رویس برج سفید بالای مینیاپولیس تظاهرات و هزاران نفر در حال نگاه کردن به او

Salwan ژرژ واشنگتن پست

رویس سفید خارج از آمریکا بانک ورزشگاه در مینیاپولیس در جمعه قبل از ماه مارس به خود جلب کرد که هزاران نفر از معترضان.

مینیاپولیس — رویس سفید strode با آرامش عزم در یک دست کت و شلوار سیاه و سفید لباس پیراهن خود تکیه قاب طاس سر و ریش سیاه و سفید غیر ممکن است به از دست ندهید همین در 6-پا-8. شعار گروهی از 200 پشت سر او به سرعت متورم به هزاران نفر.

این دقیقا همان جمعیت که سابق انجمن ملی بسکتبال در دور اول انتخاب کنید فکر او خواهد بود فرمانده در 29 سال, آنچه ممکن است نخست از کار خود را. آن را نیز ممکن است که در آن انتظار می رود یک مرد با فلج کننده اضطراب به ایستاده به جهان اطراف او مشغول است در یک زمین لرزه تغییر خشونت آمیز جنجال و هیاهو گسترش یافته است که از شهرستان خود را به تقریبا هر آمریکایی دیگر کلان شهر.

[داستان تصویری: روز خشم]

اما او صحبت می کند با حل و فصل با دانش است که او تا به حال به عمل بعد از دیدن این ویدیو. که تصویری که خیلی تغییر فقط در چند روز. که تصویری که موجب شده است تا بسیاری به خیابان. که تصویری از یک دستبند جورج فلوید دوخته به پیاده رو گدایی برای هوا و التماس برای مادر خود را. که تصویری که تحت فشار قرار دادند و سفید از ابهام و به خط مقدم گروه های پیشرو از هزاران نفر در اعتراض.

“من فکر می کنم ما همه می توانند درک بهتر یک وضعیت که در آن یک پلیس تساوی تفنگ خود را و او می ترسم و او فقط شروع به تیراندازی سفید” گفت. “این متفاوت بود. رو به پایین در بتن دست به دستبند, یک مرد در 40s او تماس برای مادر خود را. این چیزها قرار داده و آن را بیش از لبه.”

بعد از دیدن این ویدئو, سفید, ارسال پیامک به یک گروه از 30 مینه سوتا ورزشکاران برخی از آنها کالج, بازیکنان, برخی از آنها در حال حاضر و سابق و حرفه ای. پیام خود را: از آن زمان به عموم درگیر با مبارزه است. به اندازه کافی به اندازه کافی بود.

به طوری که آنها راهپیمایی از سوی بانک ورزشگاه خانه مینه سوتا وایکینگ ها را به بزرگراه بین ایالتی 35 که در آن می گذرد بیش از رودخانه می سی سی پی. ده ها تبدیل به صدها نفر به هزاران نفر با در شود.

معترضان چادری سیاه, تشویق سفید در وسط بزرگراه جمعه زمانی که او اعلام کرد آنها در حال اتمام نوع مسالمت آمیز تظاهرات تلویزیون رسانه ای “نمی خواهند امریکا را ببینید.” اما او نیز است نه محکوم کردن خشونت است که با آمدن شب هنگام در مینیاپولیس و متعدد در شهرستانها ایالات متحده این هفته است. بلکه او بخواهد عمل آمده بود هر چه زودتر و شاید حتی به عنوان فلوید رفت و ناخودآگاه تحت وزن مینیاپولیس افسر پلیس درک چوین زانو.

“ما تا به حال یک تظاهرات مسالمت آمیز اما من نه و گفت که تنها راه برای رفتن در” سفید گفت. “این یک افتخار جنوب مینیاپولیس جامعه و آنها نیاز به محافظت از آن. آنها نمی نیاز به 10 نفر به رکورد یک افسر کشتن یک مرد. شما نیاز به یک فرد برای ضبط و دیگر نه مردم را به رفتن و حذف مرد از لحاظ جسمی. به همین دلیل من در اینجا.”

و دوباره پنج شنبه شب سفید led دیگر مارس, این یکی دوباره رسم هزاران نفر از سیاه چادری معترضان در تلاش برای به زانو کلا تعطیل بزرگراه در سکوت به تقلید khezri در حال حاضر معروف فوتبال ورزشگاه کردند.

استفان Maturen
گتی ایماژ

سابق NBA بازیکن رویس سفید صحبت می کند در طول یک تظاهرات در خارج از شهرستان Hennepin مرکز دولت روز جمعه در مینیاپولیس.

بسیاری از معترضان روز شنبه تا به حال شنیده هرگز از سفید و نه ارتباط بین پیاده روی و مینه سوتا ورزشکاران است. آنها متوجه شدند در مورد آن را در Facebook و Instagram و دوست داشتم که زمین شد صلح. در جستجو برای وحدت و صدا و عدالت آنها بیش از تمایل به دنبال سفید منجر یکشنبه.

“من می خواهم مردم به رایگان و برای انجام این کار من فکر می کنم ما باید صلح آمیز به عنوان ما در مورد آن گفت:” Jalen سیلاس-برچ, 15, از, St. Paul, Minn. “بنابراین من دوست داشتم که آنها تاکید کرد که این صلح مارس است.”

نیک Boswell, 41, از جنوب مینیاپولیس گفت: او بیش از حد نمی دانم که سازماندهی کردند. اما او کشیده شده بود به ماموریت خود را.

“این فوق العاده است برای دیدن مردم با تاثیر کار را برای یک علت خوب است” گفت: Boswell که سفید است. “من اینجا هستم چرا که مردم از رنگ در این کشور رنج می برد در دست سیستم برای 400 سال است. آن را بزرگ برای دیدن همه این افراد گرد هم می آیند. چه راست و درست است و من می خواهم به بخشی از آن.”

سفید یکی از تازه ترین رهبران در حال ظهور در این جدید حقوق مدنی لحظه ای که شروع به حوادث خشونت پلیس شروع به گرفته شده در گوشی های هوشمند و به طور گسترده ای به اشتراک گذاشته آنلاین. این جنبش تا حد زیادی شده است مشخص آزادانه حکومت پوپولیستی سازمان هایی مانند سیاه و سفید زندگی می کند ماده است که به عنوان قابل توجه برای خود در سراسر کشور حضور خود را به عنوان عدم مفرد نشانده. برای این لحظه هیچ مارتین لوتر کینگ جونیور یا مالکوم ایکس و بسیاری از آن شده است توسط طراحی.

اما در شهرستانها در سراسر کشور ممکن است به نزاع ایجاد کرده است, فرصتی برای نسل جدید فعال رهبران از جمله در مینیاپولیس سفید که دارای مقدار زیادی برای گفتن در مورد امریکا در رابطه با آمریکایی های آفریقایی تبار و خشونت آن را با مته سوراخ در هفته گذشته. سفید مشخصه پله تا, تلاش برای مردم را کسی به دنبال.

سفید است که شاید بعید است در حال ظهور سخنگوی عدالت اجتماعی جنبش در اینجا به عنوان او بسیار عمومی مبارزه با اضطراب و محدود خود را NBA به فقط نه دقیقه کل در سه بازی. او به طور گسترده ای به عنوان یک پیش نویس مجسمه نیم تنه او به عنوان یک منادی کالج بازیکن از ایالت آیووا که flamed تقریبا بلافاصله شدید خود را ترس از پرواز و اختلافات با تیم خود را بیش از خدمات بهداشت روانی sidelining او تقریبا بلافاصله و هل دادن او را از مشاهده.

Orlin Wagner
AP

تگزاس به جلو Jaylen باند (2) بلوک یک شات توسط ایالت آیووا به جلو رویس سفید (30) در طول نیمه اول یک گپ کالج بسکتبال بازی در کنفرانس بزرگ 12 مسابقات در مارس 2012 در شهر کانزاس.

16 به طور کلی انتخاب NBA پیش نویس در سال 2012 او محدود اطراف NBA رشد و نمو لیگ و بازی در سه بازی برای ساکرامنتو کینگز در فصل 2013-2014, اما او نبود نمره یک نقطه. او بعدها رفت به نفع کانادا لیگ جایزه MVP در سال 2017 و پیشتاز در سال 2018 اما او متوقف شد و نمی بازگشت و پس از او فیلم برداری توسط طرفداران فریاد “شما cornball!” بارها و بارها در معاون کمیسر Audley استفنسون ،

اما در حال صریح نارضایتی او شده است یک مشخصه سفید حرفه ای حرفه ای. دیگر ترس خود از پرواز. سفید بود باز در مورد اختلال اضطراب و نیاز Benadryl و زاناکس برای پرواز. او تا حد زیادی پیمایش کار حرفه ای خود را با در نظر گرفتن اتوبوس به حرکت در بین شهرستانها.

مانند فلوید بود که امیدوار کننده کالج بسکتبال بازیکن حرفه ای که هرگز در زمان خاموش سفید بود در مینه سوتا برای یک تولد دوباره است. آن است که در آن, به عنوان یک کودک او آموخته به چوب برای کسانی که در حال مظلوم.

مارکوس ویلیامز سابق لیگ ملی فوتبال cornerback و سفید دوست دوران کودکی گفت که او برای اولین بار متوجه سفید بود متفاوت از همسالان خود در کلاس چهارم. یک روز که در سال به تیم بسکتبال جوانان ویلیامز و سفید انجام شده بود که برای برخی از تخلفات ویلیامز گفت: با تهویه دریل.

“یکی از ما تیمی سقوط کرد و به تصویب رساند و رویس بود دام و ما درک نمی کنیم که چرا” ویلیامز می گوید. “بقیه از ما ناراحت بودند و می ترسم برای بچه اما رویس بود که در سطح های مختلف.”

ویلیامز به یاد می آورد سفید قدم زدن به جلو و عقب در سراسر زمین ورزشگاه در یک دیوانگی فریاد در بالای ریه های خود: “این ain’t راست!”

“چیزی علامت او را در مورد آن و باعث شده او که در روز” ویلیامز می گوید. “تا کنون از او شده است این مرد که هرگز ترس به می گویند که چگونه او احساس می کند.”

سفید گفت که او مانند بسیاری دیگر از آمریکایی های آفریقایی تبار را تجربه کرده است و نژاد پرستی و ترس می آید که از تعامل با تهاجمی افسران پلیس. در سال 2016 او تا به حال برخورد با پلیس که او می ترسید خواهد او را ترک کند مانند فلوید و قبل از او Philando کاستیا, Jamar کلارک و Terrance فرانکلین همه شهرهای دوقلو مردان سیاه و سفید است که مرگ و میر در دست پلیس باید موجب اعتراض در سال گذشته است.

به عنوان سفید نشسته در خارج از Roseville, Minn., رستوران چینی خوردن takeout چندین ماشین پلیس جعبه وسیله نقلیه خود را در و با عجله به سمت او اسلحه کشیده و با هدف سر او سفید گفت. آنها فریاد زد: او را به توقف قبل از آموزش او را از ماشین به بیرون و به کیف پول خود را. او رد تفکر یک حرکت به جیب خود را به او ضربه. آنها در نهایت گفت سفید آنها به اشتباه او را برای شخص دیگری.

“و چه چیزی شما زمانی که شما راه رفتن دور؟” سفید گفت. “‘با عرض پوزش در مورد آن است. ما عذرخواهی می کنیم.’ اگر چه من تا به حال بدست و زد? هر گونه اعتماد من تا به حال در پلیس واقعا دور رفت در آن لحظه.”

پس از کانادا و او پیوست Big3, کمک های توسعه جدید 3-در-3 بسکتبال لیگ بهداشت روانی سیاست — “خوبی” — و شد یک مدافع برای بهداشت روانی در مدارس. او می بیند به موضوع خشونت پلیس و تظاهرات به عنوان یک بهداشت روانی, موضوع, بیان خشم در چهره محرومیت.

“اگر شما لازم نیست که عدالت بیش از یک مقدار انباشته از زمان گزینه برای انتشار است که فشار شیر در مردم شروع به رفتن به دور” سفید گفت. “اگر شما . . . نمی دهد دادگستری آمریکا بیش از 10, 20, 30, 40, 50, 100, 200, 400 سال, در برخی از نقطه گزینه رسید. که حس مشترک است. که برای بحث.

“مردم در انتقاد از سوختن نمی خواهم تصفیه شده است که نسخه ای از احساسات سیاسی است که مردم سیاه و سفید با باز کردن حمل اسلحه” او گفت:. “آنها قطعا نمی خواهم که.”

وجود دارد یک دلیل سفید را انتخاب خانه مینه سوتا وایکینگ ها به عنوان نقطه شروع برای مارس کردن I-35.

“چگونه بسیاری از میلیاردها دلار مالیات رفتن به استادیوم? چگونه بسیاری از می تواند میلیاردها رفته اند به پلیس اصلاحات؟” سفید گفت. “جورج فلوید است نه ارزش . . . براق کمی زاویه است که برخی از معمار و پیمانکار پرداخت شد برای برنامه ریزی کردن.”

در طول جمع آوری و در I-35 یک تانکر کامیون سوار به سمت جمعیت باعث آن را به پراکنده.

“بسیار نگران کننده اقدامات توسط یک راننده کامیون در I-35W تحریک جمعیت از تظاهرات مسالمت آمیز” این Minnesota Department of Public Safety توییتی. “راننده کامیون مجروح شد و به بیمارستان با غیر تهدید کننده زندگی صدمات. او تحت بازداشت است. آن را به نظر نمی رسد هر معترضان برخورد با کامیون.”

Salwan ژرژ
واشنگتن پست

رویس سفید می گوید: “وجود یک بحران وجودی” در امریکا است.

راهپیمایان در روز جمعه گفت: صدا سفید مرهم برای کسانی که خسته از شعارهای فریاد زد: عبور از تقاطع ها از طریق bullhorns. او در مورد ایالات متحده به عنوان یک شرکت بزرگترین در جهان است. او در مورد حاکمیت و خلوص جمهور مغلوب ساختن پیشی جستن کرد.

اگر مغلوب ساختن پیشی جستن پوپولیستی دستور کار شد ریشه در چیزی غیر از نژادپرستی و کاست جنگ سفید گفت او خواهد بود جشن جوامع محلی در حال افزایش است تا به مبارزه با ستمگران عمل دولت است.

“وجود دارد یک بحران وجودی. آن را به عنوان روز روشن و آن را برای اولین بار و قبل از هر چیز شروع می شود با این واقعیت است که جوامع ما ندارد و هر حاکمیت است که دولت در حد” سفید گفت. “تهمت زد در پوپولیسم و حاکمیت به عنوان یک اصل فلسفی است که جوامع حاکم بر خود را دارند. بنابراین اجازه دهید این جوامع حاکم بر خود را دارند. اما برای او که تنها وقتی که می آید به مردم است. وقتی که می آید به سیاه پوستان و لاتین تبارها: “ما به حکومت آنها را به خاطر آنها خارج از کنترل آنها اراذل و اوباش است.’ “

سفید کلمات چه جمعیت در اینجا ولع مصرف شده است و آنها هجوم آوردند به هر ظاهر. دوستان او می گویند آن را فقط یک ماده از زمان قبل از سفید یافت می شود یک مسیر را به این عرصه رهبری است.

“من فکر می کنم در حال حاضر با آن برخورد خیلی نزدیک به او گفت: به اندازه کافی به اندازه کافی است” ویلیامز گفت. “کلمات او فقط آنچه که ما مورد نیاز است و آنچه در این شهر شده است به دنبال.”

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

دانلود رایگان مقالات

hacklink al hd film izle php shell indir siber güvenlik türkçe anime izle Fethiye Escort android rat duşakabin fiyatları fud crypter hack forum buy instagram followerstürktelekom mobil ödeme bozdurmaMobil Ödeme BozdurmaMobil Ödeme BozdurmaBetpasRestbetVdcasinoKlasbahishtml nullednulled themesMobil Ödeme Nakite ÇevirmeMobil Ödeme Nakite Çevirme