Rory McIlroy می گوید fan-less جام رایدر نیست, ارزش, برگزاری, پیش بینی حرکت به 2021

“شخصی من قوز است که من نمی بینم که چگونه آن را در حال رفتن به اتفاق می افتد, بنابراین من فکر نمی کنم که این اتفاق خواهد افتاد” او به بی بی سی گفت.

“من فکر می کنم اکثر بازیکنان می خواهم به آن را به عقب رانده تا 2021 به طوری که آنها می توانید بازی را در مقابل جمعیت و جو است که باعث می شود جام رایدر بسیار ویژه.

“این بازیکنان هستند که به جام رایدر. اگر آنها را در هیئت مدیره با آن و نمی خواهید به بازی و سپس وجود دارد هیچ جام رایدر.

“من آن را ببینید در حال تحت فشار قرار دادند تا 2021 و راستش من فکر می کنم که خواهد بود مناسب تماس بگیرید.”

فکر جام رایدر برگزار شد بدون گالری از rowdy طرفداران — یک علامت تجاری از دوسالانه رقابت بین تیم آمریکایی گلف بازان و یک تیم از اروپا — اتحاد باعث بهت و حیرت در گلف جهان است. ست واو مدیر اجرایی PGA آمریکا گفت: در ماه گذشته که در جام رایدر “یک چیز بسیار منحصر به فرد” و “آن را سخت به تصور یکی بدون طرفداران.”

Padraig Harrington, کاپیتان این تیم اروپایی در ابتدا موافقت با واو گفتن رادیو بی بی سی در اوایل ماه آوریل است که “هیچ کس می خواهد برای دیدن جام رایدر بازی بدون طرفداران وجود دارد” و “اجماع رایج در حال حاضر است جام رایدر نخواهم بود مگر اینکه طرفداران وجود دارد.”

هارینگتون نمایش ها تغییر کرده اما. در اواخر ماه مارس گفت که لندن بار است که جام رایدر شاید باید برگزار شود حتی بدون طرفداران “برای خوب بیشتر از ورزش است.”

“آن را نمی خواهد در جام رایدر بهترین منافع اما آن می تواند در بهترین منافع به اندازه کافی افرادی که می خواهید برای دیدن یک مناسبت ورزشی در تلویزیون” Harrington گفت.

جهان شماره 3 بروکس Koepka در ضمن گفته او هیچ علاقه ای به بازی در جام رایدر بدون فن.

“من شخصا نمی خواهم به بازی اگر هیچ طرفداران او گفت:” در اوایل این ماه. “من نمی بینم یک نقطه در بازی آن.”

“من به نمایندگی از کشور خود را یک افتخار است و این چیزی است که بسیار سرگرم کننده” Koepka ادامه داد: “اما در همان زمان طرفداران آن رویداد است. این چیزی است که ما عصبی در اولین توپ را روی گوه. شما شنیدن شعارهای. شما شنیدن همه چیز است که رفتن در ‘ایالات متحده آمریکا’ [شعار] تمام چیزهای که. چیزی که باعث می شود آن را سرگرم کننده است.”

2022 جام رایدر برگزار خواهد شد در رم و با توجه به ایالات متحده گلف باز Kevin Na آمریکا تیم در حال رفتن به برخی از عمده قدرت ستاره در راس.

“هدف من این است که به جام رایدر تیم در این سال و من می دانم که زیر جام رایدر است که در ایتالیا و کاپیتان اعتقاد من این است که تایگر وودز به طوری که یکی دیگر از چیزی است که من به دنبال به جلو به” Na گفت: آسمان ورزشی هفته گذشته با شاید کمی بیش از حد انتظاری دیدن که چگونه بدون اعلام شده است.

Na بلافاصله سعی کردم به راه رفتن به عقب تا حدودی اخبار مهم او فقط شکسته.

“من شنیده شایعات! من شروع یک شایعه? این چیزی است که من شنیده ام. من قرار نیست به هر چیزی می گویند? من نمی دانم که من شنیده ام شایعات!” او گفت:. “من نمی خواهد به شما بگویم که من شنیده ام آنها را از, اما آن را از او. آن را از یکی از دوستان خود را!”

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>