ران ریورا خانه پیش نویس اتاق آماده است برای رفتن با خانواده اش و سگ وجود دارد برای کمک به

“من یکی از کسانی آسانسور میز یا periscope میز و یا هر آنچه شما می خواهید به آن تماس بگیرید,” او گفت:. “اگر من خسته از نشستن من می تواند ایستادن. اگر من خسته از ایستادن من می نشینند.”

زمان دور اول شروع می شود در 8 بعد از ظهر ردسکینز ” خود-تحمیل شروع-از-پیش نویس تجارت مهلت برای شماره 2 انتخاب خواهد گذشت. آنها در نظر گرفته به احتمال زیاد به نگه داشتن انتخاب کنید — مگر اینکه آنها دریافت یک پیشنهاد بسیار سودآور و انتخاب ایالتی اوهایو لبه حمله کننده تعقیب جوان است. ریورا تماس بگیرید و عکس های خود را از راه اندازی است که به نظر می رسد مانند بسیاری دیگر از مدیران NFL و مربیان مجبور به ماندن در خانه به دلیل لیگ را دستور به بستن همه امکانات را در طول این رمان شیوع کروناویروس.

فن آوری های مورد نیاز برای مجازی پیش نویس است نگران کننده به مؤمنان در قانون مورفی. وقتی NFL تمرین دور اول دوشنبه وجود دارد قطعی با انتخاب اول هر چند ریورا فکر آن را به عنوان بد به عنوان هر کس گفت: آن بود. ردسکینز فرستاده شده خود را انتخاب کنید و بدون دردسر — “دست کشیدن بر روی چوب,” او گفت: — و باید یک تیم فناوری اطلاعات کارکنان مستقر در نزدیکی ریورا در مورد چیزی را اشتباه می رود. NFL اجرا کرده است بیشتر موفق-گاو صندوق به صورت زنده پیش نویس از جمله تلفن های همراه و خطوط ثابت و کامپیوتر.

“ما حتی ذکر شده همسر من تلفن همراه به عنوان یک نسخه پشتیبان تهیه, پشتیبان, پشتیبان” ریورا گفت.

مربی اصرار داشت پیش نویس خواهد بود امور خانواده است. کورتنی دختر خود را با این نسخهها کار برای ردسکینز ” رسانه های اجتماعی بخش و به تازگی فیلم برداری و ویرایش یک تور تصویری از ریورا را حفاری. استفانی همسر خود را در جنگ از اتاق عبور کردن بازیکنان نام به عنوان آنها برداشت. تاهو و سیرا سگ خود را وجود خواهد داشت بیش از حد به ارائه زمان واقعی تجزیه و تحلیل حرکات در داخل و خارج از خانه.

شنبه بعد از ظهر به عنوان ردسکینز قرار دادن نکات نهایی در یک ماه-فرایند طولانی آنها را انجام چهار مسخره پیش نویس. ریورا در بر داشت روند مشابه به فرد در تهیه پیش نویس بحث انتخاب در حالی که از ساعت افزایش به دقت بررسی کنید در حالی که همه چیز در آن است. تفاوت اصلی این است که بین انتخاب بحث که در حال حاضر کار کمتر مانند یک اتاق هیئت مدیره و بیشتر شبیه به یک کابل اخبار نشان می دهد: در اینجا آخرین از یک دیده بانی و یا مربی یا دکتر.

در دوم mock draft, چهار-دور خشک اجرای سه شنبه شب ردسکینز کشف آنچه ریورا به نام “xxx” در این تیم سیستم ارتباطی. آنها شبیه سازی چه اتفاقی خواهد افتاد اگر تیم دیگری به نام مورد معامله برای یک انتخاب کنید. زمانی که تیم کارمند تلفن پاسخ آن را در زمان او به دور از مسئولیت اصلی که هیچ کس شروع به پریدن کرد در به انجام. ریورا پرچم اختلال در این تیم روند اختصاص داده کارمند نقش پشتیبان و گفت: فرد باید آمادگی به سر می برد.

تمرین و آماده سازی هستند و اطمینان بخش به ریورا به خاطر او بزرگ شد. مربی تیم گفت: او به خاطر پدرش, Eugenio حفاری و بیش از بیش با ارتش که با او یک مهندس افسر. Eugenio به او آموخت اهمیت نه تنها کار خود را انجام, اما کمک به دیگران برای انجام آنها.

“در ارتش آنها آن تماس بگیرید مانور” ریورا گفت. “یکی از چیزهایی که ما تا به حال به انجام است که به نوعی تا به حال به تمرین برخی از ما مانور اما با تکیه بر بخش های مختلف.”

این مربی است که اعتماد به نفس تیم خود انجام داده است به اندازه کافی به آماده برای پیش نویس زندگی می کنند. اما فراتر از آن است که او امیدوار است این پیش نویس می تواند در خدمت به عنوان یک حواس پرتی برای کسانی که نیاز به یک افرادی که به نام و پیامک او را که آنها به دنبال به جلو به روز شنبه فقط برای چیزی جدید.

“این نوع از خنک به شنیدن این که” ریورا گفت. “این نوع شسته و رفته و ما باید این فرصت را به برخی از حالت عادی حتی اگر آن را فقط برای چند ساعت.”

ادامه مطلب:

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.rushrtco.detny.im

دانلود رایگان مقالات