با کنترل از راه دور کار هنجار به عنوان یک نتیجه از coronavirus همه گیر اتکا ویدئو کنفرانس داده است مردم یک نگاه به خانه های مشهور و قابل توجه دیگر آمار و ارقام.

برای کلود تیلور سابق سفر عکاس و بیل کلینتون در کاخ سفید کارمند که زندگی در واشنگتن دی سی این فرصت را برای دیدن داخل این خانه الهام گرفته از ایجاد حساب توییتر اتاق Rater.

در اتاق بررسی شد که راه اندازی شده در 11 مارس, تیلور طول می کشد تصاویری از زوم تماس های مشهور و سیاستمداران و دیگر افراد مشهور و ارائه می دهد یک امتیاز بیرون از 10 بر اساس خود را در پس زمینه.

طنز آمیز رتبه بندی که شامل John Legend, سلین دیون, میشل اوباما و بیل کلینتون را تبدیل به محبوب در توییتر که در آن تیلور انباشته شده است بیش از 85,000 پیروان.

با توجه به تیلور گیل پادشاه که ضبط شده است بخش برای فردا‘s صبح از خانه او شایسته یک امتیاز از 7/10 برای اتاق – به عنوان عکس پس زمینه زرد است “خوب” اما “کمتر خواهد بود”.


برای ولادیمیر پوتین, تیلور شدیدتر ارائه رئیس جمهور روسیه یک 2/10 امتیاز.


“خوب آیکون. چگونه چای ؟ هستند کسانی که مغلوب ساختن پیشی جستن شاه بلوط برشته?” تیلور زیر نویس تصویر پوتین نشستن در مقابل یک شومینه در یک زوم تماس بگیرید.

Trevor Noah دریافت امتیاز در سمت بالاتر با 8/10 به عنوان اتاق خود نگاه کرد “خوب”. با توجه به تیلور تنها انتقاد بود “از طرف دیگر است که درب به نظر می رسد دوست داشتنی”.


هنگامی که آن را به بانوی اول سابق خانم اوباما, تیلور ستایش افت به عنوان “پیچیده است. ظریف است. کلاسیک”.

“آن را میشل اوباما من چیزی را تغییر نمی دهد,” او نوشت: اعطای نمره 9/10.


John Legend and Chrissy Teigen دریافت نمره کامل برای آنچه که تیلور به نام “کمال” در حالی که Conan o’brien نبود به عنوان خوش شانس, درآمد 2/10 برای هتل خود را-مانند پس زمینه.“کانن. این یک تعطیلات مسافرخانه اکسپرس?” تیلور پرسید.

حساب توییتر مواجه شده است با حمایت از مردم در رسانه های اجتماعی هستند که به خاطر حواس پرتی سرگرم کننده.

“اتاق Rater است مورد علاقه جدید من حساب توییتر” یک نفر نوشت.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.rushrtco.detny.im

دانلود رایگان مقالات