ران ریورا تصدی با ردسکینز خواهد بود به شکل تا حد زیادی توسط خود اولین پیش نویس انتخاب

همه جذاب است. هر امر تاثیر استراحت در دور اول در راه های مختلف. اما دو مورد اول چیزی مهم مشترک هستند: هر دو خواهد نشان دهنده یک تعهد توسط مربی ران ریورا به بازسازی تیم به دور دوم-سال کارفرمایی Dwayne هاسکینس. و با داشتن این واقعیت پخته شده را به این تصمیم باعث می شود آن را نه فقط جالب تر اما بیشتر مهم است.

این گزارش در مورد آنچه واشنگتن در نظر دارد برای انجام با انتخاب بوده است به طوری که بیش از همه نقشه است که این احساس در زمان است که هر یک از گزینه های ممکن بود. ریورا علنا گفته است که او معامله برای کارفرمایی Kyle آلن که او مربی با Carolina به فشار هاسکینس نه لزوما شغل خود را. پیش از آن در offseason, ESPN پیش نویس تزار مل Kiper جونیور انجام برخی از صابر-تند به نفع Tagovailoa. CBS Sports گزارش این هفته است که واشنگتن “به طور فزاینده ای باز” به ایده های تجاری پایین.

کسی چه می داند ؟ واشنگتن هر دو زمان و امکانات.

به چپ دست Tagovailoa واشنگتن را متقاعد شود که لگن آسیب است که محدود خود junior فصل با زرشکی جزر و مد نمی توان یک مسئله رفتن به جلو. و آن را مجبور به در نظر او روشن برنده در رقابت با هاسکینس — نه فقط در سال 2020 باید وجود داشته باشد یک فصل است اما به خوبی فراتر از آن. هر دو نتیجه گیری مناسب هستند.

به طوری که برگ شما با این: نه مصرف سالم Tagovailoa روشن-قطع حمایت از هاسکینس در پاییز امسال و به آینده.

وجود دارد یک بحث است که واشنگتن می تواند اجازه می دهد ریورا و کارکنان خود را به منظور بررسی هاسکینس برای یک فصل و پس از آن حرکت می کند اگر آنها دوست ندارند پیشرفت خود را. اما چگونه است که کار می کند ؟ بالا quarterbacks به احتمال زیاد به در دسترس خواهد بود در سال آینده پیش نویس در حال Clemson را ترور لارنس و ایالتی اوهایو جاستین زمینه. هر دو در حال بالا پایان چشم انداز. پس به زمین یا از آنها واشنگتن را مجبور به تولید یک فصل دیگر خیلی کثیف آن به پایان می رسد تا با یکی دیگر از گفتن بالا-چهار انتخاب کنید.

که ممکن است گمان می کنم. اما ریورا را صرف حضور همراه با فردی گری سابق تیم رئیس جمهور بروس آلن را برای خوش بینی در اطراف چگونه هر دو تیم خواهد بود ساخته شده است و چگونه آن را انجام. این بدان معنا نیست که برگشتی بر ما هستند. اما حتی اگر هاسکینس نمی اکسل آن را احساس معقول انتظار می رود برخی از بهبود از 3-13 — نوع فصل است که در نتیجه یک انتخاب به اندازه کافی بالا به زمین لارنس یا زمینه است. نکته: اگر ریورا و کارکنان خود را در حال زیپو در مورد هاسکینس, لگد زدن می توانید در پایین جاده خطرات. آنها در موقعیت به پیش نویس استثنایی کارفرمایی در حال حاضر — و شاید نه در آینده قابل پیش بینی.

حتی با همه اختلال و تحول در اشبرن در طول سال تنها زمان واشنگتن شده در خط بالا-چهار انتخاب بدون تجارت این قرن بود در سال 2010 هنگامی که آن را انتخاب و مقابله با ترنت ویلیامز در شماره 4. شما باید برای بازگشت به 1994 و 95 — سلام هیت Shuler و Michael Westbrook! — برای پیدا کردن یک وضعیت زمانی که واشنگتن تا به حال بالا-چهار میدارد در سال متوالی.

پس حق آن را دریافت — یا دیگری. گزینه های دیگر — مصرف جوان و یا تجارت به عقب شایستگی داشته باشند. اما هر دو به ارزیابی هاسکینس. در آخرین mock draft, تجزیه و تحلیل ترافیک وب سایت طرفدار فوتبال تمرکز — که قبلا برای حمایت واشنگتن را Tagovailoa — پیش بینی میامی دلفین ها لود شده با سه دور اول میدارد که نه تنها تجارت به شماره 2 و ارسال واشنگتن دو سرآمد و اوایل دوم-طفیلی اما واشنگتن هنوز هم تا پایان با جوان در شماره 5. که کاملا یک مسافت یک رویای سناریو برای ریورا.

و در عین حال چقدر خواهد تمام آن میدارد نیست که اگر آنها شرط هاسکینس کردم و آن اشتباه است ؟

حق انتخاب در کارفرمایی می تواند تعریف یک حق رای دادن. شما می توانید استدلال می کنند که تاثیرگذار ترین بازیکن دفاعی انتخاب شده در دهه گذشته توسط J. J. وات; هیچ کس بیشتر پردازد برای از دست دادن در آن زمان. اما Houston Texans احساس نمی مانند یک تهدید واقعی تا Deshaun واتسون نشان داد تا به بازی کارفرمایی.

واشنگتن وضعیت اشاره شده است و چندین بار شبیه به آریزونا در سال گذشته است. قبلی رژیم صرف 10 انتخاب در سال 2018 در UCLA کارفرمایی جاش روزن. مربی جدید Kliff Kingsbury مواجه تصمیم آخرین offseason: حفظ روزن و انتخاب نخبگان تصویب متهور نیک Bosa (همچنین از ایالت اوهایو) و یا اوکلاهما کارفرمایی Kyler موری و تجارت روزن. Kingsbury انتخاب درب شماره 2 و حتی اگر Bosa است که یک جانور برای توانمند سان فرانسیسکو دفاع موری می تواند در یک مسیر که آینه بالتیمور کارفرمایی Lamar جکسون که برنده جایزه MVP در سال دوم خود را در لیگ. اگر شما یک فن کاردینالز شما مانند تصمیم گیری است.

سمت تلنگر است. فکر می کنم در مورد چگونگی این فرایند در شیکاگو: خرس معامله شد تا به میچل Trubisky با انتخاب دوم در سال 2017 پیش نویس ترک واتسون و پاتریک Mahomes در هیئت مدیره. (مرد هنوز هم چشم به نوشتن آن جمله است.) از 40 quarterbacks که پرتاب می شود حداقل 500 گذشت بیش از سه فصل گذشته Trubisky رتبه 30 در رهگذر امتیاز. از چند هفته پیش به خرس داد و ستد برای Nick Foles هر دو تشکر و قدردانی خود را شکست و uninspiring راه حل است. آینده از مدیر کل Ryan سرعت و مربی مت Nagy مارس لولا در مورد اینکه آیا آنها می توانند پوشش حق رای دادن فاحش خطا.

به طوری که تمام است که در معرض خطر برای ریورا: انتخاب است که می تواند تعریف تصدی خود در واشنگتن است. و تصدی خود در واشنگتن قبل از آن حتی آغاز می شود به طور کامل به آنچه که او فکر می کند Dwayne هاسکینس و آنچه او می کند با انتخاب دوم در این پیش نویس به دلیل ارزیابی خود را.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>