روسیه دولت-حمایت رسانه ای با استفاده از همه گیر به چرخش ضد غربی views. آنها به تنهایی نیست.

آناتولی Maltsev سازمان حفاظت محیط زیست-EFE/شاتر

یک زن در سن پترزبورگ ساعت ولادیمیر پوتین رئیس جمهور روسیه را یک آدرس به این کشور در مارس 2.

مسکو — پس از یک نظامی روسیه مشروط با تجهیزات پزشکی وارد رم در ماه گذشته کرملین به زبان انگلیسی رسانه های RT و Sputnik یافت تصویری طلا.

آنها برجسته یک مرد ایتالیایی جایگزین کردن یک E. U. پرچم با یک deriding چگونه ایتالیا شرکای اروپایی “شکست خورده” به ارائه کمک به coronavirus زده کشور در حالی که روسیه “پر شده است.”

اما زمانی که سوال مطرح شد در مورد روسیه کمک های دولتی رسانه ها رفت و در موضع دفاعی است.

روزنامه ایتالیایی La Stampa گزارش داد که حدود 80 درصد از منابع بودند “بی فایده” با استناد به سیاسی در سطح بالا به منابع. RT به نام داستان “ناشکری” و “پاره یک صفحه مستقیما از رسانه های ایالات متحده را ‘Russiagate’ راهکار است.”

یکی دیگر از RT عنوان خوانده شده “چگونه دروغ واقعا کار می کند: فعالان مرتبط با pro-ناتو فکر می کنم تانک لام روسی covid-19 کمک به ایتالیا.”

به عنوان رمان coronavirus همه گیر را مجبور کرده است تا مردم در سراسر جهان به ماندن در داخل و صرف زمان بیشتری را اسکن اخبار — دولت-حمایت رسانه ها تلاش کرده اند به آن چرخش را به نفع خود با توجه به آکسفورد اینترنتی موسسه گزارش.

[نقشه برداری در سراسر جهان گسترش coronavirus]

مطالعه — که تجزیه و تحلیل coronavirus-اخبار مرتبط از دولت حمایت انگلیسی-زبان رسانه ها در روسیه و چین و ایران و ترکیه و برخی از تم های مشترک است که پتانسیل ابر و پیچیده جهانی تلاش ها برای مقابله با این بیماری همه گیر.

در میان آنها: به تصویر کشیدن پاسخ توسط دیگران به این بیماری همه گیر به عنوان “بی کفایت” هل دادن تئوری های توطئه در مورد ریشه های covid-19 بیماری ناشی از رمان coronavirus و موقعیت کشور خود را به عنوان یک رهبر جهانی در مبارزه با ویروس.

برخی از روایات به دور از محدود به رسانه ها در این چهار کشور است.

Andy Wong

AP

یک غول صفحه نمایش تلویزیون در پکن پخش اخبار از رئیس جمهور چین صحبت به پزشکی کارگران در Huoshenshan بیمارستان در ووهان در مارس 10.

فاکس نیوز فراوان را فراهم کرده است پلت فرم برای رئیس جمهور مغلوب ساختن پیشی جستن از شعار هیدروکسی کلروکین به عنوان یک coronavirus درمان با وجود هیچ اجماع از کارشناسان بهداشت و درمان در اثربخشی دارو. در برزیل, رئیس جمهور Jair Bolsonaro توصیف کرده است شیوع این بیماری به عنوان یک “فانتزی” و “کمی آنفولانزا” و توییتر حتی حذف دو نفر از توییت خود برای گسترش اطلاعات غلط در مورد کوروناویروس.

فیلیپ M. Howard, مدیر آکسفورد اینترنتی موسسه گفت که انتقاد از سازمان بهداشت جهانی نیز شایع در محتوای این گزارش مورد مطالعه — چیزی شده است که باعث تقویت مغلوب ساختن پیشی جستن حملات خود در سازمان ملل و آژانس در روزهای اخیر.

اگر شما می توانید برخی از سرفصل های که کمی بر-baity و وانمود به شما با دادن حقیقت و یا به دنبال در زیر هود یا افشای برخی از توطئه پس از آن اگر شما در حال حاضر در اواخر شب در تلاش برای کشف کردن آنچه در آن تیتر شما از طریق کلیک بر روی” هوارد گفت.

[به روز رسانی های زنده: آمریکا می گذرد ایتالیا برای بسیاری از coronavirus مرگ و میر]

در نظر گرفته شده برای مخاطبان فارسی زبان رسانه ها در چین و ترکیه و ایران و روسیه است که این کشور در خارج به عنوان “افرادی که تئوری های توطئه در غرب” هوارد گفت. اکثر مطالب سنگین سیاسی چرخش به جای آشکار نهفته است.

در طول یک Wilson مرکز آنلاین تصویری, پنل, نینا Jankowicz که مطالعات دروغ در اتاق فکر گفت که موفق ترین تبلیغاتی است که ریشه در “عاطفی حقیقت” است و فقدان دانش در مورد کوروناویروس چیزی است که ساخته شده آن را حاصلخيز است.

ما در حال صحبت کردن در مورد تقلبی,” او گفت:. “ما در حال صحبت کردن در مورد چیزهایی که بسیار واقعی به مردم است. و این چیزی است که تساوی آنها و دخالت در آنها را.

دولت چین حمایت رسانه ها تا حد زیادی متمرکز بر فاصله گرفتن این کشور از coronavirus ریشه.

یک داستان از چین جهانی شبکه های تلویزیونی با ذکر یک نقل قول از یک پزشک ایتالیایی که NPR گفت که این ویروس ممکن است در گردش خون در برخی از افراد مسن ایتالیایی ها به عنوان دور برگشت به عنوان نوامبر قبل از اخبار از شیوع در چین است. چین جهانی شبکه های تلویزیونی و سپس با استفاده از بیانیه ای که به استدلال می کنند که این ویروس می توانست از “کشور چین, ایالات متحده, ایتالیا یا هر جای دیگری.”

“سوال این است که یک راه برای قرار دادن شک” هوارد گفت.

ایران در خبرگزاری مهر و پرس تحت فشار قرار دادند تئوری های توطئه که این ویروس ایجاد شده توسط ایالات متحده آمریکا است که فلج اقتصاد ایران با تحریم. روسی و ترکی رسانه ها تا حد زیادی دور مانده از تئوری های توطئه اما به جای آن به دنبال تقویت ظاهر خود را از کشورهای پاسخ به این coronavirus با نقد و چه دولت های غربی باید آن را به کار گرفته.

کرملین حمایت رسانه ها تاکید کرد روسیه ارائه تجهیزات پزشکی به ایتالیا و ایالات متحده و کشورهای دیگر است. و هر گونه شک و تردید خارج از کمک شد و سپس در ایران به عنوان ضد روسیه شدند.

“RT, Sputnik و کرملین رسانه های برجسته, عمومی, ترس, کمبود غربی لوازم پزشکی و گسترش سردرگمی با دروغ در حالی که به طور گسترده ای به اطلاع عموم می رساند که روسیه و سیستم خود را از دولت قادر به ارائه به فوریت نیاز به کمک های انسان دوستانه به آمریکا و ایتالیا و اسپانیا — با وجود این غرب خصومت و تحریم” گفت: Heather A. Conley, مدیر اروپا برنامه در مرکز مطالعات استراتژیک و بین المللی.

“به عبارت دیگر” او افزود: “روسیه باید به عنوان یک هژمون خیرخواه.”

ادامه مطلب

کرملین بدنام است برای جهانی دخالت آنلاین. اما کنترل فضای مجازی در خانه بوده است و سختتر است.

چین تحقیقی روزنامه نگاران ارائه مملو نگاه اجمالی پشت پکن coronavirus تبلیغات

چرا شیوع بیماری مانند coronavirus گسترش نمایی و چگونه به “صاف منحنی”

امروز پوشش از پست خبرنگاران در سراسر جهان

مانند واشنگتن پست جهان در Facebook و اقامت به روز شده در اخبار خارجی

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im