در دسامبر سال 1999 زمانی که رئیس جمهور روسیه بوریس یلتسین ضعیف بود و قدرت او بود و شسته شدن دور, بلند پروازانه, همسایه, رئیس جمهور الکساندر لوکاشنکو بلاروس توافق برای متحد کردن کشور خود با روسیه است.

یلتسین خواهد فرارسیدن هفته بعد. لوکاشنکو نظر که ممکن است منجر به این گسترده دولت جدید در اروپا آستان به نظر می رسید: “چرا من نه ؟” به گفته تحلیلگران.

او هرگز شانس. یلتسین به نام ولادیمیر پوتین به عنوان جانشین او. لوکاشنکو در ادامه به حکومت بلاروس برای نزدیک به 26 سال اسامی مخالفان و مخالفان سرکوب روزنامه نگاران و درآمد خود را به نام مستعار “اروپا آخرین دیکتاتور.” پیشرفت در اتحاد با روسیه متوقف شده است.

روابط برادرانه متحده رو به وخامت گذاشته به acrimonious مبارزه در ماه دسامبر زمانی که آنها موفق به توافق بر سر قیمت نفت روسیه به فروش می رساند به بلاروس. روسیه و قطع عرضه برای چند روز مجبور بلاروس به دستمالی برای سایر منابع انرژی قبل از برخی از منابع از سر گرفت.

پوتین و لوکاشنکو دیدار روسیه در دریای سیاه رفت و آمد مکرر شهر سوچی در روز جمعه به تلاش برای حل و فصل بن بست. دو شکست مذاکرات خود را به بازی هاکی روی یخ شدند و با توجه به دیدار دوباره شنبه.

به عنوان روابط خصمانه این تهمت مدیریت خشم روسیه با احیای تماس با بلاروس ظاهرا به دنبال جلب آن را از روسیه مدار. مقامات ایالات متحده اعلام کرده اند برنامه ای برای دوباره روابط دیپلماتیک که از شکست در سال 2008.

وزیر امور خارجه مایک Pompeo بازدید هفته گذشته ارائه به فروش بلاروس 100 درصد از نفت خود را نیازهای “در یک قیمت رقابتی” اگر چه ایالات متحده به نفت و حمل و نقل توسط کشتی و راه آهن هزینه بیشتر از آن تحویل داده شده توسط خطوط لوله روسیه. لوکاشنکو نیز استقبال قدرت های دیگر از جمله چین است.

“زمان از بین رفته است هنگامی که آنها فریاد زد که لوکاشنکو را با شتاب Monomakh زرین کلاه” لوکاشنکو گفت: sourly هفته گذشته با اشاره به تاج یک بار پوشیده شده توسط شاهزادگان.

در سال 1999 هر دو طرف تصور این اتحادیه بسیار متفاوت است. برای لوکاشنکو آن یک پلت فرم برای جاه طلبی خود را و زمانی که با شکست یک خیابان برای نفت ارزان که بلاروس تصفیه شده و صادر می شود. روسیه بلاروس بزرگترین بازار حسابداری برای بیش از 40 درصد از صادرات آن در نیمه اول سال گذشته با توجه به بلاروس وزارت امور خارجه.

در اواخر سال 1999 پس از سالها تحقیر و از غرب و ناتو در مارس 1999 گسترش به لهستان و جمهوری چک و مجارستان مسکو دیدم اتحادیه با بلاروس به عنوان یک فرصت به عقب براند. این طرح برای یک ارز واحد یک مجلس یک قانون اساسی نظام قضایی و نهادهای دیگر بدان معنی است که روسیه به طور موثر جذب آن کوچک استراتژیک واقع شده است ،

این طرح هرگز پیشرفت اما لوکاشنکو بهره مند در میلیاردها یارانه گاز و نفت است. به گفته وزیر دارایی روسیه آنتون Siluanov نفت و گاز یارانه به بلاروس هزینه بیش از 2 میلیارد دلار در سال است.

روسیه 2014 الحاق کریمه به روسیه و مداخله خود را در Donbass در شرق اوکراین که در آن جنگ همچنان شوکه شده لوکاشنکو و تغییر بازی.

“برای لوکاشنکو آن لحظه ای از تحقق است که روسیه می تواند با استفاده از نیروی نظامی علیه همسایگان خود حتی نزدیک ترین آن اسلاوی همسایگان و آن ترس او گفت:” Artyom Shraibman مستقل Belarusan تحلیلگر سیاسی مستقر در مینسک پایتخت. “ما شاهد تلاش های خود را به unfreeze روابط با غرب پس از الحاق کریمه به روسیه و جنگ در Donbass.”

در سال گذشته روسیه احیا کار در اتحادیه پیمان احتمالا به عنوان یک راه برای گسترش پوتین مدت آن منقضی می شود در سال 2024. اتحادیه معنی پوتین می تواند فرض کنیم رهبری یک نهاد جدید را با یک قانون اساسی جدید. Belarusians به خیابان ها ریختند و در اعتراض به در ماه دسامبر افشاگری “الحاق” و برنامه های روسیه به نوبه خود کشور را به آینده کریمه.

در حال حاضر, روسیه خواستار است که بلاروس پرداخت بیشتر برای روغن و می گوید که تا سال 2024 بلاروس را مجبور به پرداخت قیمت جهانی, یک حرکت که فشار اقتصاد بلاروس و می تواند آسیب لوکاشنکو سیاسی است.

“ببخشید من زبان آنها خم ما با بیش از هیدروکربن و هیچ کس مراقبت. آنها تف خارجه اتحادیه و او قطعا می داند که گفت:” خشمگین لوکاشنکو در Jan. 24 در شهر شکلو ظاهرا اشاره به پوتین. “و ما در حال لرزش ترس به دفاع از کشور خود ما.”

برخی از این ممکن است شعارهای پوپولیستی با لوکاشنکو رو یک انتخابات در ماه اوت است. اگر او برنده آن خواهد بود ششمین مدت است. اما او چند کارت به بازی در مبارزه خود را با روسیه است.

“من فکر نمی کنم او خواهد بود به خصوص موفقیت در فروش کالاهای او همواره فروش به روسیه است که خود وفاداری خود را ژئوپولیتیک داد و وضعیت خود را به عنوان یکی از آخرین باقی مانده روسیه متحدان” گفت: Shraibman پیش بینی یک شیفت به بیشتر عملی کار عملی ارتباط است.

“وجود دارد هیچ یکپارچه سازی. هیچ واحد خدمات گمرکی بنابراین هیچ حرکت آزاد کالا و یا کارگران” گفت: آندره Suzdaltzev تحلیلگر سیاسی در مدرسه عالی اقتصاد

“لوکاشنکو نمی نیاز به یک اتحادیه. او فقط نیاز به پول و منابع از روسیه است.” Suzdaltsev شک است که ایالات متحده خواهد یارانه بلاروس به لحن میلیاردها سال “فقط به خاطر او لوکاشنکو.”

ادامه مطلب

چرا اوکراین Zelensky است تا با تمرکز بر گرفتن کاخ سفید نشست

کاخ سفید به پیشنهاد نگه داشتن اوکراین کمک دست نخورده در بودجه جدید یک حرکت بزرگ

ریاست جمهوری نفرت برای اوکراین است که در قلب استیضاح پرس و جو

امروز پوشش از پست خبرنگاران در سراسر جهان

مانند واشنگتن پست جهان در Facebook و اقامت به روز شده در اخبار خارجی

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im