Rory McIlroy برنده شدن دوباره در مورد تنها چیزی که نبود غیر معمول در زندگی گلف بازگشت

McIlroy جهان شماره 1 بازیکن و جانسون در زمان 11 از 18 پوسته از فاولر و ولف برنده $1.85 میلیون دلار برای پرستاران آمریکایی بنیاد اما پیروزی در آمد یک نزدیک به سوراخ tiebreaker در یک سوراخ اضافی هنگامی که McIlroy ساخته شده تعجب آور پیاده روی کردن گوه شات آورده است که شیرین 1.1 میلیون دلار. این رویداد مطرح 5.5 میلیون دلار از طریق حامیان مالی و کمک های مالی.

“این سمینول سبزی توپ می توانید انجام دهید چیزهای خنده دار وقتی که شما فکر می کنم آن را در یک جای خوب” McIlroy گفت:, و اضافه کرد که آن را “خوب به عقب بر گردیم در زمین گلف.”

شده است وجود دارد یک حرفه ای گلف خالی با کارشناسی ارشد تحت فشار قرار دادند تا نوامبر PGA قهرمانی مجموعه ای برای ماه اوت, انگلیسی, باز, لغو آشکار و ایالات متحده باز در حال حرکت به سپتامبر. PGA Tour تنظیم شده است به رزومه های بدون طرفداران در حضور 11 ژوئن در چارلز شواب چالش در فورت ورث. که برای اولین بار از حداقل چهار مجموعه حوادث را بدون طرفداران و هیچ جدول زمانی برای زمانی که تماشاگران باز خواهد گشت.

یکشنبه رویداد ارائه فرصتی برای رقابت کمی اگر در یک فرمت غیر معمول. در یک پوسته بازی گلف بازان در رقابت برای یک مقدار پول در هر سوراخ با هر سوراخ حمل بیشتر و بیشتر مقدار. اگر یک بازیکن برنده سوراخ آشکار او برنده پوست است. McIlroy و جانسون شروع به داغ سه جایزه از شش سوراخ اما شکارچی پرندگان birdie ولگردی و قانونی شکنی (هفت در اولین 16 سوراخ) به او داد و ولف سرب پایین کشش. فاولر و ولف به پایان رسید و با هفت پوسته و 1.15 میلیون دلار برای CDC بنیاد; McIlroy و جانسون برنده 11 پوسته.

بازان رقابت بودند اما سست و خندان خیلی بیشتر از در مهم مسابقات است. وجود دارد برخی از — نفس نفس زدن — سرگرم کننده است. جانسون تقریبا فراموش کرده به چنگ زدن به کیسه خود را یک وظیفه معمولا به کار گرفته شده توسط خود caddie برادر Austin, در 18th, توپ را روی گوه.

حتی یک کمی خوشمزه بحث زباله به خصوص زمانی که ولف که 21 غرق یک پر زدن توپ در سوراخ دوم.

“من فکر می کنم شما را فراموش کرده ام من برنده دو FedEx فنجان بالغ بر 25 دلار میلیون” McIlroy ترک خورده.

وجود دارد یک اشتباه احمقانه لحظه است که ممکن است merited یک bleep در یک مسابقه واقعی.

همه چیز خوب بود, مقدمه ای برای این رویداد بزرگ: بازی یکشنبه خوردگی تایگر وودز و Peyton منینگ در برابر فیل مایکلسون و تام بردی. که چرخش در جنگل-مایکلسون $9 میلیون winner-take-all رویداد به نام “مطابقت” بیش از آخر هفته روز شکرگزاری در سال 2018 است.

بیشتر گلف پوشش از پست:

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>