Ryan Lochte 35 و لود شده با وزن اضافی و مقدار زیادی از چمدان دارای مناظر خود را در بازی های المپیک توکیو

اما او می تواند آن را از وجود دارد ؟ او به احتمال زیاد به واجد شرایط برای یک پنجم بازی های المپیک پس از پر سر و صدا چند سال و در سن و سال که بیشتر شناگران را نقل مکان کرد به جدید حرفه و دوم مشاغل?

“در حال حاضر من در مسیر درست رهبری,” او گفت:. “این بهترین است.”

Lochte تزئین ترین مرد شناگر به نام فلپس است که رقابت این هفته در اولین دیدار از تقویم سال TYR نرم افزار سری رویداد در Des Moines. او موفق به کرک و 50 ثانیه در 100 متر آزاد گرما دوشنبه, ارسال 26-بهترین زمان به طور کلی, اما پس از آن برنده گرما در 400 رایگان. او در زمان 3:57.75 تنها 10 بهترین کلی بود اما Lochte سریعترین در نزدیک به نه سال است.

اما با بیش از سه ماه باقی مانده قبل از المپیک ایالات متحده محاکمه Lochte احساس می کند او دلیلی برای خوشبینی است. طرح خود نیست به پست خیره کننده بار در ماه مارس است. هدف او این است که مستقیما در مسابقات المپیک در ماه ژوئن و در حال حاضر او فقط به دنبال نشانه هایی از پیشرفت در باز گشت آغاز شد که به صورت جدی در تابستان گذشته.

در اولین رویداد در استخر Lochte موفق اولین محل شنا در اتباع ایالات متحده در ماه اوت در 200 individual medley اما در المپیک چشم انداز بودند مشخص نیست. برای شروع چند از آمریکا شناگران رقابت شد و Lochte بود از شکل و اضافه وزن — 40 پوند بیش از حد سنگین او تخمین می زند.

“من آموزش سخت بود اما مثل من حمل 40 پوند وزن من هر بار که من شنا,” او گفت:. “من غرق در واقع.”

او در حال حاضر نزدیک به 190 با هدف رها کردن چند پوند است. با بهتر مطبوع می آید بار بهتر از او چهره او احساس می کند یک تجدید تمرکز بر روی ورزش است و پرداخت سود سهام.

“هنگامی که من کردم که وزن, منظور من, من احساس می کنم مثل یک فرد جدید” گفت: Lochte 12-زمان مدال المپیک. “من خوشحال تر از من بود. همه چیز خیلی خوب در زندگی من در خارج از ورزش شنا است که کمک به من در استخر است.”

اما او هنوز 35 سال و بدن خود را تا به بسیاری از مایل بر روی آن. او گفت که او کاهش یافته است آموزش خود حجم کار و تلاش است به تمرکز بیشتر در بازیابی — هر چند که همیشه آسان نیست با 2 ½ -سال کودک نو پا قدیمی و 8 ماهه نوزاد نگه داشتن او مشغول است.

“این موضوع که چگونه به خوبی شما را به مراقبت از بدن خود را در داخل و خارج از, استخر,” او گفت:. “من به غذا خوردن سالم. من انجام نمی دهد crazy stuff that I used to do — skateboarding, گشت و گذار, چیزهایی که در نتیجه صدمات. در حال حاضر من را بچه به پارک. این چیزی است که سرگرم کننده برای من. دوازده سال پیش که رفتن به نوار چکش حزب با دوستان من, چاپ صفحه, چیزهای خطرناک. من نمی خواهم که در حال حاضر است.”

برای سال ورزشکاران ندارد انگیزه ای برای ادامه رقابت به 30s خود را. آنها را مجبور به سوار در مشاغل و هرگز قادر به تست بدن خود را به عنوان آنها سالخورده. مانند دارا تورس بود که 41 زمانی که او موفق به کسب سه مدال در سال 2008 بازی ها Lochte مشتاق به نشان می دهد که شناگران هنوز هم می تواند رقابتی به عنوان سن آنها.

“آموزش های خود را برای انطباق و تغییر دهید. شما نمی توانید همه چیز شما را در 18 و 20 ساله گفت:” دیوید مارش کهنه شنا مربی. “اما اعتماد به نفس خود را و مهارت های شما باید neurologically عمیقا مجموعه وجود دارد یک مزیت بزرگ برای بودن در این ورزش اگر شما می توانید آن را در راه است که به شما می دهد یک زندگی خوب و شما نگران در مورد آنچه شما از دست رفته.”

مارش مربی Lochte به مدت سه سال با تیم نخبگان و دیدم شناگر قرار داده و در برخی از تمرینات شدید است که می ایم با گاز کشته اکثر شناگران است.

“اگر وجود دارد هر گونه نقطه ضعف آن را نه لزوما سن و سال او اما ساییدگی و پارگی در بدن او گفت:” مارش که همچنین مربی آنتونی اروین بود که 35 زمانی که او موفق به کسب طلا در ریو بازی, قدیمی ترین فردی المپیک شنا قهرمان. “او به نظر می رسد بسیار فیزیکی مناسب در حال حاضر. او برای رفتن به مجبور به استفاده از ابزار در جعبه ابزار است که او می داند او است.”

Lochte نیز نیاز به پیدا کردن حق باز کردن. او می گوید که او آموزش در راه است که خواهد او آماده شدن برای خسته کننده برنامه او پنجه در 2012 بازی که شامل 200 بازگشت 200 و 200 و 400 فرد medleys. او نازکن زمانی که او خواسته است که حوادث او را در واقع به دنبال در محاکمات اما 200 IM ممکن است بهترین شات خود را.

تعقیب کالیش در زمان برنز در این رویداد در سال گذشته قهرمانی جهان, اما بسیاری از اطراف استخر عرشه احساس Lochte می گرفتن یکی از دو 200 IM نقاط در محاکمات است. او بعد از همه, دارنده رکورد جهانی در 200 IM و medaled در این رویداد سه بار در بازی های المپیک است. Lochte همچنین می تواند یک نامزد برای هر دو آزاد رله.

در حال حاضر او احساس می کند مانند ذهن او حق است و او به سختی از سه ماه بیشتر به طور کامل آماده سازی بدن خود را. اگر آن همه با هم می آید, او مطابقت فلپس و تورس با یک پنجم المپیک ظاهر.

“من احساس می کنم مثل بار بی ربط هستند برای من در حال حاضر,” او گفت:. “این بار مهم نیست در مسابقات المپیک یا بازی های المپیک است. آن را در مورد مسابقه. آن را در مورد قرار دادن دست خود را بر روی دیوار. این چیزی است که من متمرکز شده است.”

بیشتر بازی های المپیک پوشش:

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de