رودی Gobert می گوید او و داناون Mitchell سخن گفته اند پس از coronavirus شکسته خود را در رابطه

Gobert عذرخواهی کرد در روز بعد از تست مثبت و در یک Instagram Live تصویری یکشنبه گفت: ارتباط خود را با میچل بود در بهبود. “این درست است که ما نمی صحبت می کنند در حالی که پس از این, اما ما صحبت کرد چند روز پیش” Gobert گفت. “ما هر دو آماده به بیرون رفتن وجود دارد و سعی کنید برای برنده شدن یک قهرمانی برای این تیم است.”

اگر چه NBA مثل همه ورزش نیست به بازگشت Gobert بود-در ورزشکار صحبت می کنند.

“این در مورد غیر حرفه ای,” او گفت:. “شما می دانید همه کردم تا روابط مختلف — آن را هرگز کامل است. مردم که با هم ازدواج هیچ وقت کامل است. بنابراین شما می دانید که من و هم تیمی های من آن را به دور از کامل است. اما در پایان روز, ما هر دو می خواهند همان چیزی که — و آن را برد. ما هر دو مردان رشد کرده و ما هر دو می رویم به انجام آنچه در آن طول می کشد را به نفع خود.”

هر دو مردان بهبود یافته اند و میچل تا به حال به می گویند. اما در مارس 16 ظاهر در “صبح به خیر آمریکا” او اذعان کرد او عصبانی شده بود.

“باید صادقانه با شما آن را در زمان در حالی که برای من به نوع خنک کردن و من به عنوان خوانده شده آنچه که او گفته و شنیده و آنچه که او گفت:” میچل گفته رابین رابرتز. “من خوشحالم که او را خوب انجام می دهند. من خوشحالم من هست. من فقط واقعا خوشحال به صداقت رابین که آن را تمام [تیم].”

در علاوه بر این به خود عذرخواهی Gobert صحبت در مورد شکست خود را به این ویروس به طور جدی و خواست مردم برای حفظ فاصله فیزیکی از یکدیگر و به خود منزوی. او همچنین متعهد $500,000 به کارمند مربوط به تلاش های امدادی و گفت او امیدوار است داستان خود را به عنوان یک هشدار است.

“وجود دارد هیچ مبارزه” Gobert گفت: Mitchell. “این همه در مورد هزاران نفر از مردم در حال مرگ هستند و هر روز این همه در مورد آنچه که ما می توانید انجام دهید برای کمک به آنچه که ما می توانید انجام دهید به برخی از مثبت است. چیزی که تمرکز من در حال حاضر است.”

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

دانلود رایگان مقالات