Dimitar Dilkoff خبرگزاری فرانسه/گتی ایماژ

پزشکی کارگر در بخش مراقبت های ویژه مسکو K+31 بیمارستان خصوصی که تغییر به طور کامل به درمان coronavirus بیماران در روز دوشنبه.

مسکو — هنگامی که یک مراقبت های ویژه دکتر صحبت کرد در ماه گذشته در مورد عدم دنده محافظ و هواکش او را احضار توسط پلیس و تهدید به اتهامات عنوان شده برای گسترش “خبر جعلی” یک جرم است که حمل تا پنج سال در زندان است.

روسیه سلسله مراتب ترس — از رئیس جمهور را به سر پزشکان در بیمارستان ها — به نظر می رسد افزایش ارعاب در برابر هر کسی که صحبت کردن در مورد کمبود و عفونت در بهداشت و درمان-مراقبت از صفوف به عنوان بیماری همه گیر کوروناویروس گسترش در سراسر کشور است.

“هر کس از ترس سر دکتر گفت:” ICU دکتر صحبت کرد که به شرط ناشناس ماندن را از نگرانی برای ساخت وضعیت او بدتر است. “یک پزشک در یکی از بیمارستان های منطقه مانند تزار. این نادر است که پزشکان صحبت کردن.”

“من تحت فشار از همه طرف,” او اضافه شده است. “این افتضاح است. ما چنین سانسور نمی توانیم هر چیزی را آشکارا.”

اتهاماتی که مقامات روسیه در حال پوشش انتقادی حقایق — مانند عفونت نرخ برای مراقبت های بهداشتی کارگران — آخرین نمونه از چگونه نیاز برای حقایق در مبارزه با این بیماری همه گیر می تواند اغلب در برخورد با استبدادی کنترل.

برای مقامات منطقه ای و بیمارستان کارفرمایان در روسیه پاسخ انعکاسی است برای پنهان کردن شکست خود را برای جلوگیری از جنجال و پتانسیل اخراج منتقدان می گویند. ادراک از پنهان کاری است و چیز ساییده شده بسیاری از روس ها در حال حاضر کم اعتماد از مقامات بهداشت و تردید خود را از اطلاعات رسمی در مورد این بحران است.

ماکسیم Shemetov

ایسنا

متخصصان پزشکی فشار یک برانکارد حمل ظاهری بدن کیسه خارج بیمارستان برای بیماران مبتلا به covid-19 در حومه مسکو در روز دوشنبه.

سردرگمی برای پوتین

آن را نیز می آید به عنوان رئیس جمهور روسیه ولادیمیر پوتین به دنبال افزایش مشروعیت خود را پس از فرار این دو دوره محدود در دفتر ریاست جمهوری. یک رای در سراسر کشور به طور بالقوه گسترش پوتین قانون تا 2030s تا به حال به تعویق افتاد به دلیل این بیماری همه گیر.

مقامات محلی و روسای بیمارستان شده پایین کمبود دنده محافظ حتی بیشتر پزشکان و پرستاران سقوط بیمار و روسیه اعزام انبوهی از تجهیزات به ایالات متحده, ایتالیا صربستان و کشورهای دیگر. روسیه عفونت رسیده تقریبا 58,000 موارد شنبه با 513 و میر گزارش شده.

یک مارس نظرسنجی مستقل نظر ناظر انتخابات Levada مرکز نشان داد که 59 درصد از روس ها ندارند و یا تنها تا حدودی اعتقاد اطلاعات رسمی در مورد این ویروس و 48 درصد را باور نمی سلامت سیستم آماده بود برای این بیماری همه گیر.

مقامات روسی را نه دقیق تعدادی از کارکنان پزشکی که آلوده بودند یا درگذشت covid-19 بیماری رمان coronavirus باعث می شود.

اما روسیه معاون نخست وزیر تاتیانا Golikova روز دوشنبه گفت که بسیاری از روسیه 285 فوق العاده-پخش نقاط داغ شد بیمارستان ها و درمانگاه ها.

رشد شده است قابل توجه است. در آوریل 10, آنا Popova سر از روسیه خدمات فدرال برای سلامت و حقوق مصرف کننده گفت که از 74 نقاط داغ, 41 بودند بیمارستان یا درمانگاه. او اذعان کرد که بالاترین درصد از عفونت در میان کارکنان پزشکی.

در اوکراین بسیاری از کارگران بهداشت و درمان نیز باید covid-19 اگر چه کیف ارائه می دهد اعداد: از 6,592 موارد گزارش شده توسط دوشنبه, 1,245 شد پرسنل پزشکی.

[کاخ سفید تصدیق به حرکت شبیه چمچه زنی تا لوازم پزشکی در سراسر جهان, عصبی, کانادا, آلمان]

در سن پترزبورگ Botkin یادبود بیمارستان برای بیماری های عفونی یک سوم از 405 مشکوک یا تایید covid-19 موارد پزشکی, کارکنان, دکتر سر دنیس گوسف رسانه های محلی گفت.

دیمیتری Lovetsky

AP

پزشکی کارگر در Botkin جداسازی در بیمارستان در سن پترزبورگ که در آن بیماران قرنطینه ماه گذشته.

پزشکان اتحادیه صحبت می کند

آناستازیا Vasilyeva عضو اتحاد پزشکان کوچک اما آوازی مستقل پزشکان اتحادیه تراز وسط قرار دارد با مخالفان فاش بسیاری از موارد از کارکنان پزشکی آلوده به دلیل عدم حفاظت مناسب.

او نامیده شده است در بازجویی های جنایی محققان و بازداشت شد یک شبه توسط پلیس در اوایل این ماه در یک سفر برای ارائه تجهیزات حفاظت شخصی و یا PPE به نووگورود منطقه بیمارستان در غرب روسیه است. او اتهامات عنوان شده علیه من می خواهم برای دیدن یک افسر پلیس است.

“بسیاری از پزشکان به هیچ چیز فقط یک یا دو فولاد مناسب و, که همه. ما در حال انجام بهترین های ما به ارائه کارکنان پزشکی پزشکان و پرستاران که بخواهید برای کمک به حفاظت از” او گفت:. “تنها دولت تداخل با ما کار می کنند.”

Vasilyeva هشدار داد در ژانویه نیاز به خرید تجهیزات برای آماده شدن برای این بیماری همه گیر “اما من را متهم به ایجاد وحشت و بی ثباتی در جامعه است. من بسیاری از تهدیدات پس از آن.”

در چند روز گذشته کارکنان در 146 بيمارستان تماس سازمان گزارش کمبود شدید و PPE و یا هیچ کدام. او نوشته یک گزارش از یک کارمند در مسکو وسیع Botkinskaya بیمارستان گزارش که 36 پزشکان بیمار با covid-19 به دلیل عدم PPE.

یوری Boiko یک امدادگر در نووگورود و یک عضو از اتحاد گفت: رسانه های محلی که او تا به حال برای خرید خود عینک و ماسک و تجهیزات دیگر محدود شد.

“البته ما هیچ ماسک. وجود دارد بدون عینک ایمنی. من نمی دانم چه مدیریت تفکر است. آیا ما احساس ترحم برای کارکنان ما?” او گفت:.

Vasilyeva گفت: روسیه فرستاده می شود مقدار زیادی از تجهیزات پزشکی به ایالات متحده و کمک به ایتالیا و صربستان و در جای دیگر “و اجازه دهید مردم ما می میرند.”

فرانسیسکا Volpi

خبرگزاری بلومبرگ

سربازان روسی بسته تجهیزات پس از ضد عفونی یک خانه سالمندان در Ponte San Pietro, ایتالیا, نزدیکی برگامو در اوایل این ماه.

یکی از آلوده آمبولانس کارگر tearfully فیلم برداری پاره و رنگ آمیزی ورق در بیمارستان در یک سری از خشمگین پست در توییتر در روز جمعه.

“من انتظار در خط در CT با بسیاری دیگر از بیماران که سرفه و ما همه با هم وجود دارد. و بسیاری از آنها تا به حال X-rays اثبات این است که آنها تا به حال ذات الریه,” او گفت:. “وجود دارد و پزشکان در کنار من برای مثال پزشکان از بیمارستان شماره 4 و آنها تشخیص داده شده بود با ذات الریه.

“ما در حال ارسال هواپیماهای ما در حال کمک به کشورهای دیگر! اما ما نمی تواند کمک کند خود ما پزشکان که درمان همه این افراد بیمار,” او گفت:.

[تهمت به نام روسیه coronavirus کمک به آمریکا بسیار خوب است.’ پوتین ممکن است استفاده از آن به عنوان یک تبلیغ کودتا.]

واشنگتن پست تماس Popova و سلامت وزیر آموزش و پرورش بارها و بارها با یک درخواست برای اعداد از آلوده کادر پزشکی تعداد کسانی که مرده بود و جزئیات در این شماره از قرنطینه بیمارستان. وزیر بهداشت گفت: اعداد و ارقام در دسترس نیست.

بیمارستان مهر و موم کردن

بسیاری از بیمارستان ها شده اند و مهر و موم کردن و قرنطینه.

یک کلینیک مسکو شد, توقیف برای ضد عفونی پس از covid-19 شیوع است که شامل رئیس و معاون.

اصلی بیمارستان در اوفا حدود 725 مایلی شرق مسکو با 1200 پزشکی کارکنان و کارگران و بیماران مهر و موم شده بود بعد از 170 کارکنان و بیماران آزمایش مثبت است.

کومی جمهوری از راه دور منطقه شمال با پراکنده شدن جمعیت به ضرب گلوله به توان دوم-بدترین covid-19 منطقه در کشور سرانه پس از شیوع آغاز شد که در یکی از بیمارستان و گسترش خود را به دیگری. حداقل دو پزشکی, اعضای هیات درگذشت, با توجه به محلی فعال ارنست Mezak که مقایسه این وضعیت به “زندگی در داخل یک فیلم فاجعه.”

Mezak در زمان به رسانه های اجتماعی در هفته گذشته اصرار پزشکان و سلامت کارگران به سند مشکلات آنلاین و گزارش هر covid-19 مورد و مرگ است.

[بله روسیه گسترش می یابد coronavirus نهفته است. اما آنها ساخته شده در امریکا است.]

“آیا بازی کردن عواقب ناشی از این بیماری همه گیر” او خواست. “دروغ گفتن در مورد در مقیاس فاجعه است بدترین چیزی که شما می توانید انجام دهید برای هموطنان خود را به طور کلی و برای بستگان کسانی که درگذشت covid-19 خاص است.”

پوتین روز دوشنبه هشدار داد که بدترین بود جلوتر و گفت: برای حفاظت از سلامت کارگران بسیار مهم بود.

“به من اجازه دهید استرس است که افزایش قابل اعتماد حفاظت از عفونت باید تضمین برای پرسنل پزشکی و در حال حاضر هر یک از آنها را می شمارد,” او گفت:, و اضافه کرد که روسیه آغاز شده بود به مرحله تولید دنده محافظ و همچنین واردات از چین.

یک روز قبل از آن, او گفت که این وضعیت “به طور کامل تحت کنترل است.” در اوایل این ماه او مقصر مشکلات در حال ظهور در روسیه در مناطق “sloppiness.”

الکسی Druzhinin

اسپوتنیک/کرملین استخر/AP

ولادیمیر پوتین رئیس جمهور روسیه در یک کنفرانس ویدئویی در Novo-Ogaryovo اقامت در خارج از مسکو در روز دوشنبه.

اما خشم در حال رشد است.

از ظاهر یک بازی فریاد در Sunzhenskaya بیمارستان مرکزی منطقه در جنوب جمهوری اینگوشتیا به عنوان اعضای هیات خواستار تجهیزات حفاظتی.

در ضمن رانندگان آمبولانس و امدادگران در مسکو مواجه شده اند صف تا دو ساعت برای ورود به برخی از بیمارستان ها و یا مجبور به داش از یک بیمارستان با بیماران تنها برای پیدا کردن بدون تخت موجود است.

آن را تنها در 10 آوریل زمانی که وزیر بهداشت میخائیل Murashko بستری کمبود تجهیزات حفاظتی برای کارکنان: “ما می توانید ببینید که تمام سیستم مراقبت های بهداشتی تحت استرس هستند در حال حاضر با توجه به کمبود مواد مصرفی — تجهیزات حفاظت فردی و … هواکش” او گفته تلویزیون.

ناتاشا Abbakumova کمک به این گزارش.

ادامه مطلب:

در روسیه صورت نظارت و تهدید از زندان استفاده می شود به کروناویروس قرنطينه چوب

در نگاه اجمالی از زندگی پس از مستند برخی از کشورها شروع به بازگشایی مدارس

یک صومعه در اوکراین پس از در تمسخر coronavirus اقدامات است. در حال حاضر آن است که یک نقطه داغ.

امروز پوشش از پست خبرنگاران در سراسر جهان

مانند واشنگتن پست جهان در Facebook و اقامت به روز شده در اخبار خارجی

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.rushrtco.de

دانلود رایگان مقالات