Ryan Newman, یک پیاده روی معجزه’ خواهد بود در زمینه نسکار بازگشت در دارلینگتون

“من احساس می کنم مثل یک کامل راه رفتن معجزه” نیومن, 42, گفت: در طول یک زوم اخبار کنفرانس پنج شنبه.

نیومن را گام بعدی می آید یکشنبه — در حدود 200 مایل در ساعت.

زمانی که نسکار آتش سوزی تا موتورهای آن در دارلینگتون Raceway را برای اولین بار به جام سری رویداد پس از آن متوقف رقابت در اوایل ماه مارس به دلیل رمان coronavirus همه گیر نیومن خواهد شد پشت چرخ از شماره 6 فورد موستانگ.

بازگشت خود را به مسابقه — بعد از جلو در حال اجرا موستانگ بود زدم به دیتونا بتن دیوار بدبختانه وارونه کردم دوباره ضربه و آتش — همزمان با نسکار بازگشت.

ریسک قابل توجهی برای نیومن و نسکار است که بانکداری بر این اعتقاد است که با پیوستن به دستورالعمل از مراکز کنترل و پیشگیری از بیماری و کارشناسان پزشکی انبار-ماشین مسابقه می تواند منجر به راه های امن و البته اصلاح و بازگشت از آمریکا طرفدار ورزش است.

هیچ طرفداران مجاز خواهد بود در کارولینای جنوبی پیگیری برای 400.2-مسیر مسابقه.

نیومن گفت که در حالی که او را درک احتیاط و تاسف فقدان طرفداران رانندگان نمی شود.

“هنگامی که شما در حال اجرا از 200 مایل در ساعت, شما نمی توانید نگاه کنید در می ایستد به هر حال . . . تا زمانی که شما در حال انجام burnouts یا دونات در پیروزی لین” او با لبخند گفت:.

در میان نسکار را از دیگر اقدامات ایمنی: مسابقه تیم خواهد بود محدود به 16 نفر; ماسک و اجتماعی فاصله در گاراژ و چاله اجباری هستند; و مسابقه “آخر هفته” خواهد بود telescoped به یک روز بدون تمرین یا مقدماتی. دومی به شمار بزرگترین رقابتی چالش به دلیل عمل دور کمک به تیم های ریز لحن اتومبیل خود را قبل از رها کردن آنها را به اجرا بینی-به-دم و سه گسترده ای در 200 مایل در ساعت است.

تشدید مخاطرات این واقعیت است که در نسکار بازگشت می آید در یکی از آن سختتر آهنگ 1.366 مایل دارلینگتون که می ایستد به عنوان یک تخم مرغ به شکل موردی در یک ورزش است که به دنبال به شدت به نوسازی آن سالن. ساخته شده در سال 1950 دارلینگتون هیچ یکسان گوشه و آن را غیر ممکن به حل و فصل را به یک ریتم است. سریعترین دامان اطراف نیاز به در حال اجرا سانتی متر از روی دیوار, از این رو نام مستعار خود را “مسیر بیش از حد دشوار برای اهلی.”

برای نیومن ساخت خود بازگشت در دارلینگتون نشان دهنده یک پوشش نقره ای در دو مورد.

آن را به آهنگ های مورد علاقه خود به صراحت و به دلیل چالش های آن به شمار.

و اگر رانندگان نسکار نیست و بسته به یک ماشین پس از 8 مارس نیومن است — در دارلینگتون.

فقط دو ساعت رانندگی از بیشترین نسکار تیم ستاد در شارلوت, دارلینگتون Raceway, سایت گام نهایی در نیومن پزشکی ترخیص کالا از گمرک به بازگشت به مسابقه. آن را آب پز کردن به این که آیا او می تواند رسیدگی با سرعت و فشار از 20 دور سریع در دارلینگتون با نسکار مقامات و یک متخصص مغز و اعصاب به دنبال در.

او احساس دلهره نوردی در racecar برای اواخر ماه آوریل آزمون, او گفت:. مشکل او مخالف بود.

“من خیلی هیجان زده و آماده برای رفتن و فقط نوع اثبات کنم که من در واقع تا به حال به سرعت خودم را به پایین” نیومن به یاد می آورد.

او بدون شک سرعت ارسال در پنج دور که شد سریع تر از پاییز گذشته قطب برنده سرعت.

2008 دیتونا 500 برنده نیومن گفت که او نه تماشا کل 500 از سه ماه پیش و در عین حال نا امیدی از دانستن او بود که منجر به گذشته دامان با یک پیروزی دوم در انبار-ماشین مسابقه بزرگترین رویداد را درک دشوار است به را حتی اگر او به خاطر کمی از آن روز.

او نگاه فیلم از سقوط اما این باعث حافظه ندارد.

“همانطور که من به تماشای سقوط بود و به خودم باور دارم آنچه که من تا به حال از طریق رفت و من واقعا نگاه به پدر بگو:” آیا این واقعا اتفاق می افتد؟’ “او به یاد می آورد.

نیومن گفت که او نمی تواند پر کردن در جاهای خالی از دنباله آن به شرح زیر است. او می داند که او بیهوش شد. او در آنجا متوجه شدند که او در برابر آهنگ کارگران تلاش ها برای رهایی او از خرابه و که خود کربن-فیبر کلاه خسارات بنابراین یا یک بخش از ماشین خود و یا شخص دیگری ساخته شده در تماس با آن است.

همانطور که برای تشخیص نیومن توضیح داد که پزشکان به او اطلاعات متناقض در مورد اینکه آیا او دچار ضربه مغزی. بنابراین نیومن ارائه می دهد خود را تشخیص و به سادگی گفت که او دچار “مغز کبود” و نیاز به کمی زمان برای مغز خود را به استراحت.

او در آنجا ماند مشغول دو ماه گذشته — آموزش خانه-مدرسه دوم خود و سوم متوسطه دختران بازگرداندن آخرین ماشین های کلاسیک و به دنبال پس از گاو و سه بوفالو و گوساله در مزرعه خود را.

یک مرد با منافع متنوع او نمی نبود برای چیزی برای انجام این کار هنگامی که او بازنشسته از مسابقه. اما آن زمان نیست در حال حاضر.

“من از طرفداران نژاد تمام زندگی من گفت:” نیومن, ایندیانا بومی که در آغاز مسابقه در سه ماهه کوتوله زمانی که او بود 4. “من یک هدف در زندگی من به عنوان یک قهرمان جام حذفی, و من احساس می کنم با یک تیم و این فرصت را به انجام این کار است.”

ادامه مطلب:

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>