ساندرز نشان میدهد روسیه نه حامیان او ممکن است به سرزنش برای آنلاین تند و سوزنده. کارشناسان نیست بنابراین مطمئن شوید.

“همه ما به یاد داشته باشید 2016 و آنچه که ما به یاد داشته باشید است, تلاش روس ها و دیگران را به تلاش برای دخالت در انتخابات و تقسیم ما گفت:” سناتور ورمونت. “من نمی گویم که این اتفاق می افتد اما آن را نمی خواهد به من شوک.”

حتی به اشاره است که بازیگران خارجی ممکن است به سرزنش برای بحث رفتار آنلاین توسط ساندرز ترین پیروان اختصاص داده شده بود فوق العاده ای نشانه ای از حدی که در انتخابات دخالت بافندگی بیش از 2020 مسابقه. آن نشان داده شده که چگونه چند استاندارد وجود دارد برای ارزیابی ادعای دخالت روسیه و یا دیگر بازیگران مخرب است که در حال بررسی توسط همان تکنولوژی غول های که سیستم عامل شد میزبان به دروغ که رفت و کشف نشده چهار سال پیش.

این پیشنهاد از Sanders, حتی اگر او hedged نظر او بلافاصله در آغوش هواداران خود. “کاملا” گفت: تیک Segerblom یک Clark County کمیسر در لاس وگاس که تایید نامزد جلوتر از روز شنبه قفقاز. “این می تواند روسیه و یا حتی فقط مردم در تلاش برای مختل کردن سیستم است.”

او تا سناتور را مشاهده او گفت: که آن را “غیر قابل تصور” است که پیروان خود را پس از رهبران قدرتمند دولت آشپزی, اتحادیه اروپا, با توجه به نامزد ثبت در حمایت از کارگران سازمان یافته. این اتحادیه گفت: در هفته گذشته بوده است “حمله وحشیانه” توسط ساندرز حامیان برای یک حال پرواز صادر شده توسط این گروه است که کاهش یافته است به موضوع تایید در این مسابقه — که حیاتی بود از مدیکر-برای-تمام طرح است.

“آیا شما فکر می کنم من می خواهم حمایت و یا هر کسی [که] پشتیبانی از من خواهد بود حمله به رهبران اتحادیه? غیر قابل تصور” ساندرز گفت: در بحث مرحله.

سخنگوی کمپین نمی پاسخ به یک درخواست برای نظر.

وجود ندارد و شواهد مستقیم, محققان گفت: ساندرز نظرات تهدید به دامن زدن بیشتر شک در مورد یک کمپین است که ثروت با اعتماد به نفس-تکان دادن اشتباه در آغاز با مشکلات فنی که خدشه دار آیووا قفقاز در اوایل این ماه.

“ما را دیده اند هیچ مدرکی در منابع باز در طول این چرخه انتخابات که یک جامعه آنلاین از ساندرز حامیان شناخته شده به عنوان برنی bros شد کاتالیز توسط چه ساندرز پیشنهاد می تواند ‘روسیه, دخالت,’ ” گفت: گراهام Brookie مدیر پزشکی قانونی دیجیتال آزمایشگاه تحقیقاتی در شورای آتلانتیک که آهنگ دروغ در سایت های رسانه های اجتماعی.

“هر نامزد یا عمومی رسمی معمولی معرفی امکان نفوذ روسیه بدون ارائه هیچ گونه مدرک و یا زمینه ایجاد یک شبح دخالت است که باعث می شود در پاسخ به تداخل سخت تر” Brookie گفت.

Facebook سخنگوی اندی سنگ کرد و گفت: همچنین تا به حال دیده نشده شواهد روسیه و عضو شورای نظارت مدت به عنوان يك ساندرز حامیان. توییتر سخنگوی کتی Rosborough گفت که این شرکت را “فاش” فعالیت توسط روسیه و یا دیگر خارجی, بازیگران, اگر آن را به حال “معقول, شواهد از دولت حمایت اطلاعات عملیات.”

برای سال ساندرز شده است در دفاع از تاکتیک های تهاجمی از خود پرشورترین طرفداران. در دوران اول ریاست جمهوری اجرا دستیاران به سناتور کمپین خصوصی ابراز خجالت و مورد اذیت و آزار آنلاین است که به نظر می رسید که از “برنی وارنر” با توجه به دو مشاور در این کمپین سخن گفت که به شرط ناشناس ماندن به توصیف مکالمات خصوصی. اما نیز وجود دارد سردرگمی در مورد که دقیقا کسانی که حامیان آنها منابع گفت.

مشاوران استفاده می شود به شوخی در مورد توییتر تخم مرغ — تصویر به طور پیش فرض برای حساب های جدید — ظاهر برای حمله به مردم و ایجاد یک تازه سردرد برای مبارزات انتخاباتی. اگر چه برخی از شک کاربران معتبر حامیان و مشاوران گفت: هیچ بررسی در این زمان است که برخی از این فعالیت ممکن است fomented توسط فریبنده روسی عوامل به عنوان ایالات متحده آمریکا تحقیق و تفحص از انتخابات دخالت بعدها نشان می دهد.

در سال 2020 این کمپین حامیان شده اند به طور مشابه آوازی. در پاسخ مشاوران زحمت کشیده اند به تغییر مسیر انرژی به جای reprimanding برخی از بدترین مجرم آشکار است. “خشم اهدای بهتر است از خشم به tweeting” یک سازمان برای مبارزات انتخاباتی به تازگی نوشت. “آن عبور کند.”

اما بحث در یکشنبه جدید را به ارمغان آورد با توجه به سوال مسئولیت پذیری و پاسخگویی به حملات lobbed در یک نامزد نام.

“ما بیش از 10.6 میلیون نفر در توییتر و 99 درصد از آنها مناسب و معقول انسان در حال کار بر مردم کسانی هستند که معتقدند در عدالت و محبت و عشق” ساندرز گفت. “و اگر وجود دارد چند نفر را که سخنان زشت . . . من طرد این افراد است.”

او همچنین گفت: مبارزات انتخاباتی خود را با مته سوراخ بیشتر سرزنش از جناح دیگر حتی اگر منتقدان می گویند به شدت او را زیر آنلاین است بی بدیل در میان رقبای دموکرات. برخی از رقبای خود به دنبال فشار نقطه در بحث مرحله. “من فکر می کنم شما را مجبور به پذیرش برخی مسئولیت و از خودتان بپرسید آنچه در آن است در مورد مبارزات انتخاباتی خود را در خاص است که به نظر می رسد انگیزه این رفتار بیش از دیگران” گفت: Pete Buttigieg شهردار سابق South Bend, Ind.

سناتور نیایش روسیه دخالت به نظر می رسید طراحی شده به بازیگران شک در مورد انگیزه.

کارشناسان هشدار در برابر عجله به نسبت اقدامات ساندرز حامیان به همان مخرب خارجی از بازیگران که مختل 2016 مسابقه.

“مشکل ما با تصور دخالت می توان به عنوان آسیب رساندن به مشروعیت انتخابات به عنوان دخالت خود گفت:” جسیکا Brandt سر از سیاست و پژوهش در اتحاد برای تامین دموکراسی یک بازوی آلمانی مارشال صندوق.

تا کنون Brandt گفت: راننده اصلی دروغ آنلاین است که “دولت روسیه بودجه رسانه ای و دیپلماتیک خود را حساب توییتر.” روسیه-حمایت های رسانه های RT و Sputnik برای مثال گرفته اند به توییتر برای پیشبرد این ایده است که کمیته ملی حزب دموکرات درگیر در “حقه های کثیف” به تضعیف ساندرز به گفته او سازمان پژوهش است. هفته بعد برخی از همان کسانی که حساب چرخد و به riling تا “موجود تفرقه در میان دموکرات” این گروه یافت می شود.

به این منظور Brandt گفت: “هیچ مدرکی وجود ندارد که من دیده ام پنهان حساب به عنوان يك برنی هواداران است.”

در ماه اکتبر Facebook اعلام کرد که تا به حال غیر فعال شبکه ای از حساب های جعلی حمله کردند که سابق معاون رئیس جمهور جو بایدن و ستایش نامزدها از جمله ساندرز و رئیس جمهور مغلوب ساختن پیشی جستن. اما این کمپین که با هدف ایجاد اختلاف میان دموکرات ها تا حد زیادی repurposed موجود در الگوهای رفتاری از آمریکا کاربران رسانه های اجتماعی با توجه به Graphika که مورد مطالعه قرار Facebook داده است.

محققان دریافته اند برخی از مهمترین تفرقه توییتهایی و الگوهای رفتاری در طول سال 2020 انتخابات سرچشمه خاص تایید ساندرز حامیان. که شامل ویروسی #mayorcheat برچسب حمله کردند که Buttigieg برای روابط بین شهردار سابق ریاست جمهوری مبارزات انتخاباتی و حزبی آیووا, سازمان گفت: klymenko مدیر تحقیقات در Graphika.

“روسیه عملیات دارای سابقه تقویت آمریکایی بخش اما من دیده نمی شود هر گونه شواهد نشان می دهد که برنی bro پدیده ای است که در نتیجه روسیه دخالت” Nimmo گفت.

آنلاین گفتمان تبدیل شده است به طوری قطبی این انتخابات چرخه که “شما لازم نیست که روس ها به ملتهب آن را,” او گفت: “آمریکایی ها انجام می دهند آن را به هر یک از دیگر. و گفت که آن را ناشی از روسیه اپراتورها بدون ارائه هیچ مدرکی فقط باعث می شود آن را سخت تر به آدرس یا مشکل — آمریکایی قطبش یا واقعی روسیه دخالت نداشته است.”

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>