رایان Tannehill قرارداد یک پیروزی برای او و تیتان

آن را نشانه اوج قابل توجه و ناگهانی رنسانس برای Tannehill. تقریبا دقیقا یک سال پیش میامی دلفین ها معامله Tannehill به تیتان با یک 2019 ششم-انتخاب دور برای یک 2019 هفتم طفیلی و یک سال 2020 دور چهارم انتخاب است. به مقابله کار تیتان دوباره Tannehill قرارداد در اصل برای 17 میلیون دلار در سال 2019 به 7 میلیون دلار و یک قایق از انگیزه.

Tannehill امضا به Mariota پشتیبان اما او و نماینده او در زمان Pat رنگ جونیور تا به حال طراحی شده حرکت می کند چرا که آنها می دانستند Mariota آسیب تاریخچه و لرزان عملکرد. آنها انتظار Tannehill را یک شانس برای برنده شدن به شروع کار او از دست داده بود زمانی که میامی بازرسی و رهبری آن است.

هنگامی که تیتان benched Mariota, Tannehill شد کارفرمایی شایسته ردی حق رای دادن آینده است. در حمله هماهنگ کننده آرتور اسمیت سیستم — که تکیه بر بازی-اقدام به تخریب در حال اجرا از جرثقیل هنری و Tannehill را ورزشکاری — Tannehill به پایان رسید فصل 7-3 به عنوان استارت و چراغ NFL با 117.5 رهگذر امتیاز. هنری به بسیاری از بلند کردن اجسام سنگین در postseason اما Tannehill quarterbacked جاده ناراحتی از جدید انگلستان میهن پرستان و Baltimore Ravens اخلال در یک سلسله و خراب تازه بدوران رسیده و نیروی عظیم منهدم کننده.

همه چیز در این offseason حول محور تام بردی رایگان آژانس و Tannehill فرود با تیتان دارای تاثیر مستقیم بر روی آن. دوباره ثبت افزایش شانس بردی بازگشت به انگلستان اگر فقط به این دلیل آن را حذف ممکن است یک خواستگار. بردی را دوست و هم تیمی سابق مایک Vrabel مربیان تیتان که موجب گمانه زنی های او می تواند در نظر تنسی است. بردی غیر New England گزینه هنوز هم ممکن است فراوان, اما آنها محدودتر هم یکی.

Tannehill به امضای فراهم می کند یک یادآوری که در آن NFL رهبری در شرایط کارفرمایی حقوق. تقریبا 30 میلیون دلار در هر فصل برای کارفرمایی کافی آسیب تاریخچه و هیچ حذفی شروع می شود قبل از این گذشته فصل دیوانه به نظر می رسد. از آن نمی باشد. درپوش حقوق فصل آینده خواهد بود $198.2 میلیون و بنابراین Tannehill را تا حدود 14.9 درصد از تنسی کلاه. که برگ مقدار زیادی از اتاق را برای ساخت یک مدعی در اطراف او. این مقدار مجنون از پول, اما کاملا مناسب با استانداردهای یک NFL quarterback.

اگر آن را به نظر می رسد مانند یک overpay فقط صبر کنید. با جدید CBA در محل و عظیم تلویزیونی معامله در شیر و کارفرمایی حقوق در حال رفتن به موشک وار رفتن. اگر Tannehill می parlay 13 عالی بازی به $29.5 میلیون در هر فصل تصور کنید چه پاتریک Mahomes در حال رفتن به جلو. یک بار Mahomes او را نشانه فرمت با Kansas City Chiefs آن را بالا بردن سطح هر معامله جدید است. دیگر quarterbacks ممکن است منتقل می کند Mahomes اما قرارداد خود را به عنوان یک معیار. اگر Tannehill می آید نزدیک به خود را 2019 عملکرد بهتری وجود دارد شانس قرارداد خود را به نظر می رسد مانند یک معامله در سال 2023 نسبت به rip کردن و یا راه آن را نباید albatross.

(این نکته آشکار است که نیاز به ذکر است که خرید اینترنتی از رمان coronavirus غیر ممکن است برای پیش بینی, و اگر 2020 فصل تهدید است که تغییرات حساب لیگ درآمد آینده حقوق و دستمزد کلاه بالغ و شاید حتی تلویزیون حقوق مذاکرات است. اما اگر ما به آن نقطه وجود خواهد داشت بسیار بزرگتر مسائل مربوط به مرتب کردن بر اساس از Tannehill قرارداد, به هر حال.)

تیتان یک کارفرمایی برای آینده قابل پیش بینی است زیرا آنها قمار بر روی نوع مناسب از بازیکن. Tannehill بود, خطر, البته, اما او نمی خواهد که در دسترس بوده است اگر او یکی نیست. تنسی شرط بندی در شجره نامه و چشمک می زند از کیفیت. Tannehill بود هشتم انتخاب کنید 2012 پیش نویس — هنگامی که او وارد لیگ Tannehill تبدیل شدن به یک حق رای دادن کارفرمایی بود نه یک شوت از آن انتظار می رود.

او لحظات با میامی زمانی که او به نظر می رسید در آستانه, اما آسیب های سازمانی و عملکرد او را از خط خارج. او برنده هفت از هشت شروع می شود در سال 2016 با آدم Gase به عنوان مربی او اما یک مصدومیت زانو خود را به پایان رسید فصل و سپس او reinjured زانو زیر را در تابستان از دست رفته و همه از 2017. Tannehill بود و به ندرت بد و اغلب بالاتر از حد متوسط اما چیزی که همیشه تمایل به پنهان کردن خود را از موفقیت است. و هنگامی که او در دسترس در ارزان تیتان عاقلانه pounced. حتی اگر Tannehill بود stunk فصل گذشته آن را فقط می توانست به معنای آنها تا به حال یک meh پشتیبان و کارفرمایی.

اگر تیم های دیگر را یک درس از تنسی پیدا کردن آنها ممکن است اتفاقی را در حال پرواز در مرد Tannehill جایگزین شده است. Mariota برنده Heisman جایزه و ورزشکاری به رشد امروز در NFL. آسیب های خفه شده خود را حرفه ای در تنسی و در پایان حتی اگر او تراوش حرفه ای او به نظر می رسید به از دست دادن شادی خود را. او از دست داده بود این فصل و Tannehill بود احتمالا هرگز به عنوان بد به عنوان Mariota در بدترین حالت خود. اما یک تیم با یک لرزان استارت می تواند بدتر از بسیاری از نشانه Mariota در اصل هیچ هزینه.

با Tannehill پشت تیتان احتمالا خواهد بود که مورد علاقه های شما — در حال حاضر — در AFC جنوبی صرف نظر از آنچه اتفاق می افتد با هنری در آژانس رایگان. این Houston Texans’ Deshaun واتسون است که هنوز هم بهترین کارفرمایی در این بخش اما استعداد اطراف Tannehill, به خصوص در, دفاع, دهد, تنسی, لبه. Indianapolis Colts و Jacksonville Jaguars باید پرسش اصلی در کارفرمایی. کسانی که پاسخ داده خواهد شد در هفته آینده, اما در NFL را offseason وحشی کارفرمایی حرکت یک تیم و یک بازیکن باید نتیجه رضایت بخش.

ادامه مطلب:

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im