“ما در حال حاضر گفت: ما قصد داریم به عبور توپ. این دو بازی مرد تنها” واگنر گفت: لبخند زدن در مورد جادوگران و جهان هم تیمی Hachimura. “بنابراین بسیاری از جادوگران سطل. Nah من فقط شوخی. بدیهی است که آن را سرگرم کننده است.”

Hachimura همچنان به تاریخ به عنوان اولین ژاپنی-متولد بازیکن را برای شرکت در بازی.

“این بدان معنی است بسیاری” گفت: Hachimura که قطعا قرعه کشی انبوهی از رسانه های بین المللی در این رویداد است. “مردم دیگر در حال رفتن به سازمان دیده بان بنابراین آن را به معنای زیادی.”

دو جادوگران به دست آورده انتخاب با وجود از دست رفته یک مقدار زمان طولانی به دلیل آسیب دیدگی.

“من امیدوار هستم [شنبه] اما [اگر] نه فردا روز بعد” بروکس گفت. “ما در هیچ عجله. ما دوست دارم که او را فردا اما او به دنبال بزرگ است.”

Wagner, 22, همچنین بازگشت به تمرین از دست رفته پس از هفت هفته در حالی که بازسازی چپ مچ پا. حتی پس از, NBA دستیار مربیان که رأی اول و دوم-سال بازیکنان را به فهرستی پاداش واگنر برای بهبود خود از خود rookie فصل است. در 21 بازی واگنر است که به طور متوسط 11.6 نقاط نزدیک به هفت امتیاز بالاتر از خود rookie سال با لس آنجلس لیکرز و 6.0 پرتاب ریباند.

“من فقط گفت: [جادوگران مدیر کل] تامی [غفوری] من واقعا نمی بازی برای چیزهای که. من حتی نمی باید آن را واقعا در رادار من در همه” واگنر گفت: در مورد افزایش ستاره بازی. “بنابراین بدیهی است که آن را با ارزش است. آن را سرد. اما برای من لزوما آن چیزی نیست که من می خواستم برای به انجام رساندن در زندگی من است.”

گنجاندن دو جوان جادوگران می آید بر روی پاشنه از جانباز Bradley Beal از دست رفته خود را سوم متوالی All-Star Game.

روز جمعه خرید اینترنتی از Beal به حمله ادامه داد و خود را به عنوان نامزد Kamiah Adams, توییتی روشن شدن بیشتر در نظر او ساخته شده در طول یک postgame رادیو نشان می دهد. بیش از امواج رادیو و تلویزیون, Adams ابراز نا امیدی با این همه ستاره فرآیند انتخاب و توصیف Atlanta Hawks گارد Trae جوان بود که به عنوان انتخاب یک all-star استارت توسط فن رای به عنوان بازی “گیلاس چیدن بسکتبال.” در طولانی توییت Adams, عذرخواهی برای “احساسات من رفتن یک میلیون مایل در یک دقیقه و misspeaking” اما ایستاده بود و با حمایت او برای Beal را انتخاب کنید.

Beal صحبت نمی کنم به خبرنگاران پس از جادوگران’ تمرین جمعه. Beal تنها نظرات عمومی در ماده پس از بازی هنگامی که او به یک دادگاه در مصاحبه با تیم شریک های تلویزیونی. Beal چپ اتاق قفل قبل از رسانه ای شد و مجاز به ورود به postgame مصاحبه.

“من کمی عصبانی در مورد آن, اما من می دانم که چگونه من هستم” Beal گفت: NBC Sports واشنگتن پس از نزدیک به پایان با یک سه گانه-دو (34 امتیاز نه کمک و نه ریباند) پنج شنبه شب در پیروزی شارلوت هورنتس. “من نوع انتظار آن را صادقانه میگویم. این بی احترامی اما آنهایی که واقعی می دانم, بنابراین من فقط به حفظ رقابت و من قصد دارم به سعی کنید به تیم من برگشتی.”

بروکس دوباره خود را اعلام کرد باور است که Beal باید برداشت شده است به عنوان یک ستاره است.

“وجود دارد بسیاری از عوامل است که من [در] زمانی که من را از رای من بود و به من گفت: شب گذشته و آن را نه فقط در مورد است که بهترین رکورد” بروکس گفت. “این که چه کسی بهترین بازیکن است. . . . که آیا شما فکر می کنم 12 بهترین بازیکنان هستند؟”

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im