روسیه دستور داد به پرداخت 50 میلیارد دلار به صاحبان سابق از غول نفتی یوکوس

ماکسیم Marmur خبرگزاری فرانسه/گتی ایماژ

آرم, روسی, غول نفتی یوکوس بر روی دیوار از یک ایستگاه گاز در مسکو است.

مسکو — هلندی دستور دادگاه روسیه به پرداخت 50 میلیارد دلار به صاحبان سابق روسیه غول نفتی یوکوس روز سه شنبه در آخرین فصل از 15 سال قانونی قصههای مربوط به کرملین و میخائیل اکران یک منتقد صریح از رئیس جمهور ولادیمیر پوتین.

روسیه تجدید نظر تصمیم به هلندی دیوان عالی کشور ظرف سه ماه از روسیه وزارت دادگستری گفت.

Khodorkovsky ثروتمندترین مرد روسیه که در آن زمان دستگیر شد در اسلحه برای جرائم مالی در سال 2003 به اتهام او ادعا ساخته شد به عنوان اقدامی تلافی جویانه برای به چالش کشیدن پوتین بودجه احزاب مخالف. Khodorkovsky صرف یک دهه در زندان قبل از او عفو شد و در حال حاضر ساکن لندن است.

[Q&A: Exiled نفت روسیه سرمایه دار خیلی مهم که مورد حمایت خبرنگاران کشته در آفریقا می گوید: او را حفظ ریختن میلیون ها نفر به روسیه مستقل روزنامه نگاری]

با اکران زندانی یوکوس برچیده شد در میان عظیم مالیات مطالبات و جذب توسط دولتی روس نفت نفت در حال حاضر یکی از بزرگترین شرکت ها در روسیه است.

پس از شکايت اول تسلیم در سال 2005 دیوان دائمی داوری که حکومت در سال 2014 است که روسیه نمی شد اقدام در ایمان خوب است هنگامی که آن وضع گسترده ادعا می کند در برابر یوکوس و اهدا 50 میلیارد دلار مجموع بزرگترین داوری حاکم تا کنون.

دولت راه اندازی شد “کامل حمله به یوکوس و مفید خود را صاحبان منظور ورشکست شده یوکوس و مناسب دارایی های خود را در حالی که در همان زمان از بین بردن آقای Khodorkovsky از عرصه سیاسی” داوران گفت: پس از آن.

اما دو سال بعد لاهه دادگاه منطقه لغو جبران سفارش در زمینه های داوری بین المللی پانل آیا صلاحیت ندارد چرا که بر اساس انرژی پیمان که روسیه به امضا رسید اما تایید ننمودند. روز سه شنبه تصمیم لاهه, دادگاه تجدید نظر لغو 2016 حاکم است.

“به نظر دادگاه وجود ندارد تعارض با قانون” یک بیانیه از دادگاه لاهه گفت. “داوری جایزه جولای 18, 2014 در نیروی.”

“این یک پیروزی برای حاکمیت قانون” تیم آزبورن اجرایی GML یک شرکت ساخته شده یوکوس سهامداران در بیانیه ای گفت. “مستقل دادگاه از یک دموکراسی باید صداقت خود را نشان داده و در خدمت عدالت است. یک دزد سالاری برگزار شده است به حساب آورد.”

تصمیم می آید را به عنوان یکی از پوتین اخیرا پیشنهاد اصلاحات مربوط به قانون اساسی است که به قانون روسیه سابقه بیش از قوانین بین المللی دیده می شود به عنوان یک پاسخ به دادگاه اروپایی حقوق بشر احکام برگزار شد که این کشور مسئول نقض حقوق بشر است.

در اوایل سال جاری دادگاه حقوق بشر اروپا حکم داد که اکران و کسب و کار شریک پلتن Lebedev محروم بودند حق خود را به یک محاکمه عادلانه در مورد اعتقاد راسخ خود را برای اختلاس و پول شویی. اما استراسبورگ, فرانسه-بر اساس دادگاه گفت که آن را پیدا کنید, هر, انگیزه های سیاسی در پیگرد قانونی از Lebedev یا Khodorkovsky. هیچ جبران اهدا شد.

ادامه مطلب

آنها روسی بودند گیاهخواران محیط زیست antifascists و بورس بازیکن است. سپس آنها را متهم به تروریسم است.

روسیه دولت بازرسی و نگهداری به عنوان پوتین به نظر می رسد برای سیمان تاثیر پس از انتخابات ریاست جمهوری

در سوریه را ویران ادلب, روسی, حملات هوایی تاکید استراتژی گسترده تر در منطقه

امروز پوشش از پست خبرنگاران در سراسر جهان

مانند واشنگتن پست جهان در Facebook و اقامت به روز شده در اخبار خارجی

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>