‘ملوانان لازم نیست برای مرگ: کاپیتان ناو هواپیمابر هسته ای می پرسد دولت ایالات متحده برای کمک به کروناویروس آلوده بیش از 100 در هیئت مدیره

کاپیتان یک توافق هسته ای با هواپیما حامل التماس کرد برای کمک از نیروی دریایی میان رشد شیوع کروناویروس در کشتی با توجه به سن فرانسیسکو کرونیکل.

تئودور روزولت هسته ای ناو هواپیمابر است که در حال حاضر لنگر انداخت در گوام به منظور قرنطینه پرسنل دارای بیش از 100 مورد از این ویروس در هیئت مدیره و کاپیتان خواسته است نیروی دریایی برای پشتیبانی به منظور ارائه مناسب جداسازی امکانات.

برت Crozier کاپیتان کشتی با ارسال نامه ای به نیروی دریایی درخواست برای خدمه از 5000 جدا شود به طور کامل به منظور سعی کنید و جلوگیری از گسترش شیوع.

نامه ای به دست آمده توسط سان فرانسیسکو کرونیکل تشریح که سلامت و ایمنی ملوانان پردازنده باید اولویت در حال حاضر.

“این کار نیاز به یک راه حل سیاسی است اما آن چیزی که حق انجام” آقای Crozier نوشت. “ما در جنگ. ملوانان لازم نیست برای مردن. اگر ما نمی کنند در حال حاضر ما در حال شکست به درستی مراقبت از ما اعتماد ترین دارایی — ملوانان ما.”

آقای Crozier خواسته برای پرسنل به خارج از کشتی و گفت که خطر درگیر است و لازم است برای حفاظت از آنها.

“از بین بردن اکثریت پرسنل از مستقر هسته ای آمریکا ناو هواپیمابر و جداسازی آنها را برای دو هفته ممکن است به نظر می رسد فوق العاده اندازه گیری…این خطر لازم است,” او نوشت.

“نگه داشتن بیش از 4000 زنان و مردان جوان در هیئت مدیره TR یک خطر غیر ضروری و معافیت ایمان با کسانی که ملوانان سپرده به مراقبت از ما.”

کاپیتان اعتراف کرد که اگر ما در جنگ بود و سپس ملوانان را به باقی می ماند اما افزود که “ما در جنگ و در نتیجه نمی تواند اجازه می دهد یک ملوان به هلاک به عنوان یک نتیجه از این بیماری همه گیر بی ارزش” آقای Crozier نوشت.

“اقدام قاطع مورد نیاز است در حال حاضر به منظور تطابق با CDC و (نیروی دریایی) هدایت و جلوگیری از نتایج غم انگیز.”


وزیر نیروی دریایی توماس Modly به خبرنگاران گفت: هفته گذشته که همه پرسنل خواهد بود نگه داشته و بر روی کشتی به منظور مقابله با شیوع.

“هیچ کس در خدمه خواهد بود و مجاز به ترک هر نقطه به گوام دیگر از pierside. ما در حال حاضر در مراحل تست 100 درصد از خدمه به اطمینان حاصل شود که ما رو که شامل” آقای Modly گفت.

با توجه به پیگیری پروژه به میزبانی دانشگاه جانز هاپکینز بیش از 164,785 مردم باید آزمایش مثبت برای کروناویروس در آمریکا. مرگ و میر رسیده است حداقل 3,173.

مراکز کنترل و پیشگیری از بیماری توصیه می شود دو هفته ممنوعیت تجمع بیش از 50 نفر به عنوان بخشی از نبرد برای جلوگیری از گسترش سرایت.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>