اوج فروش در خارج و Home Depot در طول همه گیر

در طرف دیگر طیف: kohl’s. فروشگاه های زنجیره ای نوشته شده 41 درصد کاهش درآمد در سه ماهه ارائه استارک یادآوری چگونه این بیماری همه گیر است افزایش برخی از خرده فروشان در حالی که شتاب مرگ دیگران است.

هزینه های مصرف کننده کاهش یافته است و شتاب در هفته از این بیماری همه گیر در زمان نگه دارید. ایالات متحده خرده فروش کاهش یافت و رکورد 8.3 درصد در ماه مارس و سپس فرو 16.4 درصد در ماه آوریل با توجه به وزارت بازرگانی داده که آمریکایی ها متوقف شد, هزینه های لباس و مبلمان و لوازم خانگی و دیگر nonessentials.

خرده فروشان به طور موقت بسته بیش از 260,000 فروشگاه ها به دلیل شیوع کروناویروس همه اما آوردن کسب و کار به یک توقف برای بسیاری از شرکت ها که تکیه بر خریداران در فروشگاه به درایو بخش عمده ای از فروش خود را. چهار خرده فروشان عمده — J. Crew, Neiman Marcus, مرحله, فروشگاه ها و J. C. Penney — باید برای ورشکستگی زمینه این ماه و تحلیلگران می گویند آنها انتظار دارند دیگران به دنبال به عنوان شرکت های بیشتری اجرا از پول نقد و اقتصاد همچنان به ترش.

اسکله 1 که تا به حال برای ورشکستگی زمینه هفته قبل از خاموش شدن ناگهانی اعلام کرد که روز شنبه آن را متوقف عملیات در دسترس نباشد. آن برنامه ریزی شده بود به بسته 450 از آن 936 فروشگاه ها و ریختن 40 درصد از نیروی کار خود را و پیدا کردن یک خریدار, اما این بیماری همه گیر به پایان رسید کسانی که امیدوار است.

“این یک پیشگویی: بزرگتر و قوی تر بازیکنان در نظر گرفتن حتی بیشتر سهم بازار” گفت: میکی Chadha ارشد اعتباری افسر در رتبه آژانس مودی. “و شرکت هایی که ضعیف بودند برای شروع با آنها فقط رفتن برای تبدیل شدن به ضعیف تر است.”

اما هزینه های مواد غذایی همچنان به صعود. خارج, کشور, بزرگترین بقال گفت: سود 4 درصد افزایش یافت به $3.99 میلیارد دلار در طول سه ماهه اول. تقاضا شده است به طوری سریع است که خارج شده استخدام بیش از 235,000 کارگران از اواسط ماه مارس با توجه به اجرایی داگ McMillon. همه 5,355 شرکت ایالات متحده فروشگاه های باز مانده است در طول بیماری همه گیر.

“بیش از همیشه اخبار این سه ماهه است شگفت انگیز ما همکاران” او در بیانیه ای گفت. “آنها در حال افزایش است به چالش برای خدمت به مشتریان ما و جوامع ما است.”

اما کارگر حمایت گروه می گویند این شرکت سود آمده اند در خطر سلامت کارکنان. حداقل 22 Walmart کارکنان فوت کرده اند از covid عوارض مربوط به پس از ماه مارس با توجه به کار گروه حمایت آمریکا برای احترام.

Walmart گفت این است که به ارائه رایگان ماسک و دستکش به کارکنان و نصب عطسه سپاه پاسداران در آن وسیله ، آن را نیز اعلام کرد دو دور از پاداش — $150 به صورت پاره وقت کارگران $300 به صورت کامل-تایمر — که از طریق این بیماری همه گیر. آن گفت که صرف نزدیک به 900 میلیون دلار در کارکنان پاداش و دیگر covid-هزینه های مربوط.

غول خرده فروشی نیز اعلام کرد که آن را قطع سایت تجارت الکترونیکی Jet.com “با توجه به ادامه قدرت نام تجاری خارج شده.” خارج شده پرداخت می شود $3.3 میلیارد دلار برای Jet.com در سال 2016 و در ادامه به سرمایه گذاری به شدت در سایت امید که آن کمک خواهد کرد که برنده بیش جوانتر بیشتر مرفه بزرگ-شهرستان خریداران از آمازون. (جف بزوس موسس و مدیر اجرایی آمازون صاحب واشنگتن پست.)

Home Depot در عین حال گفت: فروش در ایالات متحده فروشگاه کفش حداقل یک سال افزایش حدود 8 درصد است. سود کاهش یافت و نزدیک به 12 درصد به $2.25 میلیارد دلار به این شرکت صرف بیشتر در مورد حقوق و دستمزد و تمیز کردن فروشگاه.

اگر چه این بیماری همه گیر است کفن خرده فروشی جهان در دل تنگی, Home Depot نتایج چیزی از یک نقطه روشن” نیل ساندرز مدیر عامل GlobalData, خرده فروشی, نوشت: در یک توجه داشته باشید به مشتریان در روز سه شنبه.

نیست که در kohl’s, که یکی از هزاران نفر از خرده فروشان است که فروشگاه خود را تعطیل و furloughed اکثریت کارگران آن در ماه مارس است. فروشگاه های زنجیره ای نوشته شده $541 میلیون از دست دادن سه ماهه در مقایسه با $62 میلیون دلار سود در مدت مشابه سال گذشته است.

سرمه نتایج نشان می دهد میزان آسیب این بیماری همه گیر باعث شده است که به غیر ضروری خرده فروشان” ساندرز گفت. هر چند او گفت: تعدادی از عوامل مشغول به کار در این شرکت به نفع از جمله تمرکز خود را بر روی تناسب اندام پوشاک و محل فروشگاه خود را در نوار مراکز به جای مراکز خرید “تلفات در سلامت مالی سرمه را نباید دست کم گرفت.”

“اگر یک خوبی قرار خرده فروش مانند کول است که ارسال این شماره بد آن جواب نمی دهد و در همه به خوبی برای خیلی ضعیف تر از بازیکنان در بازار,” او گفت:.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>