آگوست 10, 2020

هدهد ایرانی

اخبار واشنگتن پست و ایندپندنت

رودی Gobert قرارداد coronavirus در ماه مارس است. او هنوز هم نمی تواند بوی به درستی.

“طعم بازگشته است اما بوی است که هنوز 100 درصد” Gobert گفت: در نقل قول منتشر شده توسط کاغذ دوشنبه. “من می توانم بوی بوی, اما نه از دور. من صحبت با متخصصان که به من گفت که آن را می تواند تا یک سال.”

Gobert مقاله گفت او هنوز هم احساس می کند “همه چیز عجیب و غریب” اما نمی دانم اگر آن را منتسب به طولانی اثر از ویروس و یا زمان سپری شده از او در آخرین بازی یک بازی است.

“من شروع به آموزش کاملا” Gobert گفت. “من هنوز هم نمی بازی پنج در پنج, اما من با قطار به صورت جداگانه. من فراموش بوکس, شنا, من در کوه اجرا شود. امروز من نمی خواهم بگویم که من احساس می کنم خسته تر از قبل. اما من تا به حال تجربه یک ماه و نیم پیش که من می ترسم. من احساس مانند مورچه ها در انگشتان پا و فکر آنچه در آن می تواند. وجود دارد کاملا چند چیز کمی شبیه به آن.”

“وجود دارد مقدار زیادی از ترس” Gobert گفت: روزنامه فرانسوی Le Parisien در روز سه شنبه. “NBA شد در حال انتظار برای مورد اول برای جلوگیری از قهرمانی. آن کاهش یافت و بر من! شدم تصویر از coronavirus برای آمریکایی ها, مهره های بازی دومینو است که باعث پایان فصل بود اما من آورده که این ویروس به ایالات متحده است.”

Gobert به طور متوسط 15.1 امتیاز و حرفه ای-بالا 13.7 ریباند قبل از NBA به حالت تعلیق در آن فصل است. لیگ تنظیم شده است برای از سرگیری بازی در تاریخ 30 ژوئیه در یک محافظت حباب در دیزنی جهان ESPN جهان گسترده ای از مجموعه ورزشی در نزدیکی اورلاندو. روز جمعه NBA نهایی 22-برنامه تیم است که جاز رو به New Orleans Pelicans در اولین بازی.

با افزایش coronavirus موارد در سراسر کشور پس از ایالات متعدد آرام فیزیکی خود فاصله محدودیت چند بازیکن تصمیم گرفتند از پیوستن به تیم خود را در فلوریدا برای لیگ سرگیری. از بیش از 300 بازیکنان بازگشت به خانه خود را در بازار این هفته, 16 آزمایش مثبت برای coronavirus و خواهد خود شده است.

دیگران را مورد بحث که آیا از سرگیری بازی را رقیق قدرت پیام در حال انجام Black Lives Matter جنبش که منجر به تظاهرات در این ماه.

Gobert گفت: Le Parisien است که جنبش “توجیه” و پول ساخته شده توسط بازیکنان در این بازی می تواند بیشتر کمک کند.

“وضعیت ویژه در ایالات متحده” Gobert گفت. “این غیر طبیعی در نظر گرفته می شود متفاوت توسط پلیس و سیستم قضایی با توجه به رنگ پوست. هیچ جامعه کامل اما عدالت باید برای همه یکسان است.”

جزئیات بیشتر در NBA:

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

آهنگ پیشواز همراه اول