Yahya Al Ghurzah

سازمان حفاظت محیط زیست-EFE/شاتر

در یک گورستان در صنعا, یمن یک حوثی militiaman نشسته در میان پرتره از جنگجویان کشته شده در این کشور جنگ است.

شاهزاده سلطان پایگاه هوایی عربستان سعودی — ماه مذاکرات میان عربستان سعودی و ایران-متفقین گروه های شورشی در یمن به رهبری نادر حسن نیت بین حرکات تلخ میدان جنگ دشمنان و ارائه آنچه که دیپلمات های غربی امید ممکن است مدتها در انتظار فرصت برای حل و فصل یمن را نزدیک به پنج سال جنگ.

اما تازه شیوع خشونت بیش از چند هفته گذشته در یمن است افتتاح این مذاکرات تاکید چالش خنثی کردن دیرینه میدان جنگ enmities در جنگ سوخت خارج از قدرت.

این گفت و گو به صورت جدی آغاز شد و پس از حمله عربستان تاسیسات نفتی در ماه سپتامبر با توجه به مردم در جریان مذاکرات. شورشیان موسوم به حوثی ها و مسئولیت موشکی و حملات هواپیماهای بدون سرنشین در تاسیسات نفتی حتی در حالی که آمریکا و عربستان مقامات اصرار ایران بر عهده گرفت.

پس از حملات حوثی ها در یمن گفتند که توقف حملات عربستان سعودی و در ماه است که به دنبال خشونت در یمن کاهش یافت و به برخی از پایینترین سطوح خود در سال است.

پس از آن که حوثی ها و عربستان سعودی رهبری ائتلاف نظامی گرفته اند چندین اعتماد سازی اقدامات از جمله زندانی مبادلات و عربستان تصمیم به اجازه تخلیه پزشکی پروازها از حوثی کنترل فرودگاه در یمن ،

ژنرال کنت “فرانک” مکنزی جونیور که ریاست فرماندهی مرکزی ایالات متحده به خبرنگاران گفت: در سفر خود به عربستان سعودی هفته گذشته در حالی که او را شناسایی کرده نه “خاص جدید ضرورت” به اعتصاب یک معامله در بخشی از دولت عربستان او فکر پادشاهی رهبران “احساس می کنم که زمان مناسب است سعی کنید برای آوردن این به پایان برسد.”

دو هفته پیش عادل الجبیر اما عربستان به عنوان وزیر دولت در امور خارجه اشاره کرد: “بسیار قوی د-تشدید” در جنگ در یمن است. “ما ممکن است برخی از درگیری از زمان به زمان, اما این روند به سمت حل و فصل سیاسی,” اما گفت: در مجمع جهانی اقتصاد در داووس سوئیس است.

اما جاه طلبی های عربستان برای باد کردن این درگیری شده اند برخورد یک شکست از اواسط ژانویه به عنوان بخش هایی از یمن فرود به برخی از بدترین درگیری در سال با از سرگیری حملات هوایی عربستان و حوثی ها در حملات موشکی در جنگ که به کشته شدن صدها نفر از مردم است.

“نوسان از بن بست و تنش به تیراندازی جنگ بود که ناگهان به” گروه بین المللی بحران نوشت: در جلسه اخیر در خشونت آن افزایش یافت و پس از یک موشک اسرائیل به یک اردوگاه نظامی در استان مأرب کشته شدن بیش از 100 عربستان-یمن حمایت سربازان. هیچ کس ادعا مسئولیت این حمله است.

“در حال حاضر نه داعش و نه عربستان سعودی مایل به ترک مذاکرات اما د-تشدید روند تحت شدید فشار” گروه نوشت.

عربستان سعودی تصمیم به شرکت در مذاکرات با حوثیها — یک حرکت آن را به تمسخر برای سالها به عنوان یک “تروریست” نهاد و یک ایرانی پروکسی نیروی — تا به حال به اذعان توسط پادشاهی که آن را نمی تواند پیروز نظامی و آزار بودن با انتقادات بین المللی از جمله از سوی کنگره آمریکا بیش از آن مداخله تحلیلگران گفت.

Yahya Al Ghurzah

سازمان حفاظت محیط زیست-EFE/شاتر

پزشکان با بررسی بر روی بیماران دریافت کننده درمان در یک بیمارستان در صنعا ،

عربستان سعودی نیز به دنبال tamp خود را از درگیری با ایران پس از حملات بر تاسیسات نفتی از جمله با رسیدن به تهران از طریق واسطه ها.

جزر و طولانی بود ابراز تمایل برای مذاکره اما پیشرفت رخ داده است تنها پس از اعلام توقف حملات عربستان سعودی است. این امتیاز منعکس شده خود را در میدان جنگ قدرت به عنوان به خوبی به عنوان آنها ممکن است احساس ناراحتی در کشیده شدن بیشتر به درگیری منطقه ای بین ایران و ایالات متحده گفته تحلیلگران.

اوایل ماه گذشته ایالات متحده miltary انجام یک ماموریت سری در یمن هدف قرار دادن یک کلید فرمانده در ایران نخبگان سپاه قدس بود که فعال وجود دارد اما او را بکشند.

مغلوب ساختن پیشی جستن دولت نیز تا به حال علاقه به ترویج گفتگو بین عربستان سعودی و شورشیان. کنگره خشم دولت را برای حمایت از عربستان سعودی شده است نصب و مقامات ایالات متحده نگران است که یمن در حال تبدیل شدن به طور فزاینده ای خطرناک “جبهه دوم” ایران برای حمله به آمریکا و متحدان منطقه ای آمریکا. ارتش آمریکا گفته است که این درگیری پیچیده مبارزه با تروریسم تلاش در یمن و گسترش روابط ایران با در شبه جزیره عربستان.

مارتین گریفیتس, the U. N. ایران برای یمن گفت که یک سکون طولانی مدت در مبارزه با شروع پاییز گذشته تا به حال نشان “تظاهرات روشن است که احزاب باید تغییر مواضع خود نسبت به صلح است.”

اما flare-up در مبارزه با “قرار دادن همه چیز ما به دست آورده در یک خطر بزرگ” او در بیانیه ای گفت.

در آخرین مبارزه با حوثی ها باید روت نیروهای دولتی و قادر به ضبط استراتژیک مهم خاک است.

محمد Albukhaiti سخنگوی حوثی ها و اعضای خود را به دفتر سیاسی گفت که این جنبش باقی مانده است “باز به گفتگو با همه احزاب از جمله عربستان سعودی” و حوثی نظامی دستاوردهای پیشرفته امکانات برای صلح است.

“ما با این گزینه از صلح داخلی و منطقه ای در سطح,” او گفت:.

یمن را آغاز جنگ در پاییز سال 2014 زمانی که داعش اسیر پایتخت یمن و سقوط دولت است. جنگ عمیقتر پس از ائتلاف به رهبری عربستان سعودی مداخله در مارس 2015 گفت: به دنبال بازگرداندن یمن را قانونی و مشروع دولت و جلوگیری از سلمان شوم پادشاهی فقط از سراسر مرز خود را.

ایالات متحده موافقت به ارائه عربستان سعودی با لجستیکی و اطلاعاتی پشتیبانی. اما عربستان سعودی به سرعت به خود جلب کرد انتقاد برای مبارزه هوایی خود را که به کشته شدن هزاران غیرنظامی در حملات بی رویه و سرزنش شد برای یک سری از آبشاری انسان دوستانه بحران هایی که گریبانگیر شد.

سازمان ملل متحد در ضمن متهم کرده است که حوثی ها از بمباران مناطق شهری با استفاده از کودک سربازان و برگزاری کمک های بشر دوستانه.

این بود تنها پس از یک رویداد ربطی به جنگ — 2018 قتل روزنامه نگار جمال Khashoggi توسط عربستان عوامل در استانبول — که عربستان سعودی شروع به تجدید نظر جدی در درگیری های یمن با توجه به Abdulghani Al-Iryani یک محقق ارشد در صنعا مرکز مطالعات استراتژیک یک بیروت-بر اساس فکر می کنم تانک.

“جهان علیه آنها. وجود دارد مقدار زیادی از فشار بین المللی برای جلوگیری از بحران انسانی در یمن و آنها احساس کردند که آنها تا به حال به در,” او گفت:.

هنگامی که وجود دارد هیچ شدید آمریکا در واکنش به حمله به تاسیسات نفتی, “سعودیها کاملا به وضوح تغییر استراتژی خود گفت:” پیتر Salisbury ارشد یمن تحلیلگر در گروه بین المللی بحران. “پیچیدگی از این حمله واقعا آنها را به سمت چپ در نظر گرفتن سهام.” هر چند بعید بود که این حملات به تاسیسات متعلق به آرامکو عربستان دولتی نفت غول آمده بود از یمن “وجود دارد [a] معنا که اگر وجود دارد یک فرصت به یمن کردن جدول و کاهش ایران-حمایت حملات در سراسر مرز جنوبی آنها باید آن را” سالزبری گفت.

به عربستان سعودی وی افزود: حوثی “به تصور اینکه جدی تر در مورد د-تنش از در گذشته است.”

روز پس از آرامکو اعتصاب مهدی Mashat بالا حوثی رسمی اعلام کرد که این جنبش بود توقف حملات عربستان سعودی با “نظامی هواپیماهای بدون سرنشین موشک های بالستیک و همه اشکال دیگر از سلاح.”

Elana DeLozier یک محقق در موسسه واشنگتن برای سیاست های خاور نزدیک که از نزدیک مورد مطالعه جنبش حوثی گفت: شورشیان ساخته شده اند ممکن است ارائه دهد چرا که آنها احساس آنها تا به حال “دست بالا” در یک لحظه زمانی که عربستان سعودی بودند وضعیتی وخیم از چهارچوب حملات و همچنین حوثی مرزی که حملات شورشیان ادعا کرد که تا به حال منجر به دستگیری صدها نفر از عربستان سعودی حمایت مبارزان.

Iryani از صنعا مرکز گفت که هر دو عربستان سعودی و حوثی ها در یمن به حال علاقه به بازگشت به میز مذاکره اگر تنها به اطمینان حاصل شود که یمن باقی مانده یک دولت واحد و یکپارچه. برای عربستان سعودی “وجود دارد هیچ دلیلی برای آنها را به برهم زدن اوضاع در یمن و ایجاد بی ثباتی آنها را کنترل نمی کند.” حوثی ها به دنبال حفظ قدرت آنها انباشته شده بود در طول جنگ.

در حالی که مکنزی گفت: اخیر مبارزه نیست کمک چشم انداز صلح او شناسایی حمایت ایران از شورشیان به عنوان مشکل بزرگتر است. “این است که در این حوثی ها بهترین بهره احتمالا به برخی از معامله سیاسی. آن است نه لزوما در ایران بهترین منافع را برای که نتیجه رخ می دهد,” او گفت:.

فهیم گزارش از استانبول. علی-Mujahed در صنعا کمک به این گزارش.

ادامه مطلب

آمریکا اهداف رهبر القاعده در یمن

در این روز نیروهای آمریکایی کشته سلیمانی آنها هدفمند ارشد ایران در یمن

چرا ایران سرزنش برای حمله به عربستان سعودی ادعا نوروز

امروز پوشش از پست خبرنگاران در سراسر جهان

مانند واشنگتن پست جهان در Facebook و اقامت به روز شده در اخبار خارجی

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

دانلود رایگان مقالات