سابرینا Ionescu بازگشت به اورگان برای کسب و کار ناتمام.’ که در حال حاضر نقل و انتقالات به WNBA.

زمان خود را نیز قرنطینه زمان. شما مانند یک زالو 2020.

“بدیهی است که یکی از بدترین سال زندگی من” Ionescu گفت: قبل از اضافه کردن “اما همچنین یکی از بهترین است.”

از طریق تمام غم و اندوه و ناامیدی Ionescu (تلفظ yo-نس-coo) هنوز موفق به متعالی ستاره بسکتبال کالج های نجومی. او بازیکن سال برای بار دوم. او مترادف با سه گانه ، او به ثمر رساند 30 امتیاز در پیشرو اردک به نمایشگاه پیروزی بر ایالات متحده زنان تیم ملی. در روز Bryants و هفت نفر دیگر کشته در سقوط یک هلیکوپتر به او امتیاز 19 امتیاز در جاده پیروزی بر رقیب ایالتی اورگان های حرفه پیروزی در Corvallis. در دادگاه پس از آن در حالی که مبارزه با اشک او گفت: از کوبه: “همه چیز من انجام آن را برای او.”

حدود یک ماه بعد او صحبت کرد در مراسم یادبود کوبه و Gianna افتخار آنها را با بلوغ خلوص و صداقت و عقل و سپس پرواز به دانشگاه استنفورد و نوشته او 26th حرفه ای سه گانه-دو شب که همه در حالی که مبارزه با آنفلوآنزای. فراتر از بسکتبال شاهکارهای Ionescu چپ کالج بازی به عنوان یک مثال بسیار زیبا از اراده چقرمگی روانی و تمرکز. او به ما نشان داد قلب او و او با آن بر روی صفحه نمایش کامل.

میراث او را — که شامل تنها بازیکن در ورزش, مرد یا زن به پیش افتادن از 2000 امتیاز از 1000 پرتاب ریباند و 1 ، 000 کمک در زندگی حرفه ای خود را — احساس صمیمی تر. بعضی اوقات عظمت غیر ممکن است به درک بهتر و چپ را به تعجب. با Ionescu, شما می توانید ببینید بشر اتصال و از بین بردن کیپ.

“او میراث است که به عنوان یکی از بزرگترین بازیکنان در زنان, کالج بسکتبال, تاریخچه” اورگان مربی کلی گور گفت. “او یک نماد است. او را متعالی. من نمی توانم فکر می کنم از یک ورزشکار زن به ویژه در کالج که اسیر تخیل سوپراستار مردان تا آنجا که او می کند. همه — کوبه, LeBron James, Steph, Curry, Russell Wilson — مجذوب شد ،

“که فقط اتفاق نمی افتد همه که اغلب به صورت مفرد ورزشکار زن. در ورزش ما شما فکر می کنم در مورد برخی از کانکتیکات بازیکنان که تحت سلطه این ورزش در یک روش مشابه اما این برنامه بسیار عالی و پر از ستاره های بزرگ است که شما اغلب آنها را دیدم به عنوان یک جمعی توانا U-Conn. ما یک برنامه است که واقعا فقط گرفتن آغاز شده است. ما یک مقدار زیادی از استعداد اما سابرینا است که از آن همه است. هیچ مقایسه کامل برای او افسانه است.”

در عین حال برای همه است که Ionescu و اورگان انجام بیش از چهار سال گذشته آنها نمی کنید برای تکمیل سفر خود را. آنها بدون بسته شدن. آنها حتی نمی توانید به یک تیم نهایی جلسه به این دلیل که مسابقات را لغو آمد در طول یک مینی استراحت برای تیم. گور بود در آرکانزاس استخدام هنگامی که خبر شکست. هنگامی که او بازگشت و او می تواند در دیدار با تنها نیمی از این تیم در فرد است. در حال حاضر ما در انزوا و برخی از بازیکنان در حال رفتن pro و برخی از آنها تصمیم به انتقال. مربی نمی دانم اگر او قادر خواهد بود به کل گروه با هم دوباره.

“من احساس غم انگیز است که ممکن است همیشه اتفاق می افتد” گور گفت.

گفت: Ionescu طی یک ویدیو کنفرانس تلفنی با خبرنگاران در این هفته: “این نوع از سخت به فکر می کنم در مورد آن. من برگشتم به پیروزی در مسابقات قهرمانی ملی و سپس شما برنده نیست و پس از آن شما سعی می کنید برای دیدن اگر وجود دارد هر گونه پشیمانی. من می خواهم بگویم آن است که احتمالا یکی از بهترین تصمیمات زندگی من به عقب می آیند اگر چه وجود دارد بسیاری از یو پی اس و فراز زندگی از طریق سال. من نمی خواستم به عنوان در هر نقطه دیگری در کنار آن وجود دارد.”

Ionescu باید مقدار زیادی بیشتر بسکتبال و شکوه باقی مانده است. او در مورد به پیش نویس توسط نیویورک آزادی و با توجه به فرصت برای کمک به بازسازی یک حق رای دادن تحت درخشان ترین چراغ. او در حال کار در کارشناسی ارشد خود را در رشته تبلیغات و نام تجاری مسئولیت آن را در مفید آمده است اگر او می رسد او بالقوه است. این سوال برای او به نظر نمی رسد به اینکه او را تبدیل به یک WNBA ، این است چگونه او خواهد بود.

اگر سالم او خیلی ماهر رقابتی و پر از حیطه به شکست است. اما WNBA فوق العاده جمع و جور و با استعداد لیگ پر از ستاره که بازی برای یک مدت زمان طولانی و آیا رمز عبور مشعل به راحتی. اگر شما انتظار Ionescu به در آمده و بلافاصله حمل لیگ برای بعد از 12 به 15 سال است که کمی بلند پروازانه. او را به یک اثر است. او برنده خواهد شد. و در طول زمان او را به شکل یک راه برای تبدیل شدن به یکی از آن تعریف ستاره.

“او همیشه به حال برای مقابله با این برچسب از آنچه در او نیست: نه به اندازه کافی سریع نیست و ورزشی به اندازه کافی بلند به اندازه کافی” گور گفت: از 5-پا-11 گارد. “بنابراین همیشه یک تراشه بر روی شانه او. من هرگز شرط در برابر او. او فقط می داند که چگونه به بازی. او یک baller. شاید او نمی خواهد به عنوان غالب آماری در سراسر هیئت مدیره به عنوان او در اورگان, اما من به شما بگویم این است: نیویورک آزادی فرهنگ در مورد تغییر برای بهتر. او را برای رفتن به تقاضا است.”

به سست مقایسه با بازیکنان در بازی Ionescu شبیه به جیمز هاردن و لوکا Doncic این معنا که در حالی که او محسوب نمی شود انفجاری ترین ورزشکار در طبقه او بسیار ماهر و مایع در حرکات او که او می تواند برای جبران بسیاری از تفاوت در ورزشکاری. او در نقش خود به سرعت آن را بعید است یک مدافع خواهد سر و صدا خود را و یا سرعت او را تا. در طول سال اول فصل من تحت پوشش شیرین 16 بازی که Ionescu led 10-کشت اورگان به پیروزی بر شماره 3 دانه مریلند.

به عنوان نا امید مریلند مربی برندا Frese بود پس از بازی او نیز احساس کرد که از این قرار است ناراحت از دست دادن صرفا یک نگاه اجمالی به این ورزش را در آینده نزدیک است. پس از تماشای Ionescu که کنترل بازی و نگاه unfazed در برابر مریلند فشار دفاع Frese گفت: “من به شما بگویم این است: Oregon واقعی است.”

Ionescu و Ruthy Hebard رهبری تحول, اورگان, کلاس ارشد به 120-26 رکورد دو نخبگان هشت, یک چهار نهایی و “یک علامت سوال” گور گفت.

او متقاعد شده بود این بود اورگان سرنوشت را به نفع خود تمام آن را در این فصل است. کارولینای جنوبی به پایان رسید و سال شماره 1 اما بسیاری را در نظر گرفته اردک های مورد علاقه. اما این رویا — تنها چیزی که Ionescu انجام نمی — از بین رفت. آن را ضربه نهایی در تلخ و شیرین سال است.

یک چیز قطعی است هر چند: Ionescu نمی خواهد اجازه دهید که ناامیدی تعریف. “کسب و کار ناتمام” در حال حاضر امر به جوانب مثبت. بازی بسکتبال آمار و ارقام به نفع تا حد زیادی.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.rushrtco.detny.im