پرستاران مربی شان Payton می گوید او آزمایش مثبت برای coronavirus

“نگرانی اصلی ما این است که برای شان سلامت و رفاه” NFL کمیسر راجر Goodell گفت: در یک بیانیه نوشته شده است. “او درست به دنبال توجه پزشکی و ما برای او آرزوی بهبودی سریع است.

“آن را باید به عنوان یک شگفتی آمده که این همه گیری همچنان که اعضای ما NFL خانواده خواهد بود به طور مستقیم نهفته است. این خبر تأکید بر اهمیت هر کس پس از مشاوره از پزشکان و کارشناسان بهداشت عمومی برای محافظت از خود و دیگران است.”

Payton ESPN گفت: او بود که انتشار خود را در مورد چرا که او می خواهد مردم را به توجه به هشدارهای مربوط به تلاش برای محدود کردن گسترش ویروس.

“این نه فقط در مورد اجتماعی فاصله,” Payton ESPN گفت:. “آن تعطیل در اینجا برای یک هفته به دو هفته است. اگر مردم درک منحنی و درک انداز ما به راحتی می توانید با هم کار کنند به عنوان یک کشور به آن را کاهش دهد. یک دقیقه به درک آنچه کارشناسان می گویند. آن را پیچیده برای انجام آنچه آنها درخواست ما است. فقط آن نوع از سرمایه گذاری های کوچک توسط هر یک از ما باید یک تاثیر دراماتیک.

“من خوش شانس بود به در اقلیت بدون عوارض جانبی جدی است که برخی از اند. من خوش شانس هستم. افراد جوان احساس می کنند می تواند رسیدگی به این, اما آنها می تواند یک حامل به کسی که می تواند آن را اداره کند. بنابراین همه ما نیاز به انجام بخشی از ما. این مهم است برای هر یک از ما به انجام بخشی از ما.”

Payton گفت: شبکه او در خانه بود و باقی خواهد ماند قرنطینه وجود دارد از طریق آخر هفته. او در زمان این آزمون در روز شنبه پس از احساس خوبی یکشنبه, او گفت:, و دریافت نتیجه پنج شنبه.

پرستاران بودند جمع آوری اطلاعات و بلافاصله نمی دهید.

بسیاری از NFL تیم خود را بسته آموزش امکانات. رایگان عوامل ممنوع از سفر برای دیدار با تیم و یا تحت physicals و تیم منع از سفر برای دیدار با بازیکنان. لیگ نیز ممنوع تیم از اجازه می دهد خود را به مربیان و پیشاهنگی برای سفر به کالج بازیکنان در دانشگاه pro-روز تمرینات برای ماه آینده پیش نویس NFL.

لیگ لغو آن جلسه سالانه در اواخر این ماه در پالم بیچ فلوریدا. آن به تعویق افتاد تیم offseason برنامه های تمرین به طور نامحدود. آن را لغو رویداد زنده در لاس وگاس همراه با پیش نویس NFL, که برگزار خواهد شد به عنوان برنامه ریزی شده در مارس 23-25 اما می خواهد یک تلویزیون تنها رویداد.

مربیان و به طور کلی مدیران و صاحبان در حال برنامه ریزی برای دیدار در مارس در مرینا دلم رعی کالیفرنیا. Payton است که عضو لیگ, rulemaking کمیته که معمولا ملاقات در offseason. Payton شرکت کننده در این کمیته جلسات در طول ماه گذشته NFL سراغ ترکیب.

Payton در پرستاران مرکز آموزش اخیرا در جمعه گذشته با توجه به NFL Network.

مشاهیر ورزشکاران و برجسته دیگر که باید گفت آنها coronavirus

به اشتراک گذاریبه اشتراک گذاری
ستاره های هالیوود تام هنکس و ریتا ویلسون | هنکس اعلام کرد در رسانه های اجتماعی در مارس 11 که او و ویلسون همسرش, آزمایش مثبت برای رمان coronavirus. این برنده جایزه اسکار است که در استرالیا برای مرحله پیش تولید از الویس پریسلی biopic. خواندن داستان. (والری مکن/خبرگزاری فرانسه/گتی ایماژ)

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>