روسیه و حزب حاکم پیشنهاد مسیر برای پوتین برای باقی ماندن در قدرت

Evgenia Novozhenina ایسنا

آدم Delimkhanov و اعضای دیگر روسیه مجلس همچنین به عنوان شناخته شده دومای دولتی شرکت در یک جلسه در نظر گرفتن تغییر قانون اساسی پیشنهاد شده توسط رئیس جمهور ولادیمیر پوتین در مسکو در مارس 10 سال 2020 است.

مسکو — روسیه حزب حاکم ارائه یک مسیر سه شنبه ولادیمیر پوتین رئیس جمهور برای باقی ماندن در قدرت برای اضافی 12 سال پس از زمان منقضی می شود در 2024, پیشنهاد یک اصلاح است که تنظیم مجدد ریاست جمهوری در نظر.

این طرح توسط روسیه و ایالات حزب بخشی از جارو بازنویسی روسیه اساسی است که بسیاری را دیدم که راه را برای پوتین برای حفظ کنترل از روسیه به خوبی به دهه آینده.

مدت-در حد پیشنهاد بود ملاقات با تشویق زمانی که معرفی شد توسط معاون دوما Valentina Tereshkova محبوب در سراسر کشور به عنوان اولین زن در فضا است. این طرح را تنظیم مجدد زمان دوره محدودیت به صفر معنی پوتین می تواند در اجرای دو بار بیشتر برای ریاست جمهوری.

“پیشنهاد من این است که ما یا لغو محدودیت در تعداد از این شرایط و یا نشان می دهد در یک ماده از این لایحه که رئيس جمهور وقت درست مانند هر شهروند دیگر حق اجرا برای رئیس جمهور پس از به روز رسانی اساسی طول می کشد تا اثر” Tereshkova گفت.

Evgenia Novozhenina

ایسنا

Valentina Tereshkova عضو روسیه مجلس همچنین به عنوان شناخته شده دوما ارائه یک سخنرانی در یک جلسه در نظر گرفتن تغییر قانون اساسی پیشنهاد شده توسط رئیس جمهور ولادیمیر پوتین در مسکو در مارس 10 سال 2020 است.

مجلس پس از آن موکول به مدت 90 دقیقه به تلفن پوتین و درخواست افکار خود را. که او را وادار به نادر در فرد ظاهر.

پوتین 67 بوده است در قدرت برای 20 سال است. او برای اولین بار پیشنهاد متعدد قانون اساسی تغییرات در ژانویه آدرس به مجلس و یکی از اصلاحات او پیشنهاد شده بود محدود ریاست جمهوری نظر به دو.

Tereshkova پیشنهاد می آید یک روز پس از ارزش روبل روسیه کاهش یافت و به پایین ترین سطح در بیش از چهار سال در پاسخ به یک کاهش چشمگیر در قیمت نفت پس از فروپاشی روسیه توافق نامه همکاری با سازمان کشورهای صادر کننده نفت.

ادامه مطلب

امروز پوشش از پست خبرنگاران در سراسر جهان

مانند واشنگتن پست جهان در Facebook و اقامت به روز شده در اخبار خارجی

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>