San Diego State با کالج بسکتبال بهترین رکورد در صدر تمام انتظارات اما خود

فلین, 21, نشسته در فصل گذشته پس از انتقال از واشنگتن به طوری که او تا به حال شده است در پایان از دست دادن یک بازی در تقریبا دو سال است. او عملا noncommunicative.

“این اولین بار است که این اتفاق افتاده است” به او گفتم و به گروه کوچکی از خبرنگاران پس از 66-63 شکست Feb. 22 در سن دیگو ایالت Viejas عرصه است. “آن را احساس نمی کند خوب است.”

به خارج از ناظران ایالتی سن دیگو است که فقط یکی دیگر از علامت سوال در یک مبهم NCAA فصل است که هنوز به تولید یک اجماع مورد علاقه به عنوان جنون مارس روش. آزتک شد آخرین تیم شکست نخورده در بخش من حتی اگر آنها نمی, دریافت تنها یک رای در آسوشیتد پرس را پیش فصل بالای 25. آنها وارد آوریل شماره 4 در شبکه رتبه بندی استفاده می شود مسابقات NCAA انتخاب کمیته پیش از blue bloods دوک و کنتاکی, حتی اگر آنها بدترین قدرت از برنامه از هر top 25 تیم با توجه به ESPN BPI متریک و رقابت در unheralded غرب کوه کنفرانس. و آنها را به دست آورد استاندارد از برتری در هر دو هجومی و دفاعی حتی اگر خود را بازرسی و نگهداری چرخش است که به شدت متکی بر نقل و انتقالات از جمله فلین ارشد به جلو یانی Wetzell و ارشد گارد KJ Feagin.

در عین حال فلین آتشین بازی و despondence در شکست ها حاکی از آزتک که به اعتقاد آنها در حال آماده کردن خود برای مسابقات اجرا شود. امید خود را از یک فصل بدون شکست از بین رفته اند اما آنها در پاسخ با برنده بیش از ایالتی کلرادو و نوادا به پایان فصل به طور منظم با یک ملت-بهترین رکورد 28-1.

مربی برایان Dutcher رد این فرض استوار است که اول خود را از دست دادن ممکن است یک برکت و رحمت در لباس مبدل است که کاهش فشار آن را روشن آزتک نظر خود را به عنوان تاسیس برندگان به جای joyriding upstarts.

“مردم ما احترام اما آنها در حال انتظار برای ما به سقوط” Dutcher و 60 گفت: در مصاحبه اخیر است. “ما می خواستیم به پیروزی در هر بازی است. ما می خواستیم به انجام کاری نیست و بسیاری از تیم ها انجام دهد. کاملا [ما می خواهید را به نفع خود تمام آن را]. ما همیشه باید انتظارات بالا; شاید ملت نمی داند که. ما شده ایم در مسابقات NCAA هفت نفر از 10 سال گذشته و انتظار می رود به طور ثابت در این مسابقات است. ما نمی توانیم کنترل آنچه که مردم فکر می کنم در مورد ما. همه ما می توانید انجام دهید این است که خوب بازی بسکتبال.”

سن دیگو نیست دورهام یا Lexington اما Dutcher غرور و کمال نشان دهنده این شهر پر رونق بسکتبال کالج در جامعه است. آزتک رسیده شیرین 16 در سال 2011 و 2014 تحت Dutcher را سلف استیو فیشر و آنها در بازی مقابل sellout جمعیت در 12,414 صندلی در دانشگاه عرصه که شامل یک هار, از 2500 نفر دانشجو در بخش لقب “نشان می دهد.” طرفداران شروع پوشش بیش از دو ساعت قبل از tip-off برابر UNLV و اعضای این نشان می دهد به سرعت از پایین تسهیلات شیب راهرو به ادعای صندلی نزدیک به دادگاه.

در طول هر بازی خانگی دانش آموز بخش سلامتی در حجم کامل stomps بر حقه و منحرف مخالف ناپاک بورس با Fathead مانند پوستر ستاره پاپ سیاستمداران و الگوهای رفتاری به اینترنت. متعدد دانش آموزان گفت که آنها در حال حاضر رزرو بلیط خود را برای غرب کوه کنفرانس مسابقات که آغاز خواهد شد و روز شنبه در لاس وگاس. تایلر همیلتون یک die-hard رهبر دانشجویی بخش امیدوار بود به صرف شکستن بهار در آتلانتا سایت از چهار نهایی.

“این است که داغترین بلیط در شهر و در دانشگاه” گفت: Hamilton 23 ساله ارشد. “حتی اگر شما علاقه مند در ورزش شما می آیند [به Viejas عرصه] و آن را احساس می کند مانند شما در یک خانواده ریونیون. که یک محیط خاص را داشته باشد. نشان می دهد تا روابط خود را با بازیکنان و خانواده خود را. نه هر عرصه ای است که اگر آن را بیش از حد خون آبی یا شرکت های بزرگ. آن را خاص است.”

لس آنجلس کلیپرز به جلو Kawhi Leonard این برنامه انجام شده ترین محصول به تازگی به حال خود نیوجرسی بازنشسته و 2019 عنوان NBA با تورنتو رپتورز است که دارای عقاید دانشگاه غرور و افتخار است. علائم با لئونارد و نامزدان به بازی گرفته — “آنچه در آن انجام بای-زنبور عسل!” — به نظر می رسد در طول دانشجو بخش و ده ها تن از کشباف پاشیده در سراسر عرصه.

“آمدن به اینجا, من می خواستم برای ایجاد یک نام برای خودم” لئونارد گفت: در Feb. 1 نیوجرسی بازنشستگی. “من می خواستم برای قرار دادن ایالتی سن دیگو در نقشه. این [مدرسه] است که چرا من بازیکن من امروز هستم. آزتک ها انجام می دهند این سال است.”

در واقع در این سال تیم ملی تا به جاه طلبی به پیش افتادن از 2010-11 تیم ملی به رهبری لئونارد که رفت 34-3 و رسیده و شیرین 16 همه در حالی که ابتلا به این صاحب نظران به طور کامل خاموش نگهبان. پس از از دست رفته در مسابقات NCAA فصل گذشته Dutcher امیدوار است که فلین; Wetzell که انتقال از Vanderbilt; و Feagin که وارد از سانتا کلارا خواهد به سرعت مش با کلید بازگشت قطعات مانند تاریخ و رو به جلو Matt Mitchell و تاریخ و گارد اردن Schakel.

وجود دارد هیچ تضمین و آزتک’ اوایل فصل موفقیت آسان به دست چون آنها رقابت در اواسط کنفرانس کمبود عمده تلویزیون ملی قرار گرفتن در معرض بازی زمانی که سواحل شرق بینندگان اغلب در خواب و نه یک رنگ آبی تراشه NBA پیش نویس چشم انداز. Dutcher وصل همراه, به چالش کشیدن تیم خود را به ماندن متمرکز با تنظیم سگمنتال “مینی اهداف” مانند برنده شدن در تمام پنج بازی در یک رابطه جنسی خشن 11-بعد کشش و در حال اجرا جدول از طریق یک نور ماه دسامبر است. توسط Feb. 11, آزتک در حال حاضر مسجل کنفرانس خود را عنوان و تنظیم یک برنامه رکورد طولانی ترین خط برنده شدن. آنها اولین تیم به پایان 17-1 در غرب کوه بازی.

فلین 6-پا-1 junior نگهبان که پیش بینی شده است با پیش نویس به عنوان ارزیاب انتخاب دور دوم منجر راه با یک تیم بالا 17.6 امتیاز و 5.1 کمک در بازی دربسته در محیط توسط یک حرفه ای-بالا 36 امتیاز در آخر فصل به طور منظم در نوادا است. Wetzell یک 6-10 بزرگ مرد اضافه کرده است 11.6 امتیاز و 6.4 ریباند با دانش آموزان ستایش New Zealander تیز-elbowed سوء استفاده با تکان دادن لوله مقوا و چوب شور. میچل کمک کرده 12.4 امتیاز و 4.8 ریباند.

کلید ایالتی سن دیگو قابل توجه نجومی شده است که تلاش جمعی. چهار آزتک ها باید به طور متوسط در دو چهره و خود را سفت تیم دفاع در رتبه سوم در سراسر کشور در نقاط مجاز است.

“وجود دارد معیارهای جرم است که ما خوب هستید” Dutcher گفت. “وجود دارد معیارهای دفاعی است که ما در. اما هیچ متریک برای شیمی است که ممکن است ما قوی ترین ویژگی. ما باید یک ارتباط با این تیم است. آنها برای هر یک از دیگر و آنها عاشق یکدیگر شده است.”

آزتک می تواند با کسب یک ردیف 1 دانه در مسابقات NCAA هر چند افتخار ممکن است پیچیده خود را در ماه مارس سفر سفر. تیم امید بود که همچنان تا قبل از چهار نهایی شاید بازی در ساکرامنتو برای باز کردن دو دور قبل از رفتن به نزدیکی لس آنجلس برای غرب منطقه نیمه نهایی و نهایی است. اما با Gonzaga همچنین داشتن یک مورد برای یک ردیف 1 دانه آزتک می تواند یک سفر متقابل کشور و عملا جاده های سنتی در برابر قدرت.

اما چنین نگرانی های واجد شرایط به عنوان اولین-جهانی مشکلات برای هر برنامه به خصوص یکی است که هنوز هم در بسته بندی ذهن خود را در اطراف چه می تواند عمیق ترین آن مسابقات اجرا تا کنون.

“واقعیت این سال تنظیم نشده است در عین حال گفت: 20 سال تاریخ Devin Whatley یکی دیگر از دانشجویان بخش سازمان. “تاپیک های مختلف وزوز. اگر ما برنده NCAA عنوان من احتمالا گریه و تصویب است.”

ادامه مطلب:

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de