روسی, غول نفتی نیش ترمزی میزند از ونزوئلا

مسکو — روسیه تحت کنترل دولت غول نفتی روس نفت روز شنبه اعلام کرد که آن را متوقف کرده بود عملیات در ونزوئلا و فروش دارایی های خود را به یک شرکت متعلق به دولت روسیه در لرزش تا از یک کلید اقتصادی تاسیسات برای بحرانزده جمهور ونزوئلا نیکولاس مادورو.

روس نفت روسیه بزرگترین تولید کننده نفت گرفته بود بیش از یک افزایش سهم نفت ونزوئلا صنعت و رسید سود از صادرات آن نفت خام propping تا مادورو رژیم در این فرآیند است.

اما معلوم نیست که آیا این حرکت را تغییر دهید روسیه در رابطه با Maduro, و یا اینکه آیا آن را به مبلغ تلاش برای طفره رفتن از تحریم های ایالات متحده و ارام کردن ترس از روس نفت را به سرمایه گذاران خارجی است.

در ماه فوریه مغلوب ساختن پیشی جستن دولت اعلام کرد تحریم ها علیه تجارت و بازاریابی بازوی روس نفت, اما نه پدر و مادر, شرکت روس نفت نفت است. دو هفته پیش وزارت خزانه داری لیست سیاه TNK تجارت بین المللی, سوئیس-بر اساس واحد روس نفت, ramping تا آن فشار مبارزات انتخاباتی در نفت روسیه روابط با ونزوئلا است.

[جعلی خارج شده و موارد Dom Pérignon: در داخل سوسیالیست ونزوئلا را در آغوش از بازار آزاد]

روس نفت را رئیس ایگور Sechin یک متحد نزدیک ولادیمیر پوتین رئیس جمهور روسیه است و به طور مستقیم تحت نظارت این شرکت در ونزوئلا ، هر دو روس نفت و Sechin نیز محدود تحت تحریم های ایالات متحده مرتبط با درباره اقدامات روسیه در اوکراین از جمله الحاق کریمه به روسیه در سال 2014.

شرکت های جهانی از جمله فشار خون و قطر سرمایه گذاری اقتدار خود قابل توجه سهام اقلیت در روس نفت که گفت این بود که فروش آن ونزوئلا عملیات به “محافظت از سهامداران آن است.

“ما برای محافظت سهامداران منافع و تصمیم گیری مطابق با وظیفه ما به ما سهامداران” روس نفت سخنگوی میخائیل Leontyev گفت: آژانس خبری اینترفاکس روز شنبه.

ونزوئلا وزارت ارتباطات نیست پاسخ به یک درخواست برای نظر.

روس نفت گفت: آن را به فروش به یک شرکت کاملا متعلق به دولت روسیه است. فروش شامل چه شده است آن را امضا مشارکت در ونزوئلا — Petromonagas — و همچنین عملیات کوچکتر از جمله Petroperija, Boqueron, Petromiranda, Petrovictoria, نفت, زمینه, خدمات, شرکت های تجاری و عملیات تجاری.

این شرکت اضافه شده است که این امر می تواند دریافت یک راه حل پرداخت ارزش 9.6 درصد سهم روس نفت حقوق صاحبان سهام سرمایه خواهد شد که توسط یک شرکت تابعه. تحلیلگران قرار می گیرد ارزش این قرارداد در 4 میلیارد دلار.

[در ایالات متحده تحریم نفتی در Venzuela, روسیه یک برنده روشن]

این حرکت به عنوان ونزوئلا صنعت نفت سقوط برای سال رفته به تکمیل meltdown با تولید در حال سقوط به کمتر از 500 ، 000 بشکه در روز رسید که پایین ترین سطح تولید از سال 1940. در میان رکود اقتصادی جهانی از coronavirus همه گیر قیمت برای برخی از ونزوئلا نفت تضعیف شده.

روس نفت برای ماه شده بود کمک ونزوئلا به اطراف تحریم های ایالات متحده در ونزوئلا نفت در بخش حمل و نقل حدود 80 درصد از تولید نفت و درآمد برآورد ثروت باد آورده از 120 میلیون دلار در ماه است.

در ماه فوریه پس از دولت ایالات متحده سیلی تحریم ها بر روس نفت تجاری arm شرکت شروع به عقب نشینی آن محموله نفت ونزوئلا.

ونزوئلا در هفته های اخیر است به جای تکیه بر نفت-برای-مواد غذایی مقابله با مکزیک شرکت در حالی که فروش بخش عمده ای از آن باقی مانده خروجی به هند است. تحت ایالات متحده فشار, اما, هندی شرکتها اعتماد صنایع و Nayara انرژی در حال برنامه ریزی برای باد کردن خرید نفت ونزوئلا در ماه آوریل آژانس خبری رویترز در گزارش ماه گذشته.

“این نشان می دهد که اثر تحریم گفت: Russ Dallen یک شریک مدیریت در کاراکاس پایتخت بازارهای مالی و شرکت مشاوره است که آهنگ ونزوئلا نفت است. “روس نفت نیاز به پیدا کردن یک راه است.”

خرید اینترنتی برای ایرانیان از روس نفت فروش در حال حاضر کارشناسان می گویند بستگی به نیت جدید روسیه-دولت خریدار. باید آن را کنار گذاشتن و یا فروش خارج از ونزوئلا سرمایه گذاری حرکت خواهد نیش مادورو دولت در زمانی که در آن است رو به یک همگرایی از بحران.

روز پنجشنبه ایالات متحده تحت تعقیب مادورو و بیش از یک دوجین کنونی و سابق ونزوئلا مقامات دولتی در narcoterrorism اتهامات ارائه 15 میلیون دلار پاداش برای اطلاعاتی که منجر به دیکتاتوری رهبر بازداشت و محکومیت.

اگرچه ونزوئلا دارای بزرگترین در جهان اثبات شده ذخایر نفت آن ظرفیت پالایش است نسبتا, حداقل و به طور فزاینده ای حاد کمبود گاز منجر به خطوط گسترده در کاراکاس پایتخت.

علاوه بر ونزوئلا در تلاش است برای مقابله با این بیماری همه گیر کوروناویروس در میان گسترده فقر و شکست در آب و شبکه های قدرت و شکسته بيمارستان.

اما روس نفت فروش نیز می تواند دلالت مسکو تصمیم به کوشش علاقه خود را در ونزوئلا از طریق جدید تماما متعلق به دولت روسیه شرکت است.

“همه چیز بستگی دارد به آنچه که صاحبان جدید روسیه با انجام این کار” Dallen گفت.

Faiola گزارش از میامی. آنا Herrero در کاراکاس کمک به این گزارش.

ادامه مطلب

مغلوب ساختن پیشی جستن دولت اهداف شرکت روسی به اتهام کمک به ونزوئلا صادرات نفت

ایالات متحده indicts ونزوئلا مادورو در narcoterrorism اتهامات ارائه می دهد 15 میلیون دلار پاداش برای دستگیری

امروز پوشش از پست خبرنگاران در سراسر جهان

مانند واشنگتن پست جهان در Facebook و اقامت به روز شده در اخبار خارجی

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>