقامات سفارت گفت که آقای جراح گزارش سفیر عربستان در ایالات متحده و نظارت فعالیت های وزارت امور اسلامی کارمندان در عربستان-fundedmosques و و مراکز اسلامی در سراسر ایالات متحده است.

قبل از نزول این خانواده ها در پشت طرح دعوی در دادگاه مراجعه کننده به آقای جراح به عنوان “مرد سوم” یک مرجع به دلیل اتصال به رادیکال در مشهد فهد آل Thumairy و Omar al-Bayoumi یک دولت سعودی عامل است که به کمک دو تا از 9/11 هواپیماربایان است که در زمان بیش از این هواپیما که پرواز را به پنتاگون.

کاترین شکار سابق FBI agent کمک به خانواده ها در پشت این پرونده گفت: تحقیقات نشان داد که FBI به اعتقاد آقای جراح بود “حمایت” و “حفظ” آقای Thumiary در طول 9/11 تحقیقات.

تا کنون اف بی آی سوء ظن آقای جراح هستند که فقط سوء ظن.

عوامل قادر به ثابت کند که آقای جراح می دانستند که آقای Thumiari و آقای Bayoumi شد در ارتباط با القاعده و مردان شد, توطئه حمله تروریستی با استناد به “عدم وجود شواهد کافی” برای حرکت این مورد رو به جلو است.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>