San Jose Sharks توصیه شهرستان به لغو بازی با توجه به کوروناویروس. آنها خودداری کرد.

این تیم گفت: در بیانیه ای که آن عرصه SAP Center “دستخوش دقیق روش تمیز کردن پس از هر رویداد خاص با توجه به ترافیک بالا عمومی بالا-تماس با مناطق. … در بسیاری از مناطق اضافی دریافت خواهد شد افزایش اقدامات در طول این دوره از حوادث برای آینده قابل پیش بینی.”

یک سخنگوی این تیم را با ارائه جزئیات بیشتر در مورد کسانی که اقدامات افزایش یافته است و نمی گویند که آیا کوسه ها تا به حال دریافت راهنمایی از NHL در مورد مرحله بندی بازی.

یک سخنگوی وحشی تا به حال هیچ اظهار نظر در این تیم بازی در سان خوزه با وجود این شهرستان را توصیه.

در یک کنفرانس خبری پنج شنبه مقامات از شهرستان سانتا کلارا عمومی وزارت بهداشت اعلام کرد که آنها تا به حال 20 مورد تأیید از covid-19 در خود شهرستان است. که به نمایندگی از افزایش شش مورد آنها گفت: از آنها چه در گزارش روز قبل از.

از 20 نفر در انتخابات گفت: چهار نفر بودند مربوط به سفر نه تا به حال تماس با دیگر موارد شناخته شده و هفت تا به حال “هیچ شناخته شده سفر و یا تماس مستقیم با دیگر موارد شناخته شده.” در یکی از موارد کسی که قرارداد این ویروس ساخته شده بود بهبودی کامل و مسئولان گفت: بسیاری از بیماران دیگر به حال “بسیار خفیف یا بدون علائم بیماری در همه.”

خواست در کنفرانس خبری که آیا county, توصیه های شامل کوسه بازی به طور خاص یک مقام رسمی تایید کرد که مورد بود.

“شبیه به دیگر نقاط جهان را که گرفته اند به گام فعال به سرعت گسترش رمان coronavirus شهرستان سانتا کلارا عمومی وزارت بهداشت در حال برداشتن گام برای محافظت از جامعه ما” شهرستان گفت: در یک بیانیه ارائه شده به پست. “این شامل توصیه هایی برای به تعویق انداختن یا لغو تجمع جمعی و بزرگ و رویدادهای اجتماعی که در آن تعداد زیادی از مردم در طول بازو را از یک دیگر.

“ما درک می کنیم که برخی از تیم های ورزشی در جوامع در سراسر جهان ساخت مشابه توصیه ها تصمیم گرفته اند به بازی برای خالی کردن استادیوم به جای لغو برنامه خود را. سازمان دهندگان این رویداد باید تصمیمات خود را در مورد چگونه آنها را در ادامه در توصیه از مقامات بهداشت عمومی.”

به عنوان coronavirus همچنان به گسترش سازمان دهندگان این رویداد در سراسر جهان در حال دست و پنجه نرم کردن با عواقب. برخی از کالج بسکتبال برنامه در ایالات متحده آغاز کرده اند لغو, جاده بازی ها و گپ و گفت: “امروز ما در حال برنامه ریزی برای انجام ما قهرمانی به عنوان برنامه ریزی شده با این حال ما در حال بررسی covid-19 وضعیت روزانه و تصمیم گیری درآمده است.”

کوسه ها خواسته طرفداران در SAP مرکز به رعایت این دستورالعمل به شرح زیر:

  • “دستهای خود را با آب و صابون به مدت حداقل 20 ثانیه به خصوص بعد از رفتن به حمام; قبل از غذا خوردن و پس از دمیدن بینی خود را سرفه یا عطسه.
  • “اگر آب و صابون به راحتی در دسترس هستند استفاده از یک مبتنی بر الکل ضد عفونی کننده دست با حداقل 60% الکل است. همیشه شستن دست با آب و صابون اگر دست ها مشخصه ،
  • “جلوگیری از تماس نزدیک با افرادی که بیمار هستند.
  • “اجتناب از دست زدن به چشم خود بینی و دهان.
  • “ماندن در خانه هنگامی که شما مریض هستند.
  • “پوشش خود را سرفه یا عطسه با دستمال و سپس پرتاب بافت در سطل زباله و تمیز کردن دست های خود را.”

روز پنجشنبه در کنفرانس خبری در سان خوزه ارائه یک فندک لحظه ای که شهرستان سانتا کلارا افسر بهداشت و سلامت عمومی, مدیر سارا H. کودی با اشاره به به طور گسترده ای با اشاره به حادثه روز قبل از. در یک کنفرانس خبری در روز چهارشنبه, او تا به حال به مردم توصیه می شود “شروع کار در دست زدن به صورت خود را” قبل از تقریبا بلافاصله لیس زدن انگشت به نوبه خود یک صفحه در یادداشت ها.

“من می خواهم به اذعان کرد که این سختی برای من بیش از حد به لمس نکنید من چشم و بینی و دهان,” او گفت: پنج شنبه با خندیدن. “این سخت است و به همین دلیل ما شده است گفت: آن چیزی که همه ما نیاز به فکر می کنم و ما نیاز به تمرین. این بسیار طبیعی برای انسان به لمس چهره ما و هر یک از ما نیاز به سعی کنید به آن را انجام دهد.”

از پیامدهای این شهرستان توصیه برای به تعویق انداختن یا لغو مراسم بزرگ, کودی گفت: “این مشکلات و این است که رفتن به تغییر برای جامعه ما و در شهرستان ما. اما این واقعا مهم است و این زمانی است که همه ما نیاز به یک نفس عمیق بکشید و گرد هم می آیند.”

ادامه مطلب:

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de