32 ساله و ایمنی گفت: روز شنبه در سی ان ان است که او نمی خواهد احساس راحتی با NFL بازی که در طول بازی همه گیر اگر خطر او خواهد بود — نه تنها از نظر سلامت خود را اما که از عزیزان خود را به عنوان به خوبی به نظر می رسد بیش از حد بزرگ است.

جنکینز در ادامه ادعا که فوتبال یک “غیر ضروری کسب و کار.”

جنکینز است دیرین مدافع برای بازیکنان که استخدام شد هفته گذشته توسط شبکه به ارائه تفسیر نژادی و مسائل اجتماعی. با NBA به استناد یکی قابل مقایسه آماده سازی خود به سر فصل آن با داشتن تمام آن تیم های واجد شرایط بازی در “حباب” از انواع در دیزنی جهان جنکینز با اشاره به این که بزرگتر فهرست اسامی NFL تهدیدی بسیار بزرگتر به چالش بکشد.

“NBA خیلی متفاوت تر از NFL,” او گفت: “از آنجا که آنها در واقع می تواند قرنطینه تمام بازیکنان خود و یا هر کس در حال رفتن به شرکت. ما باید بیش از 2 ، 000 بازیکنان و حتی مربیان و کارکنان. ما نمی تواند انجام دهد. …

“و من فکر می کنم تا زمانی که ما رسیدن به نقطه ای که ما پروتکل در محل و تا زمانی که ما رسیدن به یک محل به عنوان یک کشور که در آن ما احساس امن انجام آن ما را به درک که فوتبال غیر ضروری کسب و کار. بنابراین ما نمی نیاز به آن را انجام دهد. و به این ترتیب خطر ابتلا به واقعا حذف قبل از ما — قبل از من — احساس راحت با رفتن به عقب است.”

بعد پنج شنبه, جنکینز نوشته شده یک ویدیو را به رسانه های اجتماعی که در آن او گفت: “روشن می شود من می خواهم به بازی فوتبال. من فکر می کنم همه همسالان من می خواهم به بازی فوتبال. این که ما چگونه زندگی می کنند. اما چیزهای زیادی وجود دارد که ما نمی دانیم که در حال حاضر و آنچه که ما نگاهی به آنچه در کشور اتفاق می افتد, موارد, در حال بالا رفتن مرگ و میر در حال بالا رفتن است.

“ما نگاهی به آنچه اتفاق می افتد در فوتبال کالج است. بیش از 41 مدارس شیوع covid در رختکن پس از تلاش آنها برای بازگشت داوطلبانه تمرینات. LSU کردم 30 بچه ها که در حال حاضر در قرنطینه. ما در حال تماشای ورزش های دیگر که شروع خواهد شد و تا قبل از فوتبال به ببینید که چگونه آنها در حال انجام آن چه خود پروتکل هستند و اگر آنها کار می کنند.”

با NBA در حال حرکت به فاز 2 طرح خود را با بازیکنان و بازگشت به تیم خود را پنج شنبه حداقل نه بازیکنان گزارش آزمایش مثبت برای coronavirus از جمله all-star مرکز نیکولا Jokic از دنور ناگتس و مالکوم Brogdon کلیدی مشارکت کننده برای ایندیانا پیسرز. ESPN ژاک لاو گفت: در پادکست یکشنبه, “من می توانم به شما بگویم به صورت صد در صد واقعیت وجود دارد: بیشتر بازیکنان است که آزمایش مثبت از گزارش شده است و یا نشان داد.”

برخی از تیم NFL در حال حاضر در حال برخورد با تست مثبت از جمله Tampa Bay Buccaneers. جدید خود را به کارفرمایی تام برادی است اجازه نمی دهد که جلوگیری از او را از به طور منظم سازماندهی شیوه های غیر رسمی.

Dallas Cowboys ستاره در حال اجرا پشت حزقیال الیوت است که در میان کسانی که قرارداد این ویروس و در حالی که او گفت: او را به احساس “خوب” و “عادی” او آماده است برای کار کردن و نگران درجه که NFL است “بسیاری از قطعات متحرک است که باید به نمیفهمد.”

“من فقط نمی دانند که چگونه آنها می توانند نگه داشتن بازیکنان سالم” الیوت گفت. “شما رو به سلامت بازیکنان ، و آن را حتی بسیار من می خواهم بگویم بازیکنان در سلامت چون من تاج و آن واقعا بر من بسیار است. اما بسیاری از مردم به بچه ها. آنها ممکن است کودکان مبتلا به آسم. پدر و مادر و یا پدربزرگ و مادربزرگ ممکن است با آنها زندگی می کنند.”

NFL افسر ارشد پزشکی آلن آستانه روز پنجشنبه گفت که لیگ را “بسیار تهاجمی تست و نظارت برنامه ای است که امیدوارم به ما کمک کند انجام رساندن هدف شناسایی هر کسی که آلوده در اولین مرحله ممکن است و قادر بودن به آنها را منزوی از بقیه تیم محیط زیست است.” او افزود که برخی از تجهیزات تغییرات نیز ممکن است به ویژه کلاه ایمنی طرح های است که می تواند به محدود کردن انتقال ویروس است.

“چیزهای زیادی وجود دارد که ما نمی دانیم که در این مرحله” جنکینز میگوید. “اما من می دانم که این بار برای NFL در حال رفتن به بالا وقتی که می آید به ایجاد یک محیط کاری امن و ساخت آن را به عنوان امن به عنوان امکان پذیر است برای بچه ها به عقب می آیند. و ما نگه داشتن در ذهن است که آن را فقط در مورد ورزشکار و سلامت خود و یا مربیان و کارکنان اما خانواده های ما بیش از حد.”

ادامه مطلب:

دانلود رایگان مقالات