برنی ساندرز تا رسید به بالای یک نظرسنجی ملی دموکراتیک نامزدها به عنوان پشتیبانی برای جو بایدن به سقوط.

در آستانه مقدماتی نیوهمپشایر دوم فرصت برای مردم به واقع بازیگران یک رای نه به سادگی زیر سوال توسط نظرسنجی های اوکلاهما دانشگاه ایالتی بریتنی نظرسنجی قرار داده کهنه سناتور ورمونت در 25 امتیاز.

در همان زمان نظرسنجی انجام شده پس از آقای بایدن را فقیر جایگاه چهارم در آیووا به حال سابق معاون رئیس جمهور پایین 9 امتیاز به 17.

مایکل بلومبرگ سابق شهردار نیویورک که به صرف میلیون ها دلار از پول خود را با هجوم به مقام سوم پیش از الیزابت وارن و پیت Buttigieg.

“بایدن تصدیق به گزاف گویی منجمد در نیوهمپشایر پس از یک یخی اسلاید به 17 درصد پایین ترین شماره ملی گفت:” کشورهای مشترک المنافع ویرجینیا دانشگاه, نظرسنجی, تحلیلگر, تیم مالوی.

“است بلومبرگ اردوگاه شاخص های اسب سفید او را به سوار شدن به نجات ؟ شاید هنوز رتبهدهی نشده است, اما بدون تنظیم پا در آیووا یا نیوهمشایر او به طور ناگهانی یک بلندی سایه بیش اولیه زمینه است.”

در همین حال یکی دیگر از نظرسنجی به نظر می رسد تاکید به چالش های پیش روی آقای بایدن.

رویترز/ایپسوس نظرسنجی منتشر شده در دوشنبه, پیشنهاد 17 درصد از ثبت نام دموکرات و مستقل را برای رای دادن به آقای بایدن پایین پنج درصد از مشابه نظرسنجی زد که هفته گذشته قبل از آیووا برگزار شد اولین-در-این-ملت نامزدی مسابقه.

پیت Buttigieg و برنی ساندرز ادعا آیووا برنده با وجود نتایج تاخیر

آقای ساندرز led دیگر نامزدها در نظرسنجی با 20 درصد از حمایت تا یک نقطه از هفته گذشته و در حالی که 15 درصد پشتیبانی آقای بلومبرگ افزایش شش امتیاز.

نظرسنجی قرار داده Ms وارن در 11 امتیاز با آقای Buttigieg در 5. این نظرسنجی تا به حال اندرو یانگ در 5 امتیاز و ctq در 3.

این نظرسنجی تأکید شده است کاهش مداوم در حمایت از آقای بایدن که تا همین اواخر در نظر گرفته شده بود مورد علاقه برای برنده شدن در این مسابقه بسیار رقابت برای این حزب نامزدی.

آقای بایدن اولیه درخواست تجدید نظر به رای دهندگان شده است ادعای خود را به ترین electable از همه نامزدها. در عین حال او به پایان رسید در جایگاه چهارم در آیووا, پشت, آقای ساندرز آقای Buttigieg و خانم وارن.

اضافی گزارش رویترز

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im