روسیه قطب شمال زمستان است که در حال حاضر از دست رفته خود را با بزرگترین طرفداران: گردشگران چینی

لو Fedoseyev Tass/گتی ایماژ

چینی توریستی نشسته در خارج از شیشه کلبه اسکیموها Jan. 31 در شفق قطبی ایجاد اردوگاه در تریبرکا در روسیه قطب شمال ساحل. بازدید کنندگان چینی حساب برای نزدیک به 30 درصد از روسیه کل گردشگری.

مسکو — به عنوان گردشگران چینی به طور فزاینده ای رنگی به روسیه در قطب شمال در زمستان مردم محلی شروع به ترویج یک چینی افسانه در مورد شفق شمالی: حاملگی یک کودک در زیر آنها را به ارمغان بیاورد و اولاد و ثروت خوب است.

حتی بیشتر گردشگران چینی آمد. و روس ها شد بیش از خوشحال به تهیه کردن به خواسته های خود را — عاشقانه, ماجراجویی — در ازای اقتصادی افزایش برای برخی از روسیه تلاش بیشتر مناطق.

در حال حاضر کمتر از شفق شمالی نوزادان و گردشگری رکود روسیه, Far North, به احتمال زیاد در میان بسیاری از جهانی اثرات موج دار شدن از شیوع کروناویروس.

این کشور به طور موقت ممنوعیت ورود برای تقریبا تمام چینی — گردشگران و کارگران و دانشجویان و خصوصی مسافران آغاز شده و پنج شنبه. اما اندازه گیری شده است مورد سوال از سوی برخی از منتقدان به عنوان بیش از حد افراطی به خصوص با توجه به فقط دو مورد از این بیماری اعلام شده است در روسیه است. هر دو گروه از بیماران باید پس از بهبود.

بازدید کنندگان چینی حساب برای نزدیک به 30 درصد از روسیه کل گردشگری با توجه به جهانی بدون مرز انجمن سفر.

تور اپراتورها انتظار ضرر و زیان حدود 43.7 میلیون دلار برای ژانویه و فوریه و ترس است که می تواند به صعود به بیش از $468 میلیون اگر این ممنوعیت برداشته نمی, تا, تابستان, انجمن اپراتورهای تور روسیه گفت: آژانس خبری اینترفاکس. این گروه مدیر گفته است که در نظر دارد برای درخواست غرامت از دولت است.

[دیدگاه: گذشته شیوع اثبات سفر بانک یک اشتباه]

روسیه بسته تمام آن از 2600 مایل مرز با چین سه هفته پیش.

لو Fedoseyev

Tass/گتی ایماژ

چینی توریستی نشسته توسط دریای بارنتز در روسیه قطب شمال ساحل. این کشور به طور موقت ممنوعیت ورود برای تقریبا تمام چینی آغاز شده و پنج شنبه در میان شیوع کروناویروس.

“تنها چیزی که می تواند به مسلم است که همه اقدامات لازم صورت گرفته برای جلوگیری از coronavirus از وارد شدن به کشور ما و در اطراف” سخنگوی ریاست جمهوری روسیه دیمیتری Peskov گفت.

نیز وجود دارد که احتمالا سیاست در بازی.

“دولت است که پاسخگویی به تقاضای مردمی برای مقابله با این تهدید می خواهد به نشان می دهد که آن را در حال حرکت جلوتر از منحنی گفت:” الکساندر Gabuev صندلی از کشور روسیه در آسیا-اقیانوسیه برنامه در کارنگی مسکو ، “این هم یک راه برای مهار افزایش Sinophobia در میان برخی از جیب مردم روسیه.”

[دیدگاه: آن زمان برای مذاکرات با رویکرد به کروناویروس]

روابط بین چین و روسیه گرم در سال های اخیر — رئیس جمهور چین توصیف رهبر روسیه به عنوان خود را “بهترین دوست” در سال گذشته — و پوتین علنا ستایش چین “قاطع و شدید” اقدامات برای مبارزه با ویروس.

Gabuev گفت که او انتظار ندارد هر دراز مدت سویه بین مسکو و پکن به دلیل ممنوعیت.

“کرملین درک ارزش نمادین و حساسیت این موضوع به پکن و یازدهم شخصا” Gabuev گفت. “در همان زمان رهبری چین را درک عملی نیاز از روسیه برای محافظت از جمعیت آن است.”

اگر چه مسکو و سنت پترزبورگ باقی می ماند مقصدهای برتر در روسیه برای گردشگران چینی قطب شمال بندر مورمانسک در افزایش محبوبیت.

لو Fedoseyev

Tass/گتی ایماژ

یک تور جهانی با ایران-صفحه icebreaker کشتی در مورمانسک اطلاعات و منوهای موجود در چینی.

آن است که یک جایگزین ارزان تر برای دیدن شفق شمالی در کشورهای اسکاندیناوی و یک تور جهانی با ایران-صفحه icebreaker کشتی اطلاعات و منوهای موجود در چینی.

[ژاپن coronavirus پاسخ در کشتی کروز ‘کاملا ناکافی’ می گوید: متخصص سلامت]

در این منطقه بازدید کنندگان چینی. مورمانسک دیدم فقط 4,000 گردشگران چینی در سال 2016 شد در حدود 20,000 فقط در سال گذشته با توجه به آنا Sibirkina که سران جهان بدون مرز چین برنامه دوستانه.

او اعتبار چینی شفق اسطوره برای دست انداز.

“شما می بینید بسیاری از افراد جوان و زوج های جوان از آمدن به مورمانسک فقط برای این که” Sibirkina گفت.

اولگ Terebenin مدیر تور VisitMurmansk گفت که او شخصا نمی کند انتشار اسطوره اما “هر باور است که به ارمغان می آورد فروش, چرا که نه؟”

قبل از coronavirus شیوع مورمانسک نبود مجهز به جای همه بازدید کننده های جدید Sibirkina گفت: اما در حال حاضر ناگهانی خشکسالی صدمه زدن به کسب و کار.

Terebenin تخمین زده می شود که 20 درصد از کسب و کار خود را می آید از گردشگران چینی است.

کروناویروس “تأثیر عمده ای بر ما,” او گفت:. “این بسیار غم انگیز است. … اما این نمی تواند برای مدت طولانی. امروز ما چینی همکاران ما فرستاده بسیار شاد نامه ای که آنها امیدوار است که چین را به سفر در سراسر جهان دوباره به زودی.”

ادامه مطلب

نقشه برداری از گسترش این کروناویروس جدید

چین اخراج سه وال استریت ژورنال خبرنگاران بیش از نظر مقاله نوشته شده توسط دانشگاهی

بزرگترین سوال در مورد جدید کروناویروس و آنچه ما می دانیم تا کنون

امروز پوشش از پست خبرنگاران در سراسر جهان

مانند واشنگتن پست جهان در Facebook و اقامت به روز شده در اخبار خارجی

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>