پادشاه عربستان سعودی به نظر می رسد در مکان های عمومی, زدودن شایعات در مورد سلامت خود را

عربستان دربار سلطنتی از طریق رادیو فردا

پادشاه عربستان سلمان بن عبدالعزیز می خواند یک سند در کاخ سلطنتی در ریاض, عربستان سعودی 8 مارس سال 2020 است.

بیروت — عربستان سعودی منتشر شد, عکس های از پادشاه سلمان تبریک سفرای روز یکشنبه نشان می دهد که او زنده است و پس از سرکوب توسط پسرش در برابر رقیب شاهزادگان موجب گمانه زنی های گسترده که پادشاه مرده یا در حال مرگ است.

عکس های انجام شده توسط این مقام در حمله عربستان نشان داد که این کشور پادشاه تکان دادن دست که به تازگی منصوب کرد, سفرای اوکراین و اروگوئه به عنوان آنها ارائه اعتبار خود را.

بازداشت چهار مقام ارشد شاهزادگان در روزهای اخیر از جمله دو دیده می شود به عنوان پتانسیل متقاضیان به تاج و تخت باعث گسترده شایعات در رسانه های اجتماعی است که سلمان را تعیین وارث تاج و تخت شاهزاده محمد بن سلمان به حال سوار بر پاکسازی بالقوه رقبا از آنجا که پدر او یا مرده یا در حال مرگ است.

[چهار برجسته سلطنتی عربستان بازداشت آشکار پیشنهاد ولیعهد به تحکیم قدرت]

اما بازداشت شد و همچنین مطابق با محمد سبک استبدادی پس از او عملا حاکم در سال 2017, مصرف بیش از بسیاری از روز به روز در حال اجرا در کشور از 84 سال پدر و گام گذاشتن در یک گسترده پاکسازی از رقبا و منتقدان و فعالان است.

سلطنتی عربستان سعودی بازداشت نگهبانان پادشاه برادر کوچکتر احمد بن عبدالعزیز و یکی از برادرزاده محمد بن نایف در صبح روز جمعه پس از دریافت یک صبح زود احضار به قصر سلطنتی با توجه به یک فرد نسبت به خانواده سلطنتی که صحبت به شرط ناشناس ماندن به دلیل حساسیت موضوع است. دو مرد به طور بالقوه می تواند خطر بیشتری ارشد ادعای تاج و تخت از ولیعهد.

دو دیگر شاهزاده محمد بن نایف برادر Nawaf و احمد بن عبدالعزیز پسر نایف شد همچنین پس از بازداشت این فرد گفت.

شاهزادگان هستند که به خوبی درمان می شود و در حال برگزار شد در رویال ویلا فرد گفت. آنها شده اند مجاز به تماس با خانواده های خود و در شب شنبه احمد خواسته است که بستگان او ارسال خود را در “bisht” یک لباس بلند و گشاد پوشیده برای درگیری های رسمی باعث این منبع به حدس و گمان که او ممکن است به زودی در یک مکان عمومی ظاهر.

یکی دیگر از نزدیکان به دربار گفت: این دستگیری نه سیگنال هر گونه اختلال. “این بود که با توجه به تجمع رفتارها و رهبری از دست رفته صبر و شکیبایی با آنها,” او گفت:. “وجود دارد هیچ انتقال و یا هر درام.” کسی که همچنین در صحبت نامش مشخص نیست چه رفتارهای شد.

در میان کسانی که در عربستان سرکوب های سال های اخیر بود جمال Khashoggi واشنگتن پست مقاله نویس منتقد از محمد تاکتیک ها بود که به طرز وحشیانه ای به قتل رساندند و تجزیه در کنسولگری عربستان در استانبول در سال 2018 است. مقامات ایالات متحده و سازمان ملل متحد درخواست کرده اند گفت: دولت سعودی عوامل این قتل را انجام.

سلمان واگذار کرده است بسیاری از این کشور حکومت خود را اما او همچنان به انجام وظایف تشریفاتی و استقبال مقامات خارجی. او تا به حال شده است عکس, ملاقات با وزیر خارجه بریتانیا Dominic Raab یک روز قبل از دستگیری و عربستان با رویال اتصال پادشاه گفت: “تا به حال راه اندازی با یک دوست ساعت پس از شاهزادگان بازداشت شدند نشان می دهد وجود نداشته است هیچ وخامت سلامت خود را.

او به خوبی در عکس های منتشر شده در روز یکشنبه ،

Nakashima و فهیم گزارش از واشنگتن

ادامه مطلب

نبرد شدید در حال وقوع است را به یک Khashoggi فیلم به یک صفحه نمایش در نزدیکی شما

عربستان سعودی در سرکوب مخالفان نگه می دارد. در اینجا آخرین بازداشت.

عربستان سعودی می گوید: پنج محکوم به اعدام در قتل جمال Khashoggi

امروز پوشش از پست خبرنگاران در سراسر جهان

مانند واشنگتن پست جهان در Facebook و اقامت به روز شده در اخبار خارجی

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de