راس کمپ به میزبان بی سی نشان می دهد جشن coronavirus داوطلبان پس از مستند واکنش

راس کمپ است به جبهه جدید برنامه جشن بریتانیا “داوطلب ارتش” که به دنبال پس از کسانی که در نیاز و نگه داشتن این کشور که در میان Covid-19 بیماری همه گیر.

بی بی سی یک برنامه راس کمپ: بریتانیا داوطلب ارتش را جشن می گیرند “قهرمانانه تلاش های این کشور 750,000 داوطلبان در طول coronavirus بحران” با توجه به پخش.

این برنامه را ببینید مجری داوطلبانه در خود جامعه و ملاقات با افرادی که در حال تلاش برای ایجاد اختلاف در سراسر کشور است.

“این باعث می شود من بسیار افتخار به انگلیسی, عمومی بسیج در خود هزاران نفر برای آمدن به کمک آسیب پذیر در جامعه ما و بیمه خدمات درمانی در زمان خود از نیاز به” کمپ گفت.

“این بیماری همه گیر را تولید کرده است تمام انواع از قهرمانان بعید است و از آن خواهد شد یک امتیاز واقعی به دیدار با برخی از آنها و خود را جشن فداکارانه کار می کنند.”

اعلام برنامه جدید می آید پس از کمپ خود دفاع ITV نشان می دهد در NHS خط مقدمکه دیدم سابق صابون ستاره فیلم در بیمارستان که در آن خانواده ها بوده و قادر به بازدید خود بیمار عزیزان.

او گفت: صبح به خیر بریتانیا در هفته گذشته که او در تلاش بود برای نشان دادن آنچه که “کار استرلینگ” در حال انجام است توسط بیمه خدمات درمانی و چالش هایی که با آنها روبرو هستند.

بی بی سی نیز سفارش جدید واقعی از جمله برنامه های ما در بهترین ساعتکه نگاه بار دیگر که ملت کشیده با هم در طول یک بحران است.

HealthCheckUK نیز ارائه راهنمایی در روانی و فیزیکی چالش های ارائه شده توسط lockdown.

Carla-ماریا لاوسون رئیس در طول روز و اوایل اوج بی بی سی گفت: “بینندگان نگاه به بی بی سی یک روز برنامه نویسی برای ارائه اطمینان و اعتماد محتوای آن نیز سرگرم به خصوص در زمان اوج عدم قطعیت است.

“ما می توانیم ملت با هم از طریق داستان سرایی با صداقت قلب و بشریت در هسته خود است.”

PA

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.rushrtco.de

دانلود رایگان مقالات