Safeway کارگران آماده سازی برای اعتصاب رای به عنوان قرارداد مذاکرات باقی می ماند متوقف

به دنبال اعتصاب اکثریت محلی 400 عضو را مجبور به رد کردن این شرکت ارائه و سپس دو سوم را برای رای دادن به اعتصاب. رای گیری برنامه ریزی شده است برای 5 مارس و اعتصاب می تواند شروع روز بعد.

بازنشستگی اختلاف در Safeway است در بسیاری از راه های کوچک از این گسترده تر در صنعت خرده فروشی که در آن اتوماسیون برون سپاری و نازک شدن حاشیه سود را تضعیف کرده اند دست از کارگران سازمان یافته. بازنشستگی مرحله به مرحله شده است در سراسر جهان کسب و کار به عنوان مدیران مالی به نفع کارمند مدیریت برنامه 401(k) است که مستلزم کمتری در بلند مدت بدهی برای مدیران.

فروشگاه های مواد غذایی نیز چهره جدید رقابت به عنوان ایستگاه های گاز فروشگاه های مواد مخدر و تحویل خدمات وارد بازار شد. آمازون افتتاح شد اولین صندوقدار-کمتر آمازون رفتن به فروشگاه مواد غذایی در این هفته به مناسبت آخرین عمده تاخت و تاز این صنعت توسط غول آنلاین که خریداری Whole Foods Market برای $13.7 میلیارد دلار در سال 2017. (آمازون بنیانگذار و مدیر اجرایی, جف بزوس, صاحب واشنگتن پست.)

اروپایی ارزان فروشان Aldi و Lidl نیز به سرعت در حال گسترش در سراسر کشور با اضافه کردن فشار بیشتر به سنتی زنجیر.

شرکت های سهامی خصوصی و صندوق های تامینی شده اند به شدت خرید سوپر مارکت زنجیره ای از اواسط 2000s زمانی که یک اقتصاد قوی و نرخ بهره پایین ساخته شده اهرمی buyouts جذاب است. آنها اغلب با استفاده از تکه های زیادی از بدهی برای تامین مالی معاملات با قرار دادن فشار در مزارع به عنوان افزایش رقابت بود برش به فروش.

محلی 400 مقامات می گویند سربروس که خریداری Safeway در سال 2013 است که تخلیه آن مسئولیت های مالی به این شرکت است.

“پس از سربروس گرفته Safeway هزاران شغل از دست داده اند در این فروشگاه گفت:” جاناتان ویلیامز مدیر ارتباطات محلی 400.

“ما فکر می کنیم که همه چیز را با این شرکت وحشیانه تلاش برای کاهش هزینه های خود را به عنوان آن را به دنبال این [اولیه ارائه عمومی]” ویلیامز گفت. “همین دلیل است که هنگامی که شما راه رفتن را به Safeway این روزها می بینید خالیتر قفسه شما ببینید فقیرتر خدمات مشتری و این که تقصیر صاحب.”

چنین ترتیبات اغلب منجر به کار فوق العاده ای زیان پس از ورشکستگی: حداقل نه سهام خصوصی متعلق به زنجیره مواد غذایی را برای ورشکستگی زمینه پس از 2015 از جمله A&P, تاپ بازارهای جنوب شرقی و فروشنده. Fairway بازار و زمین کرایه برای ورشکستگی زمینه ماه گذشته.

Albertsons و اتحادیه در تضاد هستند که آیا شرکت باید به طور کامل پشتیبانی برخی از 50,000 بازنشستگان و کارمندان و کسانی که در قرعه کشی و یا برنامه ریزی به منظور جلب منافع خود را از این صندوق. این صندوق در زمان ضربه پس از بحران مالی 2008 و کوتاه است 1.7 میلیارد. انتظار می رود برای تبدیل شدن به ورشکسته در سال آینده.

نمایندگان اتحادیه ها می گویند این قرارداد نیاز به Safeway به افزایش آن کمک به برنامه ریزی بازنشستگی هنگامی که و اگر از آن تهی شده است برای اطمینان از آن بازنشستگان دریافت همان سطح از مزایای آنها اخذ شده است. این شرکت مخالف است.

“ما نه تنها حتی در توافق در مورد حقایق اساسی” ویلیامز گفت. “تقاضای ما این است که آنها انجام تعهد خود را به ما حقوق بازنشستگی که بدان معنی است که بودجه به طور کامل آن را برای اطمینان از مزایای ادامه خواهد داد.”

بث گلدبرگ مدیر ارشد برای جامعه و امور عمومی در Safeway شرقی نه اظهار نظر در مورد اتحادیه اظهارات جمعه.

یک Albertsons سخنگو گفت به نیویورک پست که این شرکت را کمک به بازنشستگی در آن نرخ ارز را پوشش اضافی تهی دست مقدار از برنامه ریزی بازنشستگی. به طور کامل بودجه برنامه ریزی بازنشستگی “است و نه قانون و نه با هر توافق ما با اتحادیه اروپا” سخنگوی گفت.

یک کپی از این اتحادیه توافق دسته جمعی نوشته شده توسط واشنگتن پست شامل یک ماده است که “اگر و هنگامی که [صندوق بازنشستگی] ورشکسته می شود و مزایای در حال کاهش … سود موثر خواهد بود … که برابر است با مقدار بهره مند است که می شده اند ارائه شده توسط [بازنشستگی] وجود ندارد و هر گونه کاهش.”

این توافق نامه همچنین آمده است که “وقتی به نفع حفاظت ارائه موثر است هزینه این سود جدید خواهد بود گنجانیده شده Mid-Atlantic صندوق ساعتی میزان سهم.”

ابها Bhattarai کمک به این داستان.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im