روسیه آژانس ضد دوپینگ

یوری Ganus سر از روسیه آژانس ضد دوپینگ کرده بود این آثار هنری برای سفارش تقویم و مواد تبلیغاتی به عنوان بخشی از چشم انداز خود را از تیم خود را پاکسازی یک مسیر برای کشور را تمیز ورزشکاران با شکستن از طریق سال تحمل به دوپینگ.

مسکو — یک پوستر در روسیه ضد دوپینگ رئیس یوری Ganus نشان می دهد که درشت کشتی شخم از طریق ضخامت دال از یخ تحت خشونت آتشین در آسمان است. ورزشکاران برگزاری غنائم بالا دنبال رگ.

Ganus سفارش تصویر به عنوان یک نوع از بیانیه ماموریت.

“ما در حال شکستن بسیاری از سال یخ تحمل به دوپینگ. ما در حال پاکسازی جاده برای پاک کردن, ورزشکاران,” او توضیح داد. “ما در حال کار زیر آتش از دو طرف متفاوت است.”

به عنوان رئیس روسیه آژانس ضد دوپینگ (RUSADA), Ganus در مرکز روسیه سال رسوایی بیش از حمایت دولت دوپینگ است که منجر به این کشور و ممنوعیت از تابستان امسال در توکیو بازی های المپیک و سایر مسابقات بین المللی به مدت چهار سال — از جمله بازی های زمستانی 2022 در پکن.

Ganus نیز به تنهایی می ایستد میان روسیه ضد دوپینگ مقامات خواستار تعمیرات اساسی روسیه ورزش نظارت.

کشور های ورزشی رهبری را رد کرده است دستکاری یک پایگاه داده از آن ورزشکاران مخدر-نتایج آزمون از مسکو ضد دوپینگ آزمایشگاه. اما Ganus است گستاخی اظهار داشت که روسیه مقامات در تلاش برای گمراه کردن محققان از سازمان جهانی مبارزه با دوپینگ (WADA) به ناظر گروه بین المللی ورزشی است. WADA تحمیل چهار سال ممنوعیت روسیه در ماه دسامبر.

[Washington Capitals ستاره در روسیه المپیک بان کی مون: “این خبر غم انگیز’]

]در یک کشور دیگر ممکن است او را مورد ستایش قرار داد به عنوان یک حقیقت گوی. اما عمومی مخالفت نادر است و دلسرد در روسیه از ولادیمیر پوتین رئیس جمهور. آن را نیز می توانید هم بزنید نگرانی از احتمال اقدامات تلافی جویانه.

خلاف کاران گریگوری Rodchenkov مدیر سابق مسکو در مبارزه با دوپینگ آزمایشگاه فرار کرد روسیه در سال 2015 است و در ایالات متحده برنامه حفاظت از شهود.

Ganus گفت او شده است در پایان دریافت تهدید به مرگ.

“من آشفته در مورد آن” Ganus گفت. “هنگامی که کسی سعی در [فشار] من گفت:” من کاری برای منافع ملی. که منافع شما کار کنید؟’ “

IREK DOROZANSKI

خبرگزاری فرانسه/گتی ایماژ

Ganus حضور در یک کنفرانس سازمان جهانی مبارزه با دوپینگ در کاتوویتس, لهستان, on Nov. 7.

55 سال Ganus نمی کند در نظر بگیرید این کار اما “ماموریت” برای حفظ شهرت فدراسیون دو و میدانی برای نسل های آینده است.

خارج از بازی هندبال به عنوان یک پسر سابقه و هدف خود را کسب و کار بیشتر از ورزش است.

او مورد مطالعه قرار مهندسی دریایی, الهام برای کشتی یخشکن کشتی استعاره او تبدیل به یک پوستر. اما Ganus مضطرب بود که دوپینگ جنجال نگه داشته و روسیه از شرکت در تابستان 2016 پارالمپیک یک شور و شوق خاص خود را. که چه چیزی او را وادار به درخواست برای این پست از RUSADA مدیر کل.

[روسیه ممنوع از سال 2020 توکیو المپیک و 2022 پکن بازی]

روسیه ممنوع شد, از بازی های المپیک زمستانی 2018 در PyeongChang کره جنوبی برای آن دوپینگ حماسه. ورزشکاران تلقی پاک رقابت تحت خنثی پرچم به عنوان آنها را در توکیو در این تابستان. WADA در روسیه ارائه یک راه برای بازگشت اما یک بیماری تبدیل شد بیش از یک پایگاه داده از آن پیر مسکو آزمایشگاه. WADA محققان بعد گفت: داده های ناسازگار بود از خلاف کاران را کپی آنها دریافت کرد در سال 2017.

Ganus ادعای او ندارد, نقش در fudging داده اما او گفت که “بسیاری از, بسیاری از, چند بار فکر کردم” چرا روسیه ممکن است آن را انجام داده. شاید او گفت: آن را برای محافظت از نتایج از 2014 بازی های المپیک سوچی دیدم که این کشور پیروزی 29 مدال تساوی برای هر شرکت کننده.

حسن نیت ارائه میدهد از روسیه آژانس ضد دوپینگ

Ganus تا به حال این اثر به سفارش برای تقویم و مواد تبلیغاتی به نماد RUSADA تلاش برای پاک کردن ورزش است.

در طی یک کنفرانس در کلرادو اسپرینگز در ماه اکتبر Ganus بستری در مصاحبه با نیویورک تایمز که پایگاه داده شده بود تغییر — دو هفته قبل از WADA کمیته حتی ملاقات به بحث در مورد به طور بالقوه levying مجازات شدیدتر علیه روسیه است.

Ganus گفت که در مدت کوتاهی پس از نظر او منتشر شد, او سابقه تماس از سیاستمداران روسیه او را متهم به تلاش برای درام شخصی برخی از تبلیغات.

او را رد کرد که مفهوم و گفت که پس از داخلی خود را یادداشت مورد جایگزینی ارشد این کشور از سران و رد خود را “ضد روش” نادیده گرفته شده بود و او امیدوار به جلب توجه خود را از طریق رسانه ها. او گفت: او در لیست سیاه از روسیه از تلویزیون دولتی.

“من درک می کنم که شامل منفی بزرگ در خودم” Ganus گفت. “من دریافت تماس زمانی که من در کلرادو اسپرینگز, ‘آیا شما می خواهید به بازگشت به روسیه؟’ چرا من حتی باید به فکر می کنم در مورد آن ؟ حقیقت این است که در کنار من است.”

برای رهبران روسیه, اما, ضد دوپینگ تحریم شده است برچسب به عنوان یک توطئه علیه کشور است. پوتین گفت: در ماه دسامبر است که این ممنوعیت این است که “عادلانه نیست” و “تلاش برای خلاص شدن از رقابت.” نخست وزیر دیمیتری مدودف گفت که WADA تصمیم “یکی فکر می کنم که این فقط یک ادامه آن ضد روسی هیستری تبدیل شده است که مزمن است.”

[روسیه تماس های المپیک بان کی مون ‘ضد روسیه هیستری” و با انگیزه های سیاسی]

RUSADA است به دادگاه تجدید نظر به چهار سال ممنوعیت به دادگاه داوری برای ورزش است. Ganus گفت: مخالفت با درخواست تجدید نظر اما شد خواهد تا او متصل توجه داشته باشید شخصی اعتراض با آن است. یک تصمیم است که انتظار می رود تا پایان ماه مارس است.

اما اعتماد در روسیه سران اتحاد فرسایش به این نکته که جامعه بین المللی است که با احتیاط از Ganus بیش از حد.

تراویس Tygart مدیر اجرایی ایالات متحده در آژانس ضد دوپینگ گفت که او “محبت” اشاره به Ganus به عنوان “فانتزی خرس” اشاره به cyberespionage که هک کمیته ملی حزب دموکرات در سال 2016.

“از یک طرف شما واقعا می خواهید به حمایت از او و در آغوش او برای برخی از مواضع او را گرفته” Tygart گفت. “در سمت تلنگر, شما می خواهید به بسیار محتاط است که قدرت است که او در گزارش به عنوان شما در حال استقبال از او نیست رسیدن در جیب عقب خود را و سرقت کیف پول خود را.”

Tygart که خواستار مجازات سنگین تری برای دوپینگ جرائم در گذشته نگران است که روسیه ممکن است اجازه می دهد Ganus به صحبت کردن به انگیزه های مختلف. این اجازه می دهد روسیه به استدلال می کنند که RUSADA هیچ کنترلی بر وزارت ورزش. که می شود به یک حقوقی سوال که آیا بین المللی ضد حال انجام آژانس می تواند نگه دارید RUSADA مسئول اقدامات دولت.

Ganus گفت که او نمی خواهد شرکت در دادگاه داوری ورزش درخواست تجدید نظر.

“اگر او صحبت کردن در حقیقت به قدرت ما نگران ایمنی خود” Tygart گفت.

Ganus گفت: تهدید به مرگ را متوقف کرده اند و آن را “نه به نفع روسیه به یک مشکل” برای او.

او در دو سال به علاوه در کار او لغو 90 درصد از RUSADA کارکنان و امن کمی بیشتر استقلال با گرفتن بودجه از وزارت دارایی به جای وزارت ورزش. دفتر راهرو اندود شده با یادداشت های دست نویس از دیگر ضد دوپینگ سازمان در سراسر جهان تشویق Ganus و روسیه ورزشکاران به مبارزه برای پاک کردن رقابت است.

همراه با اولین کشتی یخ شکن پوستر با قرار دادن یکی دیگر از نقاشی با آینه تقسیم دو طرف “خوب” با ورزشکاران برگزاری هوا پرچم روسیه در مقابل “بد” با شیطانی به دنبال موجودات با مدال در اطراف گردن خود را.

“نگاهی به خودتان در آینه از ارزش های انسانی” می خواند. “تصمیم بگیرید که به سمت شما در آن هستید.”

به عنوان وفاداری خود را به روسیه شده است مورد سوال توسط روسها او در پاسخ با آبراهام لینکلن نقل قول — که “true میهن پرستی بهتر است از این نوع اشتباه از تقوا است.”

“میهن پرستی است نه وفاداری به مقامات” Ganus گفت. “این وفاداری به رئیس جمهور آن را وفاداری به کشور است.”

ادامه مطلب

WADA نگرانی با ایالات متحده در مبارزه با دوپینگ قانونی که به دنبال پاک کردن, ورزش,

روسیه دولت بازرسی و نگهداری به عنوان پوتین به نظر می رسد برای سیمان تاثیر پس از انتخابات ریاست جمهوری

توکیو المپیک برگزار نگاه نگرانی به عنوان coronavirus پدیده بازی

امروز پوشش از پست خبرنگاران در سراسر جهان

مانند واشنگتن پست جهان در Facebook و اقامت به روز شده در اخبار خارجی

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im