STORRS, Conn. — اگر بزرگترین از دست دادن به فرهنگ ملی از مرگ Kobe Bryant است که وکالت او را در ادامه به اسراف بر ورزشکاران زن, سپس آن را قابل فهم به تعجب آنچه که ممکن است او گفت: یا توییتی در مورد این آخرتی دوشنبه شب فقط در تکمیل این بسکتبال زنان پادشاهی — یا واقعا queendom.

در اینجا آمد یک شب زمانی که در کالج ستاره او را تشویق می کردند و توصیه سابرینا Ionescu های عزادار از دوستان که گفت: “این فصل برای او” وارد راه بیش از اینجا در انگلستان با شماره 3 اورگان اردک و کل بسیاری از آنها را به ایجاد برخی از مرتب کردن بر اساس از جهان موازی حتی اگر مقدار زیادی از آن به نظر می رسد به بسکتبال ،

آنها به کانکتیکات سلسله در حال حاضر در رتبه شماره 4 بدترین دست دادن آن همیشه زمان در دانشگاه Harry A. Gampel Pavilion — 74-56 در پایان آن از دست دادن وجود دارد در هفت سال و هشتم خود از دست دادن وجود دارد در گذشته 27 فصل و آنها لنت شب موسیقی متن فیلم است که در مرز فرازمینی.

به زودی گوش می تواند انتخاب کنید تا Geno Auriemma یاد Connecticut مربی با 11 قهرمانی ملی گفت: همه چیز گوش هرگز فکر می کند آن را بشنود.

او گفت: “در طول سه ماهه اول آن را آشکار بود که از لحاظ جسمی ما نمی تواند مطابقت با آنها.”

و او گفت: از اورگان Ruthy Hebard که 22 امتیاز و 12 ریباند ساخته شده غالب خورش “امروز او مواجه رقابت بسیار کمی در خط.”

و گفت: “کانکتیکات “هر بار که ما تغییر دفاعی را نمی آنها را به آن شکل و دریافت آنها آسان شات.”

و او به شوخی از Ionescu “و او نمی رسیدن به خط پرتاب آزاد امشب (1 2) تا آنجا که او می کند برخی از شب های دیگر به دلیل” — و او مکث برای پیدا کردن punchline — “هیچ کس نزدیک او بسیاری از شب.”

[از 2019: مدرسه او گفت: به بازی با عروسک. او در تنظیم یک گپ سه گانه-دو رکورد به جای.]

او این همه پس از اورگان مربی کلی گور گفت: “آنها هنوز نسبتا جوان تیم و آنها هنوز در حال جستجو برای یک هویت من فکر می کنم. ما تا به حال با تجربه تر تیم بسکتبال و من فکر می کنم آن را نشان داد امشب در زمان است.”

که نگاه به سادگی دقیق اما وقتی کانکتیکات تا کنون نسبتا جوان تیم جستجوی یک هویت?

گاهی اوقات بله. گاهی اوقات.

حتی بخش هایی از ورق آمار — اورگان 44-14 سرب در رنگ نقاط با Satou Sabally درخشان در کنار Hebard با 17 امتیاز و 10 پرتاب ریباند و چهار پاس گل — به نظر می رسید از این سیاره است. که این مدت که کانکتیکات led: 27 ثانیه است. (آن را 2-0.) که و راه اورگان (20-2) صرف زمان از آغاز تا پایان به سادگی ساخت کانکتیکات (19-2) مانند یک دسته از نمایشگاه-به-متوسط ورزشکاران است. (این قابل توجه بود.) فقط سه سال بعد از شماره 10 دانه اورگان بازی شماره 1 کانکتیکات در یک منطقه نهایی نه چندان دور از اینجا در Bridgeport, Ionescu تیم تا به حال قارچ از سواحل غرب کنجکاوی به ملی نیروگاه.

(که نمره نهایی راه بود 90-52.)

کانکتیکات مراجعان بنابراین عادت به تعالی است که آنها متوجه آن در اردک شروع به کشیدن بر روی کت به خروج در sprinkles در اوایل سه ماهه چهارم و چپ در droves با 4:39 چپ حتی با سلسله توسط, خوب, 14. اورگان طرفداران ساخته شده است که سبز و زرد اب نبات در گوشه ای از غرفه های مانده بر در کاورنو عرصه است که یک بار برگزار می شود 10,167 و آن را قابل شنیدن زمانی که یکی hollered از “با تشکر از شما سابرینا!”

او از طرفداران این عنوان Ionescu زد پشت در دادگاه پس از یک مصاحبه تلویزیونی. او که پس از او نشسته بر روی یک گروه نرم افزاری سپاهان-ارتفاع صندلی صحبت کردن به ESPN اسکات Van Pelt برای مصاحبه. در بین آن دو چیز او تکیه کردن به آغوش ESPN پخش و او گفت:, “اوه, که وحشیانه بود” که ممکن است یا ممکن است اشاره به عملکرد او و نشان خود را با استانداردهای بالا.

او آمار خط را نگاه زیبا رویایی برای بسیاری از هر بازیکن: 10 امتیاز نه قیمت و نه کمک (با چهار گردش و دو دزد). “آن را به خوبی می دانم که او نبود به خصوص در بهترین و ما هنوز از دور با یک پیروزی” گور گفت: این بخش در مورد “پیروزی” تقریبا ناخواسته طنز با توجه به اندازه گیری این پیروزی که گور کاهش یافته است به ستودن به عنوان برترین چه بسیار نجومی سمت چپ آویزان جلوتر است.

بنابراین او و آمپول تا به حال یک شب او ساخته شده بسیاری از نمایشنامه برایانت را خال خال به عنوان زرنگ و دانا و شاید جهان ورزش حتی می تواند پوزخند کمی که به او اختصاص یک فصل به این نقطه عطفی برنده — برای اولین بار در اورگان بیش از کنتیکت — او را دیدم شلیک 33 درصد به عنوان او می تواند در مناسبت (اگر نه به طور معمول 4 برای 12 عنوان در مورد او).

فقط این آخر هفته گذشته به عنوان اورگان ساخته شده راه خود را از طریق یوتا و کلرادو در این مالیات پنج روز سفر Ionescu تا به حال نوشته شده Instagram ادای احترام به برایانت: “شما بودند و همیشه خواهد بود من پناهگاه. شما به من به ارمغان آورد صلح و راهنمایی هایی که من تا به حال جستجو شده و دعا تا زمانی برای. شما مربی من بت الهام و دوستان نزدیک. بخشی از من از دست داده بود و سه شنبه از درجه اعتبار ساقط است که هرگز نمی تواند پر شود چرا که شما یکی از یکی. شما مرا در زیر بال خود را و به اعتقاد من بیشتر از من باور خودم. من فقط یک انتخاب است. برای زنده کردن میراث خود را. شما را برای همیشه زندگی می کنند از طریق من و بیش از من در هر مرحله از راه دلیل این که شما بهترین صندلی در خانه. من هنوز هم می تواند بشنود شما به من گفتن, ‘Sab واقعی هشیاری می آید و بدون تلاش و که صدای من را هرگز فراموش نکنید. شما را دوست دارم ، همیشه.”

[برای LeBron James, Kobe Bryant مرگ ارائه قدرتمند یادآوری از زندگی اولویت]

در حال حاضر در دوشنبه شب او گفت: مقابله: “واقعا در تلاش برای تمرکز بر روی بازی. بدیهی است که این به من کمک کرد تا به بازی برای نگاه به جلو و نه فقط تمرکز بر روی تاریخ و زمان آخرین یکشنبه” — به معنی Jan. 26 روز برایانت و دخترش Gianna و بسکتبال هم تیمی و پنج نفر دیگر کشته در سقوط یک هلیکوپتر در نزدیکی لس آنجلس.

اردک آمده بود به Gampel. آنها تا به حال شگفت زده در همه آگهی ها — “starstruck,” Ionescu تا به حال آن را به نام. گور بود به نام Auriemma یک “نماد.”

و Auriemma که مربی در یک برایانت نیوجرسی یک دوست فرستاده بود او را از لیکرز بازی جمعه شب یک ژاکت بیش از آن گفت: از Ionescu: “نکته جالب این است که شما می دانید که من می گفت او را انجام نمی آن را با شوق و پا با سرعت. مانند او نیست اجرا شده توسط شما. و او نمی پرش بر شما. او آن را بیشتر old-school-بسکتبال-دانا و آن دسته از بازیکنان هستند و چند دور بین.

“او به شما می تپد با او سر و چشم او و او ضربان شما را با او غیر قانونی و چگونه او دشوار است. بنابراین من فقط گفت: “چهار یا پنج چیز است که شاید دو یا سه بازیکن در کشور داشته باشد و او اتفاق می افتد به همه کسانی که همه چیز. و اگر شما آن چیزهایی که شما در حال زندگی در یک جهان که در آن تعداد بسیار کمی از مردم است که شما در حال بازی در برابر حتی یکی از کسانی که همه چیز و یا دو نفر از کسانی که همه چیز شما رو یک مزیت بزرگ هر بار که شما بر روی زمین و این نوع که در آن او است.”

آن بود البته مشتاق, ارزیابی, حتی در حالی که این احساس دردناک را قادر به شنیدن و یا خواندن — یکی دیگر از.

ادامه مطلب: برای تنسی و U-Conn., رنگ یک رقابت تغییرات در طول زمان Coco Gauff مادر بزرگ خود داستان قابل توجه را بگویید او از دست او نگه می دارد به حافظه خود را در میدان چوگان سرپهن

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im