رودی Gobert اولین بازیکن NBA را بر coronavirus معذرت خواهی: ‘من بی دقت بود و هیچ بهانه ای’

او آزمایش مثبت برای ویروس شنبه شب توقف جاز را بازی برنامه ریزی شده در برابر رعد و برق در شهر اوکلاهما و مدت کوتاهی پس از آن, سورئال, صحنه تسریع NBA تصمیم به تعلیق این فصل به طور نامحدود.

“من می خواهم برای تشکر از همه برای غلیان احساسات نگرانی و حمایت بیش از 24 ساعت گذشته. من را از طریق بسیاری از احساسات پس از یادگیری از تشخیص من … بیشتر ترس و اضطراب و خجالت” Gobert گفت: در پست های خود را. “اولین و مهم ترین چیز این است که من می خواهم به طور علنی عذرخواهی به مردم است که من ممکن است در معرض خطر. در آن زمان من تا به حال هیچ ایده من بود و حتی آلوده. من بی دقتی و هیچ بهانه ای.”

او افزود: “من انجام خواهد داد آنچه من می توانم به پشتیبانی با استفاده از تجربه من به عنوان راهی برای آموزش دیگران و جلوگیری از گسترش این ویروس است.”

در روز پنج شنبه جاز اعلام کرد که یک بازیکن دوم تا به حال آزمایش مثبت پس از تمام اعضای تیم را در سفر به حزب شده بود را آزمایش کردند. همه ستاره تیراندازی گارد داناون میچل پس از تایید او بود که بازیکن گفت: در خود Instagram پست “ما همه در حال یادگیری بیشتر در مورد جدی بودن این وضعیت و امیدوارم مردم را می توانید در ادامه به آموزش خود را و می دانم که آنها نیاز به رفتار مسئولانه هر دو برای سلامت خود و برای خوب بودن از کسانی که در اطراف آنها را.”

تیم جاز بازی کرده بود در 10 روز گذشته بودند خواست به خود شده است. کسانی که شامل Boston Celtics, دیترویت پیستونز, تورنتو رپتورز کلیولند کاوالیرز و نیویورک نیکز. واشنگتن ویزاردز که بازی Jazz on Feb. 28 نیز تصمیم به خود شده است. و البته این گسترش به صورت تصاعدی با هر یک از این تیم به تیم های دیگر در موقت.

Gobert 27 ساله از فرانسه خود را گیج کننده حرکت در یک اتاق مصاحبه پس از NBA منع رسانه ها از اعضای اتاق رختکن به دلیل شیوع. Gobert پشت میز نشسته بودند و در زمان پرسش پس از جاز را در اطراف و او به نظر می رسد به لمس تعدادی از میکروفون و دستگاه ضبط در, مسخره, تمرد یا جهل عمومی دستورالعمل های بهداشتی در مورد جلوگیری از گسترش این بیماری است.

اگر چه ESPN گزارش داد که Gobert رفته بود برای اوکلاهما شهر چساپیک انرژی آرنا او در شهر و آماده به بازی او آزمایش منفی است. در علاوه بر این به بازیکنان دیگر وجود دارد داوران و مربیان و کارکنان که نگرانی های بهداشتی به عنوان همکار مسافران در پرواز و مهمانان در هتل ها که در آن جاز ماند. “همه” آسوشیتد پرس گزارش داد “او شده است در هواپیما در روزهای اخیر. و یا به اشتراک گذاشته یک هتل آسانسور با. یا dined ، یا دست تکان داد ، و غیره و غیره.”

“رودی Gobert,” قطعات مربی مایکل مالون به خبرنگاران گفت: چهارشنبه شب با rueful خنده. “شما فکر می کنم: ‘این است که به ما تاثیر می گذارد. ما NBA.’ یکی از بازیکنان ما است coronavirus. چه کسی می داند آنچه در آن به معنی برای تیم خود و تیم های دیگر شده اند که با آنها ؟ شما واقعا نگران چه خبر است, نه فقط اینجا در NBA اما در کل جهان است. این چیزهایی که شما در تماشای فیلم است.”

توسط ESPN, تعداد, تمام 30 تیم NBA را به مستقیم و یا غیر مستقیم تماس با Gobert در پنج روز گذشته و یک مالک واکنش نشان داد soberly زمانی که لیگ تعطیل شد.

“آن را در مورد بسکتبال و یا پول” دالاس ماوریکس صاحب علامت کوبا گفت: شنبه شب. “اگر این چیزی است که فقط انفجار به نقطه که در آن بازیکنان و دیگران باید در آن شما باید به فکر می کنم در مورد خانواده خود را و مطمئن شوید که شما در حال انجام این کار به راه راست. … در حال حاضر آن را خیلی بیشتر شخصی است. … این است که بسیار بزرگتر از NBA است.”

“من از مقامات در اوکلاهما که مفید بود با تست و هر کس از [جاز] که پس از حمایت” میچل گفت: در پست پنج شنبه. “من می خواهم به نگه داشتن پس از مشاوره ما کارکنان پزشکی و امیدواریم که ما می تواند همه گرد هم می آیند و می شود وجود دارد برای هر یک از دیگر و همسایگان ما که به کمک ما نیاز دارند.”

ادامه مطلب:

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.net

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>