سابرینا Ionescu باعث می شود NCAA تاریخچه ساعت پس از eulogizing کوبه و Gianna برایانت

Ionescu بود که مبارزه با آنفولانزا به پایان رسید و با 21 امتیاز و 12 پاس گل و 12 تخته برای هشتم سه گانه-دو فصل (بستن او NCAA رکورد سال گذشته). اگر چه او در دسترس نیست به بسیاری از رسانه ها پس از بازی او صحبت می کنند به طور خلاصه با ESPN. این Bryants و چگونه آنها بالا بردن مشخصات زنان حلقه شد دور از افکار خود را.

“که یکی بود برای او. به انجام آن در 2-24-20 بود,” او گفت: از تاریخ که نماد اعداد برایانت و Gianna عینک همراه با سال خود را با لیکرز و همسرش ونسا. “ما صحبت در مورد آن در فصل. من نمی توانم آن را به کلمات. او را به دنبال کردن و من افتخار و شاد برای این لحظه با تیم من است.”

مربی کلی گور است عادت کرده اند به اینکه awed by توانایی او اما دوشنبه شب خاص بود. “من می دانم بسیاری از مردم که می تواند انجام آنچه او انجام داد امروز” گور گفت. “من می دانستم که این راه آن بود به پایان امشب برای او. من خوشحالم که آن را به پایان رسید در یک, پیروزی, اما من می دانستم که او در حال رفتن به دریافت کنید که. بنابراین شایسته است که او این کار را امشب.”

در طول Bryants’ سرویس صبح روز دوشنبه Ionescu صحبت از داشتن جعلی در ارتباط با پدر و مادر حتی اگر Gianna a 13-year-old پرتال تخصصی اولی نابغه بود, مجموعه مناظر خود را در بازی برای Geno Auriemma طبقه کانکتیکات برنامه به جای اورگان است.

“من می خواستم به بخشی از این نسل است که تغییر بسکتبال برای جی جی و هم تیمی های او,” Ionescu گفت: در مرکز استیپلز مداحی. “که در آن متولد زن معنی نیست که به دنیا پشت سر گذاشت.”

او تحویل داده است که یک پیام مهم بود به ونسا برایانت Kobe بیوه و سکس با مادر, تضمین این که بخش بزرگی از “جشن زندگی” محور در آینده است که از دست داده بود و همچنین کوبه دستاوردهای. او تکرار برایانت “عزیز بسکتبال” پیام بازیکنان تریبون پست دوشنبه نوشتن در مورد چگونه او می دانست که او می خواهم تصمیم درست در بازگشت به اورگان برای یک فصل دیگر.

“… من در لس آنجلس چوبی ارائه جایزه. به عنوان بخشی از سفر کوبه دعوت کرده بود من برای جلوگیری از این ورزشگاه و خدمت به عنوان یک مهمان دستیار مربی برای دختران. و یک چیز در مورد کوبه است او می گوید هیچ نهفته است,” او نوشت: “عزیز اورگان بسکتبال.” “بنابراین من می دانستم که اگر او فکر می کردم من باید اعلام کرد که برای [WNBA] پیش نویس او می خواهم که اجازه دهید من می دانم. با عشق برای, مطمئن, اما او می خواهم که اجازه دهید من می دانم. تقریبا اولین چیزی که او به من گفت: هر چند زمانی که من راه می رفت از طریق درب — خوب نبود و حتی به او گفت: هر چیزی در واقع. آن را فقط بیش از مانند ….. یک لبخند و با سر اشاره کردن. شما می دانید منظورم چیست ؟ که ما راز زبان. او به من این لبخند و با سر اشاره کردن. که او به من اجازه می دانم که او فکر کردم من می خواهم درست ساخته شده تماس بگیرید.”

برایانت او را دیدم تصمیم او نوشت: به عنوان یک برکت و رحمت است. “او را دیدم فشار است که ما در مورد به در این سال به عنوان یک امتیاز. یک چالش برای غلبه بر. و این واقعیت است که آن را ترسناک بود به من ، او را دیدم که به عنوان یک فرصت. مهار ترس خود را به عنوان یک فرصت برای یادگیری چیزی جدید در مورد خودتان — که Mamba ذهنیت 101. و من آن را در زمان به قلب است.”

یک دانشجوی کارشناسی ارشد در اورگان Ionescu رشد کرده بود نزدیک به Bryants و به Payton چستر و الهام Altobelli Gianna است تیمی که او نیز کشته شدند در Jan. 26 کشته شد. او نام تمام چهار نوشته شده در کفش همراه با “برای همیشه لطفا برای 24/8,” برایانت اعداد. در این فصل و بقیه زندگی حرفه ای اش متفاوت خواهد بود به عنوان او می رود به جلو بدون مرد او خواستار مربی.

“کوبه مرگ نیز در سمت چپ من با برخی از سوالات در مورد خود من مسیر. آنچه که من قرار بود به انجام در حال حاضر بدون حضور او? بدون هدایت او? که من رفتن به نوبه خود برای مشاوره ؟ و سپس در بالای آن افکار من تا به حال این تقریبا حتی “عصبانی” سوالات شما می دانید ؟ مانند: چگونه می تواند جهان را به ارمغان آورد من هم با کسی مثل کوبه کسی که به من درک خیلی خوبی شاید اولین فرد در زندگی من که واقعا من رو در این عمیق تر بسکتبال سطح — تنها پس از آن به rip او را از زندگی من پس از کمتر از یک سال؟! و چرا؟! این فقط احساس بی رحمانه است. آن را هنوز هم احساس می کند که در راه است.”

Ionescu رفت و به نوشتن که او آموخته بود به دیدن “تصویر بزرگتر” — کل دادگاه — پشت چگونه او و برایانت متصل می شود. پدر چهار دختر برایانت بود از دیدن بازی های تازه از مرگ پدر و تیم او. آن را یک بازی متفاوت یکی ریشه در اصول به خود جلب کرد که او را به آن را در وهله اول.

“او نمی بینم در حال رشد بازی با دختران خود را به عنوان سرگرمی و یا به عنوان برخی از پروژه جانبی یا به عنوان یک موسسه خیریه مورد. او را دیدم آن را به عنوان یک جنبش” Ionescu نوشت. “و او نمی درگیر زیرا او فقط می خواستم به یک فن از جنبش ما. او درگیر شدم چرا که او می خواست می شود یک بخش از آن است.

“و این چیزی است که من همیشه خیلی دوست داشتم در مورد کوبه و این یکی از چیزهایی است که من امیدوارم که مردم را به یاد داشته باشید در مورد او. او اهمیتی نمی دهند در مورد سن و یا جنسیت خود و یا پس زمینه خود را….. و یا هر یک از آن. حتی استعداد خود را در پایان روز نبودم چه کوبه وجود دارد برای قاضی است. که او واقعا در مورد مراقبت بود و عشق خود را از بازی.”

مشاهده این پست در Instagram

من از دست شما بچه ها بیشتر از من همیشه می تواند به کلمات قرار داده 💔 کوبه با تشکر از شما برای بودن یک منبع نور در میان تاریکی.شما بودند و همیشه خواهد بود من پناهگاه. شما به من به ارمغان آورد صلح و راهنمایی هایی که من تا به حال جستجو شده و دعا تا زمانی برای. شما مربی من بت الهام و دوستان نزدیک. بخشی از من از دست داده بود و سه شنبه از درجه اعتبار ساقط است که هرگز نمی تواند پر شود چرا که شما یکی از یکی. شما مرا در زیر بال خود را و به اعتقاد من بیشتر از من باور خودم. من فقط یک انتخاب است. برای زنده کردن میراث خود را. 🐍 شما را برای همیشه زندگی می کنند از طریق من و بیش از من در هر مرحله از راه دلیل این که شما بهترین صندلی در خانه. من هنوز هم می تواند بشنود شما به من گفتن “Sab واقعی هشیاری می آید و بدون تلاش” و این که صدای من را هرگز فراموش نکنید. شما را دوست دارم ، همیشه. Gigi الهام و پرداخت پرداخت – هرگز متوقف درخشان نور خود را! من خوش شانس بوده است جدا از زندگی خود را و به شما الهام بخش, اما در حال حاضر شما الهام بخش من است. نگه داشتن کار بر روی آن محو جامپر تا در بهشت است. RIP کمی mambas❤️🐍 من دعا می کنم برای همه کسانی که از دست یک دوست در چهار شنبه, مارس خدا التیام قلب شکسته🙏🏼 افسانه ها هرگز نمی میرند! #mambamentality🐍

یک پست به اشتراک گذاشته شده توسط سابرینا Ionescu (@sabrina_i) در

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im