فروش از مغلوب ساختن پیشی جستن سی هتل و اجاره در املاک تجاری صنعت قرقره

این شرکت نماینده فروش جفری دیویس از JLL تایید کرد به واشنگتن پست که پیشنهاد فروش از مغلوب ساختن پیشی جستن اجاره به فدرال متعلق به اداره پست قدیمی Pavilion شده است را کنار بگذارند و به عنوان صنعت بازیابی.

“ما باید سفر کرد تنها ترین خریداران فهیم و مفتخریم به نمایندگی از چنین یاد دارایی,” او گفت:. “مغلوب ساختن پیشی جستن هتل بین المللی در واشنگتن دی سی یکی از بهترین هتل ها در هر نقطه در جهان است و ما مشتاقانه منتظر به کار با مغلوب ساختن پیشی جستن سازمان در پیدا کردن مناسب هنگامی که این صنعت را به بالا و در حال اجرا است.”

مغلوب ساختن پیشی جستن شرکت در حال حاضر اجرا شده توسط پسرانش Donald Trump Jr., Eric مغلوب ساختن پیشی جستن اعلام کرد که برنامه ریزی فروش در ماه اکتبر و ژانویه مهلت اولیه مناقصه. مشخص نیست که چگونه بسیاری از شرکت ها به دنبال اجاره نامه که تهمت امضا شده با دولت قبل از انتخابات خود را در سال 2016 اگر چه شیلا جانسون, co-founder of Black Entertainment Television بود در میان مناقصه.

از روز شنبه هفت نفر از مغلوب ساختن پیشی جستن سازمان 10 بالا-پرفروش خواص بسته شد. کسانی که باز مانده بودند در کسری از خود معمول ظرفیت: trump’s هتل در شیکاگو و نیویورک و واشنگتن تا به حال تمام بسته های خود را بارها و رستورانها و در پاسخ به محلی سفارشات.

این شرکت در حال حاضر گذاشته بیش از 550 کارگران در آن هتل با توجه به دولت براده و مردم آشنا با خواص. اشغال در سی هتل به تازگی حدود 5 درصد با توجه به این اتحادیه است که نشان دهنده کارگران وجود دارد و مدیران این هتل شده اند peppering رسانه های اجتماعی با وعده یک گشت و پیام تشکر چند مهمانان اقامت وجود دارد.

این اتحادیه گفت که 160 کارگران تا به حال گذاشته شده است وجود دارد هر چند که نمی حساب برای بسته شدن BLT نخست steakhouse است که به طور جداگانه متعلق به.

BLT را صاحب ESquared مهمان نوازی بازگشته است درخواست برای نظر. مغلوب ساختن پیشی جستن سازمان نیز نمی پاسخ به یک درخواست برای نظر.

به 2.2 تریلیون دلار محرک اقتصادی, لایحه امضا شده توسط مغلوب ساختن پیشی جستن در هفته گذشته شامل تهیه فشرده توسط دموکرات ها که ممنوع مغلوب ساختن پیشی جستن از شرکت با بهره گیری از $450 میلیارد از وزارت خزانه داری وام و سرمایه گذاری. که گلدان از پول در نظر گرفته شده است به نگه داشتن کسب و کار مبارزه شناور در همه گیر اما این شرکت واجد شرایط برای بهره مندی از تغییرات مالیاتی و همچنین پشتیبانی آن مستاجر همکاران دریافت خواهید کرد.

مغلوب ساختن پیشی جستن شرکت است که به سختی به تنهایی در مبتلا به ویروس مربوط به مستندات است که جلوگیری از تقریبا تمام مسافران از رزرو اتاق و در را بسته اند هزاران نفر از خرده فروشان. برترین هتل های زنجیره ای مانند ماریوت و هیلتون فرستاده اند ده ها هزار نفر از کارگران خانه بدون پرداخت هزینه به عنوان بخشی کردند برنامه های خود را. در واشنگتن یک مغلوب ساختن پیشی جستن هتل رقیب چهار فصل به اطلاع دولت منطقه در 20 مارس که در آن بود تخمگذار کردن 413 کارکنان.

چه مدت این بیماری همه گیر را تعطیل اقتصاد و چه اثر آن را در مقادیر هتل ها و ساختمان های اداری و مراکز خرید و خواص دیگر باقی مانده است به تعیین خواهد شد.

JLL شرکت است که نشان دهنده تهمت سازمان پروژه های تجاری املاک و مستغلات رکود است که طول می کشد حداقل تا نیمه اول سال 2020 است. دیگر کارشناسان می گویند که این می تواند بسیار طولانی تر بیشتر sidelining بالا-فروش دلار مانند تهمت هتل اجاره.

“باز گشت دوره به صورت عمده خرید در حال رفتن به گسترش فراتر از این دوره شش ماهه است که ما در حال صحبت کردن در مورد” اسپنسر لوی ارشد اقتصادی و مشاور در CBRE گفت NAIOP یک تجارت برای توسعه دهندگان است. “این ممکن است یک سال قبل از شما به عقب بر گردیم به حالت عادی الگوهای.”

از نگرانی چیزی است که مستاجران تجاری از جمله شرکت های اجاره دفتر و فضای خرده فروشان اجاره مغازه انجام خواهد داد در مورد پرداخت مارس اجاره. ایالات متحده بیش از 1 میلیون و رستوران ها و سایر خدمات مواد غذایی مکان های حمایت از بیش از 15 میلیون شغل با توجه به انجمن ملی رستوران.

نمرات از رستوران ها در حال حاضر گذاشته کارگران به دلیل مجبور تعطیلی, کمک به متناوب 3.3 میلیون نفر نرخ بیکاری ثبت شده در یک هفته در اوایل این ماه. عمده فروشان نیز ریختن کارگران یکهو به عنوان میسی روز دوشنبه اعلام کرد که آن را کردند بسیاری از آن 125,000 کارگران به عنوان یک نتیجه از بسته شدن 775 فروشگاه. Kohl’s و شکاف اعلام کرد furloughs از 80,000 هر.

ده ها تن از شرکت های اجاره فضای اداری از مغلوب ساختن پیشی جستن سازمان در دو شهر نیویورک مکان برج ترامپ در خیابان پنجم و 40 وال استریت. مغلوب ساختن پیشی جستن شرکت همچنین دارای خرده فروشی اجاره در نیویورک و در برخی از هتل ها و زمین گلف از جمله رستوران ژاپنی سوشی Nakazawa و کت و شلوار ساز Brioni در سی هتل.

مغلوب ساختن پیشی جستن است و همچنین در نقش مستاجر در سی و هتل است که در یک ساختمان مدیریت خدمات عمومی دولت. خود را شرکت می پردازد دولت 3 میلیون دلار در اجاره سالانه به علاوه یک سهم هر سود بالاتر از یک آستانه خاص (یک مقدار دولت اعلام نشده).

با توجه به اجاره شرکت خود را منوط به بهره پرداخت هزینه های اضافی و در نهایت ختم اگر آن را متوقف ساخت پرداخت اجاره. برخی از اختلافات نیاز اجباری میانجیگری بین این شرکت و دولت است. پیمانکاری و دولت اخلاق ناظران بارها و بارها مورد سوال که آیا مالیات دهندگان نسبتا نمایندگی در مذاکرات بین مغلوب ساختن پیشی جستن شرکت و دولت او.

مقامات دولت می گویند تهمت استعفا داد و از کسب و کار است و نه درگیر در آن روز-به-روز عملیات.

وجود دارد مزایای مالیاتی در این بسته محرک مغلوب ساختن پیشی جستن به قانون امضا شده در هفته گذشته به صورت تجاری صاحبان املاک و مستغلات که می تواند این صنعت را تا آنجا که $232 میلیارد دلار در پس انداز. مغلوب ساختن پیشی جستن شرکت می ایستد برای بهره مندی از این مقررات به عنوان آنها موضوع را به مسدود کردن ارائه سنا دموکرات ها وارد بدن شده و باعث انتقاد از دولت اخلاق شدند.

اما در عین حال روشن است که چگونه و یا زمانی که صنعت گزاف گویی خواهد شد. مستعمره سرمایه رئیس Thomas J. باراک جونیور که به ریاست مغلوب ساختن پیشی جستن افتتاحیه کمیته هشدار داده یک دوم بحران مالی اگر coronavirus shutdown منجر به انسداد بالقوه در وام های تجاری است.

به دلیل گسترش coronavirus باراک نوشت: “آمریکا کسب و کار قادر به تولید درآمد از دوره عادی; در نتیجه امریکا کسب و کار قادر به پرداخت اجاره در دفتر و ساختمان های صنعتی است که آنها را اشغال کند.”

مغلوب ساختن پیشی جستن است و نه خطاب به این گونه مواجه تجاری صاحبخانه از جمله تهمت سازمان و یا خرده فروشان شده اند که مجبور به تعطیل و در حال حاضر اجاره آمدن علت. اما از او خواسته شد که در یک کاخ سفید در کنفرانس خبری روز شنبه مردم چه معنی فردی مستاجرها ― باید در مورد پرداخت آوریل خود اجاره.

“من به شما بگویم من فکر می کنم صاحبخانه در حال رفتن به آن را آسان,” او گفت:. “ما ممکن است قرار دادن یک بیانیه است. من فکر می کنم بسیاری از افرادی که بدهکار هستند پول در حال رفتن به آن را آسان. آنها نمی, نوع, یک انتخاب است. اما بسیاری از امتیازات ساخته شده است.”

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>