ساندرز دقت توقیف پیروزی از Buttigieg به عنوان Klobachur موج سوم و وارن و بایدن فلاپ

تنها چند ماه پس از حمله قلبی به نظر می رسید به سیگنال همه اما برخی از پایان ریاست جمهوری خود را به آرمان, Bernie Sanders ایجاد کرده است خود را به عنوان باریک-اما-روشن frontrunner برای حزب دموکرات نامزدی ریاست جمهوری با یک باریک اولیه پیروزی در نیوهمپشایر مقدماتی.

آن را یک پیروزی می آید که چهار سال پس از گرانیت دولت رای دهندگان آن را بر خود گرفت به باک حزب دموکرات استقرار انتخاب نامزد به نفع او راه اندازی یک غیر محتمل سیاسی قوس حامیان او در حال حاضر به عنوان یک جنبش سیاسی با آن بهترین فرصت را در رسیدن به بلوغ است.

بر خلاف که سال 2016 برنده هر چند روز سه شنبه با پیروزی یک بر جایگاه دوم پیت Buttigieg در نیوهمپشایر نشانه یک رهبر صعودی به جای تعجب آور و رمان نیروی سیاسی است. و شاید مهمتر از همه نتایج سیگنال شروع چه خواهد شد بدون شک یک نبرد شدید بین دموکراتیک سوسیالیستی و که همان تثبیت حزب استقرار و جمع آوری کمک مالی سنت بوده است خجالتی به انتقاد.

“این است که یک حرکت از ساحل به ساحل است که خواستار آن است که ما در اقتصاد و دولت است که با این نسخهها کار برای همه ما” آقای ساندرز در طول یک سخنرانی پیروزی در منچستر.

“ما در حال بدست گرفتن میلیاردرهای و ما در حال گرفتن نامزدها در بودجه توسط میلیاردرهای” او ادامه داد: در یک محجبه شات در Mr Buttigieg که آمار انتقاد در این مسابقه برای آشنائی بالا دلار اهدا کنندگان از جمله جمع آوری کمک در کالیفرنیا شراب غار.

آقای Buttigieg صحبت از Nashua فقط قبل از سناتور ورمونت در زمان مرحله در سراسر کشور reveled در دوم عملکرد قوی و وعده داده شده به نگه داشتن در حال حرکت رو به جلو است.

“در اینجا در یک دولت که با شعار ‘Live Free or Die,’ شما ساخته خود ذهن” آقای Buttigieg گفت: برای تشویق. “شما اظهار داشت که معروف مستقل خط. و با تشکر از شما یک کمپین است که برخی از گفت: نباید در اینجا در تمام نشان داده است که ما در اینجا به ماندن است.”

در Southern New Hampshire University ورزشگاه که در آن آقای ساندرز خود را برگزار انتخابات حزب شب خاموش خوراک CNN در انتخابات پوشش بازی های برگزار شده در بالا را فشار دهید risers در طول شب منجر به پیروزی خود را بیان.

پرنیان قطعا ضد Buttigieg و ابراز خام میل به تغییر عظیم به امریکا و اقتصادی و سیاسی وضعیت موجود.

به عنوان نتایج ریخت و نشان آقای ساندرز در بالای میدان کسانی که حامیان دوره فوران در سلامتی و شعارهای “برنی! برنی! برنی!” با هر تحول مهم در اعداد و شور و شوق ادامه داد: حتی آن را به عنوان روشن شد که این نتایج را نمی دهد ساندرز نوع فوران چاه نفت پیروزی او در برابر هیلاری کلینتون در سال 2016.

زمانی که آقای Buttigieg زمان مرحله فقط یک ساعت و نیم رانندگی جنوبی در Nashua, جمعیت هو شهردار سابق South Bend, قبل از شروع یک “برنی ضربان مغلوب ساختن پیشی جستن” به عنوان شعار 38 ساله مخابره بر روی صفحه نمایش.

“وال استریت پیت!” آنها همچنان به شعار در آن سخنرانی.

AOC شلاق تا جمعیت در برنی ساندرز رویداد کمپین

Ctq شده است که در حال اجرا مبارزات انتخاباتی که پرواز را تا حد زیادی تحت رادار از رسانه ملی به طور ناگهانی در بر داشت خود را سهام افزایش با مقام سوم برنده شوید. در Nashua, شب انتخابات حزب او جشن نشان داده و او را تازه کشف وضعیت که در این سال جدید Hampshire تعجب.

“سلام آمریکا است. من ctq و من را مورد ضرب و شتم دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن” او گفت:. “قلب من پر است امشب. در حالی که هنوز رای گیری در سمت چپ به تعداد ما را مورد ضرب و شتم شانس هر مرحله از راه است.”

نتایج در نیوهمپشایر تقریبا بلافاصله تنگ هنگامی که زمینه رشد از نامزدهای انتخابات ریاست جمهوری با اندرو یانگ و مایکل بنت خواندن برگ چای اولیه و تعلیق مبارزات خود را قبل از ساندرز روی صحنه رفت اعلام پیروزی.

“من ریاضی مرد و این برای من روشن است از این اعداد ما در حال رفتن به برنده شدن در این مسابقه” آقای یانگ گفت: هواداران است.

اما دو برجسته داوطلبانی که درو نتایج ناامید کننده در روز سه شنبه در نیوهمپشایر الیزابت وارن و جو بایدن باقی مانده مبارز و متعهد به سرباز به آنچه که می تواند تبدیل به یک طولانی و زشت مبارزه که به گسترش کنوانسیون در این تابستان.

در یک سخنرانی برای هواداران در سالن تنیس در سراسر جاده ها از منچستر فرودگاه وارن او را سگ بیلی برای حمایت و ستایش Ms Klobuchar سوم جای نشان دادن هشدار به جهان را هرگز دست کم گرفتن یک زن با اراده است.

“من همچنین می خواهم برای تبریک دوست من ctq برای نشان دادن که چقدر اشتباه صاحب نظران می تواند زمانی که آنها تعداد یک زن” خانم وارن گفت.

سپس او با بیان خود او تصمیم به ماندن در این مبارزه پس از کمتر از نتایج درخشان در آیووا و در حال حاضر New Hampshire.

“من همچنین می خواهم ما را با خودمان صادق به عنوان دموکرات: ما ممکن است رهبری برای یکی دیگر از کسانی که طولانی اولیه دعوا است که طول می کشد برای ماه او گفت: قبل از هشدار از خطرات ناشی از نفاق هشدار داده است که ممکن است در نتیجه از حملات که جوانه زده اند تا در میان دموکرات ها در هفته های گذشته است.

“ما دو کشور با 55 متحده و سرزمین بروید. ما هنوز 98 درصد از نمایندگان برای نامزدی ما برای grabs و آمریکایی ها در هر بخشی از کشور ما در حال رفتن به صدایشان شنیده شود.”

جو بایدن که در سمت چپ این دولت قبل از انتخابات و حتی بسته خطاب به هواداران خود از کارولینای جنوبی که در آن او در بانکی در قوی سیاه آمریکا حمایت به تنفس زندگی را به خود cratering مبارزات انتخاباتی.

“من دوست دارم, New Hampshire, من واقعا به معنی” او گفت: هواداران خود از طریق مخابرات در طول یک آدرس که در آن او به نظر می رسد در یک نقطه اشتباه مخلوط کردن نام نوادا و, New Hampshire.

“این است که بیش از مرد ما فقط شروع کار است.”

اما دموکراتیک رای دهندگان شد و نه تنها آنهایی که به او رأی در روز سه شنبه. دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن— که رای دهندگان در این ایالت تقریبا جهانی شد و خود را بالا موضوع به این معنی که آنها می خواهند او را بالاتر از همه چیز — نیز در این رای گیری که او به دست آورد دوباره با بسیار کمی مقاومت است.

و ظاهرا مشاهده نتایج بیا در کنار هر کس دیگری رئیس جمهور, مشت کردن, نشان دادن فقط انواع حملات در فروشگاه برای دموکرات ها من کلی انتخابات است.

“بسیاری از دموکرات استعفا امشب بسیار پایین سیاسی IQ,” او نوشت: در یک صدای جیر جیر در میان بسیاری است که شامل حمله به آقای ساندرز بیش چقدر نزدیک آقای Buttigieg آمده بود به برنده — “بسیار جالب!” — و یکی در Ms وارن که با استفاده از یک نژاد به اتهام حمله به او حجاب او عملکرد ضعیف.

آقای ساندرز بود و با نگاه به آینده بیش از حد.

“اجازه دهید به من می گویند امشب که این پیروزی در اینجا این است که آغاز پایان دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن” گفت: به دنبال بیش از یک دریای سفید پلاکارد با نام او در آنها و برخی از 20 دوربین های ثابت او در پشت اتاق.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.nethec.sutny.im