روسیه مسئولیت حمله در شمال سوریه که به کشته شدن 33 سرباز ترک

عارف Tammawi خبرگزاری فرانسه/گتی ایماژ

نیروهای ترکیه گشت در شهر Atareb در تهران برگزار می شود حومه غربی سوریه را در استان حلب در فوریه. 19.

مسکو — روسیه مقامات نظامی را تکذیب کرد مسئولیت یک حمله هوایی در شمال سوریه که به کشته شدن ده ها تن از نیروهای ترکیه به عنوان خطر عمده رویارویی نظامی بین روسیه و ترکیه در منطقه به شدت تشدید.

روسیه وزارت دفاع با صدور بیانیه ای روز شنبه بیان کرد که بدون روسیه جت شده بود در منطقه عملیاتی از اعتصاب در استان ادلب در پنج شنبه.

“هواپیمای نیروی هوایی روسیه نیست شرکت در مبارزه در Behun مجاورت” وزارت گفت.

رژیم صهیونیستی. Rahmi Dogan از استان ختای ترکیه اعلام کرد که 33 سربازان کشته شدند. ده ها تن زخمی شدند.

روسیه در بیانیه ای گفت: این هشدار داده بود در سوریه برای توقف حملات بر ضد رژیم مبارزان در Behun منطقه که از آن آگاه شد از ترکیه شدند.

“به عنوان به زودی به عنوان اطلاعات مربوط به تلفات دریافت شد طرف روسی در زمان جامع اقدامات را به طور کامل متوقف کردن شلیک شده توسط نیروهای سوریه و برای اطمینان از امن تخلیه کشته و مجروح ترکی خدمتگزاران به خاک ترکیه” وزارت گفت.

وزارت دفاع در بیانیه ای افزود که اردوغان تا به حال ارائه نشده است روسیه با منطقه جغرافیایی از نیروهای خود را در Behun.

“در همان زمان با توجه به مختصات ارائه شده توسط طرف ترکیه به روسیه مرکز برای آشتی وجود ندارد و نباید داشته است هر واحد از نیروهای مسلح ترکیه در منطقه Behun,” وزارت دفاع روسیه در بیانیه ای گفت:.

ترکیه مستقر هزاران نفر از نیروهای نظامی در سوریه برای جلوگیری از نیروهای بشار اسد از شکست ضد رژیم نظامیان در ادلب. در روزهای اخیر مقامات روسی بارها و بارها متهم ترکیه از نقض یک 2018 آتش بس مقابله کرد و آن را با استفاده از حملات توپخانه و حمله هواپیماهای بدون سرنشین به دفاع ضد رژیم ایران به چه کسی آن را تعیین به عنوان تروریست. استان ادلب است که تا حد زیادی کنترل شده توسط یک گروه افراطی است که یک بار تا به حال روابط خود را با القاعده است.

تنش را در منطقه افزایش یافت, به شدت به روسیه از حمایت سوریه نیروهای پیشرفته به ادلب آخرین اپوزیسیون دژ خشم رئیس جمهور ترکیه رجب طیب اردوغان از ترکیه که ترس است که پناهندگان فرار از سوریه پیشرفت می تواند نشت در سراسر مرز.

اردوغان تهدید به تشدید حملات نظامی در سوریه اگر نیروهای خود عقب نشینی نکنید. مذاکرات میان مسکو و آنکارا برای حل و فصل بحران شکست خورده اند برای تولید یک راه حل است.

سوریه پیشبرد باعث شده است که یک بحران انسانی به عنوان صدها نفر از هزاران نفر از آوارگان سوری مجبور به ترک خانه های خود به سمت ترکیه و بسیاری از آنها فاقد سرپناه مناسب.

ترکیه عضو ناتو و روسیه بازگشت دو طرف مخالف در سوریه برای جنگ با روسیه در حمایت از رژیم اسد است و ترکیه حمایت از ضد نیروهای رژیم. مناقشه قرار داده است افزایش فشار بر ارتباط نزدیک بین پوتین و اردوغان.

روسیه که دارای دو مهم پایگاه های نظامی در سوریه انجام داده است حملات هوایی برای کمک به سوریه پیشبرد و ارائه نیروهای اسد با نظامی دیگر پشتیبانی می کند.

یک مقام ارشد ترکیه رسمی جمعه اعلام کرد که ترکیه خواهد باز کردن مرزهای خود اجازه می دهد تا پناهندگان سوری به آزادانه نشت نفت به اروپا رویترز روز جمعه گزارش داد و بدون نام بردن از این مقام.

“همه پناهندگان از جمله سوریه در حال حاضر به انجمن خوش آمدید عبور به اتحادیه اروپا” این مقام گفت.

دومای دولتی روسیه کمیته دفاع معاون یوری Shvytkin متهم ترکیه از تجاوز علیه سوریه و آشکار برای حمایت از تروریست ها است.

“ما همچنان تلاش های ما برای مبارزه با شبه نظامیان و تروریست ها هم در سوریه,” Shvytkin گفت اینترفاکس خبر افزود که این امر می تواند “غیر قابل قبول” برای ناتو به مداخله.

ادامه مطلب

امروز پوشش از پست خبرنگاران در سراسر جهان

مانند واشنگتن پست جهان در Facebook و اقامت به روز شده در اخبار خارجی

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im