روی دن Hollander: FBI لینک های مشکوک تیرانداز قاضی را به قتل رقیب مردان مدافع حقوق

ضد فمینیستی وکیل مظنون به قتل پسر یک قاضی فدرال در حال بررسی برای قتل یک رقیب مردان فعال حقوق.

FBI تایید کرد روز چهارشنبه که روی دن Hollander که مرده پیدا شد در روز دوشنبه بود که جستوجو در ارتباط با قتل مارک Angelucci حدود یک هفته قبل از او هدفمند خانه قاضی استر Salas.

در می آید به عنوان آنلاین نوشته آقای Hollander, 72, نشان می دهد او ممکن است شکار کردن دشمنان پس از دریافت تشخیص سرطان با مقامات پیدا کردن اسناد و مدارک با اشاره به Mr Angelucci و دیگری قاضی در نزدیکی جایی که او در بر داشت در نیویورک Catskills.

در مانیفست در برابر سرطان, پزشکان, آقای Hollander سرزنش “تنبل و بی کفایت لاتین” منصوب توسط باراک اوباما برای انکار او یک پیروزی حقوقی با در نظر گرفتن بیش از حد طولانی در مورد او در برابر مرد-تنها نظامی پیش نویس است. که پیروزی بود که بنا به گزارش ها دست به Mr Angelucci.

“همه از این بود که خوب استرس زا علاوه بر این پس از آن رخ داده است در وسط آماده سازی دهان و دندان بحث در مورد فدرال قبل از تنبل و بی کفایت لاتین قاضی منصوب اوباما,” او نوشت.

گفت: هیچ چیز در زندگی مسائل دیگر با مرگ دست بر شانه چپ خود را آقای Hollander همچنین نوشت: “تنها مشکل زندگی می کردند بیش از حد طولانی تحت Feminazi قانون است که یک انسان به پایان می رسد تا با بسیاری از دشمنان او حتی نمی تواند نمره خود را با همه آنها را.”

به نقل از اجرای قانون منبع مقاله را ذکر Mr Angelucci داشت و از نزدیک آقای Hollander بدن در روز دوشنبه با توجه به روزانه وحشاست که برای اولین بار به گزارش مشکوک هویت و اتصالات به قربانیان.

اف بی آی همچنین تماس نیویورک قاضی جانت DiFore به گزارش نام و عکس نیز یافت می شود در مرده مشکوک و خودرو با توجه به نیویورک تایمز.

در یک صدای جیر جیر در چهارشنبه FBI تایید کرده است که شواهد ارتباط آقای Hollander به 11 جولای قتل آقای Angelucci شد و در حال حاضر مشغول به کار با کلانتر, بررسی قتل.


آقای Angelucci 52 ساله معاون رئیس ائتلاف ملی برای مردان مرده پیدا شد از زخم گلوله در Cedarpines پارک خانه با توجه به شهرستان کلانتر بخش.

مشکوک بود و اعتقاد بر این بود با پوشیدن فدرال اکسپرس در همان شیوه ای به عنوان مظنون که به کشته شدن Ms Salas پسر دانیل Anderl 20 و زخمی شوهرش علامت Anderl.

ائتلاف ملی برای مردان رئیس جمهور و آقای Angelucci طولانی مدت دوست هری دولا گفت: CBS Los Angeles, او بلافاصله لینک با حمله Ms Salas خانواده و توصیف آقای Hollander به عنوان یک “ابله” بود که لگد کردن ائتلاف مدیره پس از تهدید اعضای.

“من بلافاصله دیدم یک لینک” آقای دولا گفت. “اما من می خواهم به رئال, روشن, او یک NCFM عضو. چرا او ؟ چون من به او انداخت پنج یا شش سال پیش چون او یک مهره است.”

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im