سام اسمیت می گوید آنها می شود mis-جنسیتی “به روز مرگ من’

سام اسمیت باز کرده است تا در مورد تجربه خود را در آینده به عنوان غیر دودویی و انتظار آنها خواهد بود mis-جنسیتی “به روز آنها می میرند”.

در سپتامبر سال 2019 این خواننده اعلام کرد در Instagram که آنها می تواند تغییر ضمایر خود را به آنها/آنها پس از “یک عمر در جنگ با جنسیت”.

“من تصمیم گرفتم به آغوش خودم که من در داخل و خارج” اسمیت نوشت: در آن زمان.

روز جمعه چگونه انجام شما خواب ؟ خواننده مورد بحث آنچه را زندگی و تجربه شده است مانند پس از آن در مصاحبه با Zane Lowe در اپل موسیقی موسیقی جدید روزانه.

“چه سخت است که مردم تغییر واژگان” 27 ساله گفت. “این بسیار دشوار است.

“در آن طول می کشد زمان. همه messes تا. من قصد دارم به اشتباه جنسیتی به روز مرگ من.”

به گفته اسمیت این است که رفتن به یک “زمان طولانی” برای مردم برای جلوگیری از استفاده از جنسيت در واژگان خود را, اما توضیح داد که در آن “نیاز به اتفاق می افتد”.

“این است همه چیز در مورد احساس امنیت و این باعث می شود من احساس خوشحالی می کنم و این باعث می شود من احساس راحتی و اگر من به یک زندگی که در آن من کمی راحت تر و خوشحال پس از آن من فکر می کنم آن را به ارزش آن” خواننده گفت.

در طول مصاحبه اسمیت همچنین در مورد اهمیت و تاثیر نسل جوان را باز بودن نسبت به جنسیت.

توضیح داد که آنها احساس “هر چیزی می رود” در حال حاضر از نظر هر دو جنس و موسیقی اسمیت گفت: “این راهی است که من باز خودم بیش از دو سال گذشته است که همه به خاطر بچه ها از امروز و چگونه آنها در حال رشد و جنسیتی است و فقط تبدیل شدن به چیزی که آنها آن را درک نمی کنند, تمایلات جنسی بسیار سیال است.”

با توجه به اسمیت آنها هرگز شناخته اصطلاح غیر دودویی اما به عنوان به زودی به عنوان آنها آن را دیدم آنها مانند: “وای که چه احساسی دارم.”

“و که می آیند از کودکان و نوجوانان” اسمیت گفت.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im