Rory McIlroy می گوید او نمی خواهد گلف دوباره با رئیس جمهور مغلوب ساختن پیشی جستن, انتقاد رهبری او

چهار بار برنده اصلی پاک شده و هر که شک دوشنبه اما گفتن McKellar گلف پادکست که او دعوت شده بود به بازی دوباره با مغلوب ساختن پیشی جستن اما تا به حال کاهش یافته است “از انتخاب است.”

McIlroy که تحسین کرد از Northern Ireland, اما یک خانه در نزدیکی تهمت باشگاه در فلوریدا, با انتقاد از رئیس جمهور, رهبری, در طول رمان coronavirus بیماری همه گیر.

“ما در این میان چیزی که بسیار جدی و در حال حاضر این واقعیت است که او در تلاش برای سیاسی آن و آن را یک کمپین تجمع و می گویند ما تجویز ترین آزمون ها در جهان مانند آن است که یک مسابقه — چیزی وجود دارد که فقط وحشتناک است” McIlroy گفت. “این چیزی نیست که یک رهبر باید عمل کند. وجود نوعی از دیپلماسی است که شما نیاز دارید را داشته باشید و من فکر نمی کنم او را نشان می دهد که — به خصوص در این زمان.”

McIlroy اذعان کرد که دعوت به گلف با مغلوب ساختن پیشی جستن به احتمال زیاد متوقف خواهد بود پس از نظر او اما گفت که کاهش حتی اگر یکی از تمدید شد. او همچنین گفت که او تا به حال هیچ شکایتی در مورد تهمت در طول سال 2017, دور صورت گرفت که یک ماه بعد از رئیس جمهور افتتاح.

“من اینجا نشسته و می گویند بعد که من صرف با او و دیگران بسیار لذت بخش” McIlroy گفت. “او بسیار کاریزماتیک او خوب بود برای همه — این مهم نیست که آیا شما به من یا بچه ها در سبد خرید انبار و یا حرفه ای در باشگاه گلف.

“او تا به چیزی. او بدیهی است که چیزی یا او نمی تواند در کاخ سفید مناسب است ؟ او چیزی — هر آنچه در آن است, X Factor, جاذبه هر چه. اکثر مردم که او در سراسر آن روز او صمیمی به او خوب و با شخصیت است. که من تنها تعامل با او روز من تا به حال با او.

“اما این بدان معنا نیست که من با همه چیز — و یا در واقع هر چیزی که او می گوید.”

که نظر تکرار McIlroy را تا سال 2017 پاسخ به انتقاد او برای بازی گلف با مغلوب ساختن پیشی جستن ، منتقدان آن را سخت به میدان McIlroy را زودتر نظرات در مورد Muirfield در اسکاتلند — او گفت: آن را “زشت و ناپسند” است که باشگاه 16-زمان انگلیسی, سایت باز نمی پذیرفت زنان با تمایل خود را به گلف با پلاریزه رئیس جمهور ایالات متحده.

“من صرف زمان در جمهور مغلوب ساختن پیشی جستن شرکت و به این معنی نیست که من با همه چیز موافق است که او می گوید:” McIlroy گفت: در سال 2017. “در واقع مخالف است.”

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>