روسیه را متهم به شلیک سلاح “از ماهواره ای که می تواند تهدیدی برای صلح از فضا’

روسیه متهم شده است توسط مقامات بریتانیا از تهدید “در استفاده صلح آمیز از فضا” پس از راه اندازی پرتابه “با ویژگی های یک سلاح” در طول یک ماهواره تست.

این اولین بار است که وزارت دفاع روسیه فعالیت های از این نوع.

سر از انگلستان در فضای اداره و هوا و معاون مارشال هاروی Smyth گفت: “ما نگران شیوه ای که در روسیه آزمایش یکی از ماهواره خود را با راه اندازی یک پرتابه با ویژگی های یک سلاح.

“اقداماتی از این نوع تهدید استفاده صلح آمیز از فضا و خطر باعث باقی مانده است که می تواند تهدیدی برای ماهواره ها و سیستم های فضایی که در آن جهان بستگی دارد.

“ما از روسیه برای جلوگیری از هر گونه بیشتر در این تست.

“ما همچنین اصرار روسیه برای ادامه همکاری سازنده با دولت بریتانیا و سایر همکاران را تشویق به مسئول رفتار در فضا.”

امریکا نیز محکوم کرد و گفت این اقدام توصیف این رویداد به عنوان یک تست از یک ضد ماهواره سلاح.

با توجه به ما فرماندهی فضایی روسیه “تزریق یک شی جدید به مدار” از ماهواره کیهان 2543.

“روسیه سیستم های ماهواره ای استفاده می شود برای انجام این کار بر روی مدار سلاح آزمون همان سیستم ماهواره ای است که ما نگرانی در مورد در اوایل سال جاری زمانی که روسیه مانور در نزدیکی یک دولت ایالات متحده ماهواره ای” گفت: به طور کلی جی ریموند ما فضا نیروی فرمانده عملیات فضایی.

“این شواهد بیشتر از روسیه در ادامه تلاش برای توسعه و آزمایش های فضایی-سیستم های مبتنی بر و سازگار با کرملین منتشر دکترین نظامی به استخدام سلاح هایی که آمریکا و متفقین فضای دارایی های در معرض خطر است.”

این به عنوان رئیس جمهور ایالات متحده دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن گفت همتای روسی خود ولادیمیر پوتین روز پنج شنبه او می خواست برای جلوگیری از هزینه مسابقه تسلیحاتی با روسیه و چین و امیدوار به پیشرفت در مذاکرات کنترل تسلیحات.

“رئیس جمهور تهمت خود را تکرار کرد امید اجتناب از گران قیمت سه راه مسابقه تسلیحاتی بین چین و روسیه و ایالات متحده و نگاه رو به جلو برای پیشرفت در آینده کنترل تسلیحات مذاکرات در وین” سخنگوی کاخ سفید در جاد Deere گفت.

اضافی و گزارش توسط بهبهان

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de