جدید سامسونگ کهکشان گوشی را تلنگر صفحه نمایش 100 برابر زوم و هزینه راه بیشتر

و با قیمت های مختلف از $1000 به $1,400 یا یکی سخت است برای توجیه به اندازه بیش از یک لوکس.

من به صرف زمان کمی با کهکشان S20 پیش از راه اندازی آن. من به روز رسانی این ستون با برداشت از Z تلنگر به طعنه در طول یک جایزه اسکار تجاری هنگامی که من تا به حال شانس به آن را امتحان کنید بیش از حد.

سامسونگ گوشی های جدید ویترین برخی از, اگر تا حد زیادی اثبات نشده و تکنولوژی. اما در ابتدا ما نیاز به بحث در مورد فراری قیمت. سال گذشته Galaxy S10 خط شروع در $750. فقط دو سال پیش جهان gasped زمانی که اپل پرده برداری top-of-the-line آیفون X برای $1,000. اما در این سال ورود به سطح کهکشان S20 که به فروش می رود Feb. 21 شروع می شود در $1,000 — و پس از آن جهش به 1200 $برای یک مدل به نام S20+. سپس آن بازدید $1,400 برای Z تلنگر و یک نسخه به نام S20 فوق العاده با اشباع کردن صفحه نمایش و دوربین و امکانات.

مطمئن فن آوری های پیشرفته را می توان گران و سامسونگ نیست فقط یکی بالا بردن قیمت. اما واقعیت این است phonemakers نیز از جان گذشته برای سرپا نگه داشتن سود در یک زمان بیشتر از ما در حال انتخاب به نگه داشتن فقط به ما تلفن های قدیمی. بین سال 2016 و 2018 متوسط Galaxy S صاحب تلفن منتظر اضافی چهار ماه به روز رسانی با توجه به سامسونگ. و دلیل خوب: آخرین گوشی های هوشمند ثابت کرده اند که با دوام در حالی که دره سیلیکون و کره جنوبی بهترین ایده های محصول جدید را احساس بیشتر شبیه به تکرار.

کهکشان Z تلنگر

سامسونگ در زمین با Z تلنگر که می رسد در فروشگاه Feb. 14, گوشی های هوشمند است که در نهایت به نظر نمی آید درست مثل سال گذشته تلفن.

باز تا Z تلنگر به نظر می رسد مانند یک استاندارد سامسونگ گوشی های هوشمند با 6.7 اینچ صفحه نمایش. اما سپس چین آن را وسط بدون درز با تشکر ویژه از نوع تاشو OLED صفحه نمایش فن آوری است. درخواست تجدید نظر است که یک گوشی کوچکتر آسان تر است برای برگزاری و مسائل در جیب. با کمی سفت لولا شما همچنین می توانید نشستن تلفن در یک زاویه 90 درجه به استفاده از آن به عنوان دو صفحه نمایش و یا به عکاسی بدون سه پایه و یا بازو.

نیز وجود دارد که درخواست تجدید نظر به داشتن یک تلفن که جرقه بزند بسته است. موتورولا ساخته شده است که یاد Razr فلیپ تلفن در سال 2003 نیز به تازگی سعی آوردن آن را به عقب به عنوان یک تاشو-صفحه نمایش گوشی های هوشمند خود.

سامسونگ می گوید آن را بهبود دوام Z تلنگر با یک نوع جدید از نازک خم شیشه ای برای محافظت از آن را از خراش. (برابر پلاستیک استفاده می شود.) الف تلنگر لولا جدید الیاف داخل که سامسونگ می گوید به نگه داشتن گرد و غبار و ذرات. این شرکت می گوید این تلفن می تواند مقاومت در برابر باز شدن حداقل 200,000 بار — که برای تلفن های موبایل مانند بسیاری از, اما همچنین بدان معنی است که گوشی های هوشمند خود را همراه با ثابت طول عمر است.

کهکشان S20

برای آن سال 2020 گل سرسبد Galaxy S خط, سامسونگ در تلاش است برای ایجاد یک حس ضرورت ارتقاء. این کار یک هذلولی نامگذاری کنوانسیون پرش از سال گذشته S10 سمت راست بر روی اعداد 11 و 12 و 13 و همه به S20. نگاهی که آی فون 11 … من حدس می زنم ؟

این S20 صف نیز برای اولین بار از سامسونگ شامل پشتیبانی برای 5G خدمات شبکه در همه مدل های آن. که برای تلفن های موبایل مانند یک دلیل برای ارتقاء اما ممکن است کمتر از شما می خواهم فکر می کنم در ایالات متحده است. من برای تست S20 را 5G قابلیت های پیش نمایش من از آن من نیست در منطقه سان فرانسیسکو با 5G خدمات. شانس هستند شما نیز زندگی نمی کنند و یا کار در یک منطقه تحت پوشش 5G هنوز یا نه. حتی در منهتن به عنوان مثال Verizon پوشش نقشه نشان می دهد که آن را تنها در چند بلوک ها و پارک ها. در همه جا دیگری شما 4G LTE خدمات و یا کمتر بسته به حامل خود را.

(همچنین مراقب باشید خریدار: ورود به سطح مدل S20 را پشتیبانی نمی کند یک نوع 5G فن آوری مورد استفاده در ایالات متحده توسط شبکه Verizon بنابراین وفادار Verizon مشتریان تنها باید با در نظر گرفتن S20+ و فوق العاده مدل های. Verizon می گوید سامسونگ ارائه خواهد شد یک نسخه بعد از آن در سال خواهد شد که سازگار با آن 5G شبکه.)

شما ممکن است توجیه خرید یک تلفن همراه است که پشتیبانی از 5G در حال حاضر به عنوان futureproofing. و یا شما فقط می تواند یک سال دیگر صبر کنید برای زمانی که فن آوری بهبود یافته است. شاید پس از آن برنامهها و خدمات را اختراع کرده اند برخی از واقعا قاتل با استفاده از شبکه فن آوری بر روی گوشی های هوشمند فراتر از سریع دانلود فیلم دانلود و بازی.

تکنولوژی leap ما در واقع می تواند استفاده در S20 یک دوربین جدید. تمام گل سرسبد گوشی های این روز باید چندین لنز و بهبود عکاسی در شب. بنابراین سامسونگ دو برابر کردن در مهارت های مختلف در دوربین خود را به جنگ با اپل: زوم.

مشخصات اینجا مضحک. هر دو S20 و S20+ می توانید بزرگنمایی تا 30 برابر در مقایسه با 10 بار بر روی آی فون 11 Pro. در S20 فوق العاده زوم می رود تمام راه را تا 100 برابر. آن را به اندازه کافی برای عکاسی مردمک در چشم کسی ایستاده 10 فوت دور — و یا به ضربه محکم و ناگهانی جزیره آلکاتراز در حالی که ایستاده بر روی یک اسکله در سان فرانسیسکو یک و نیم مایل دور.

تا این حد بزرگنمایی چشمگیر است بر روی یک گوشی. سامسونگ آن انجام زوم feat با استفاده از جدید بسیار بالا با رزولوشن سنسور دوربین های خود. اکثر گوشی های ساقه 12 مگاپیکسل است. این S20 و S20+ هر دو ضبط تا 64 مگاپیکسل است. که سوابق هر صحنه را با جزئیات بیشتر و اجازه می دهد تا تلفن محصول در مناطق برای شبیه سازی یک لنز زوم. این S20 فوق العاده سنسور می رود تا 108 مگاپیکسل است. (آیا من ذکر این مشخصات در حال مضحک?)

در بالا از آن S20 فوق العاده نیز یک پریسکوپ. واقعا: آن را پنهان در داخل و گسترش افقی با یک آینه به ارائه چهار برابر زوم اپتیکال شبیه به تکنولوژی ما دیده ایم از سامسونگ رقیب هواوی.

بسیاری از علاقمندان عکس فکر نمی کنم دو بار در مورد هزینه های چند صد دلار اضافی در دوربین. اما من جدی سوال در مورد چگونه همه از این انجام خواهد شد در دنیای واقعی است. در دست زمان با S20 با استفاده از تمام است که زوم کمی احساس مثل تلاش برای فشار یک دکمه آسانسور با 5-قطب پا. شما باید برای نگه داشتن فوق العاده هنوز هم یا سرپا نگه داشتن گوشی در برابر چیزی. و برای همه ما که نیست حرفه ای, جاسوس, چگونه اغلب شما در واقع نیاز به زوم در این حد ؟

این S20 دوربین یکی دیگر از ترفند های مفید تا آستین خود را: یک حالت سامسونگ تماس “را تنها” آیا این تیراندازی را برای شما. فقط نگه دارید تا دوربین خود را برای 10 ثانیه در حال حرکت در اطراف به زوایای مختلف جالب. سپس روی گوشی با استفاده از هوش مصنوعی به جلو و تا 14 از بهترین هنوز هم عکس ها و کلیپ ها. من حتی نام این “باد کردن شمع تولد” حالت.

وجود دارد یک آخر بیت از خبر خوب: اگر این ویژگی ها و قیمت های صدا کمی مانند درد نمیخورد سامسونگ نیز با فروش سال گذشته هنوز هم-عالی کهکشان S10 خط برای $150 ، این بدان معناست که شما می توانید یکی برای عنوان کمی به عنوان $600 و شما نمی خواهد نیاز به یک لنز زوم برای دیدن تمام پول شما را نجات داد.

ادامه مطلب مشاوره فنی و تجزیه و تحلیل از جفری A. فاولر:

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.dehec.sutny.im